Ahmet Maranki Defne Samyeli Herşey Bambaşka Proğramında

Ahmet Maranki Defne Samyeli Herşey Bambaşka Proğramında

ATV ekranlarında başarılı haberci Defne Samyeli’nin konuğu olan Ahmet Maranki, sağlıklı bir yaşamın kurallarından bahsetti.

Ünlü haberci Defne Samyeli’nin başarılı sunumuyla gerçekleştirilen “Defne’yle Her Şey Bambaşka” isimli programa konuk olan Ahmet Maranki, yüzde oluşan bazı çizgilerin hastalık şifreleri olduğunu söyledi.

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Defne’yle Her Şey Bambaşka” programının konuğu olan Stratejik Araştırmalar Uzmanı Ahmet Maranki, sohbet havasında geçen programda izleyicilere çok özel bilgiler verdi.

5 yıl önce detoks arınma gibi programların ismini bile kimsenin duymadığını aktaran Maranki, “Detoks bize göre bedenden atılması gerekenler için yapılması gereken önemli bir uygulamadır. Biz detoks olayını ruhsal ve bedensel arınma noktasında değerlendiriyoruz. Bundan 5 yıl önce kimsenin detoks ya da arınmadan haberi yoktu. Bizler taşlar, kokular, renkler, bitkiler, noktalarla masaj gibi tamamlayıcı tıp uygulamalarını milletimizin faydalanması için dile getirdik. Amacımızı insanlığa hizmettir” şeklinde konuştu.

Defne Samyeli’nin detoks, arınma, kür gibi tamamlayıcı tıp yöntemlerine halkın bilinçsiz yaklaştığını belirtmesi üzerine Ahmet Maranki, “Toplumumuz maalesef bu tarz terimleri moda terimler gibi algılıyor. İnsanoğlu bilmediğinin düşmanıdır. Ben ülkemizde böyle düşünenlerin kendilerini karanlığa gömdüklerine inanıyorum. Amerika’ya Avrupa’ya bir bakın. Oralarda bir ısırganın 50 çeşidi satılıyor. Nokta ve masajla tedaviler yapılıyor. İnsanların tedavi gördüğü reformhouse’ler var. Türkiye’ye dönüp baktığınızda ise ilaç tüketiminde en ön sıralarda olan bir ülke görüyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.