2010 makyaj trendleri

2010 makyaj trendleri

Makyaj ve kozmetik ürünleri biz kadınların hayatında ki olmazsa olmazların başında gelen bir durumdur. Kıyafetimize ve günün modasına uygun makyaj trendleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor sanız, bizi takip edin.

Koyu renklerin egemen olduğu 2009 Sonbahar/Kış sezonunda, tüm renkler ve süslerin kullanıldığı makyaj odak noktası olacak. Bu sezonun en önemli temaları; dramatik ve ihtişamlı görünümler, klasiğe dönüş ve çekincesiz bir gösteriştir diyen Max Factor Makyaj Uzmanı Pat McGrath, 2009 Sonbahar/ 2010 Kış defileleri için temel dört trend tasarladı; ‘Alacakaranlık’, ‘Kırmızılar Geçidi’, ‘Bejin Dönüşü’ ve ‘Kusursuz Cilt/Al Yanaklar’ …

Dün dudaklar bölümünde Kırmızılar Geçidi‘ni incelemiştik. Şimdi de “Alacakaranlık” bölümü ile 2009 2010 kış makyaj modasında gözleri inceliyoruz:

Dumanlı gözlerin modern bir yorumu olan ‘Alacakaranlık’, gözlere fazladan bir pırıltı da veriyor ve en iddialı görünümleri koyu sonbahar renkleriyle ortaya çıkarıyor. Simli ürünler, göz kapaklarına dikkatle uygulanıyor; farklı ve dikkat çekici etkiler ortaya çıkıyor. Farlar ve göz kalemleri, gözleri dumanlı bir görünüme kavuşturuyor. Parlatıcılar ve yağlar ise renkleri karıştırmak için ultra modern bir tarz sunuyor. Gözlerde ise gece mavisi, çikolata, siyah ve mor renkler hakim oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.