Ahmet Maranki Gülben Ergen’le TRT1 Ekranlarında!

Ahmet Maranki Gülben Ergen’le TRT1 Ekranlarında!

Başarılı bilim adamı Ahmet Maranki, ünlü sanatçı Gülben Ergen‘in sunumuyla Türkiye’nin kanalı TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Gülben” programının konuğu olacak!

Stratejik Araştırmalar uzmanı ünlü bilim adamı Ahmet Maranki, TRT 1 ekranlarında sizlerle!

Katıldığı televizyon programlarında reyting rekorları kıran, medya tarafından Türkiye’nin “Lokman Hekimi” ilan edilen Ahmet Maranki, başarılı sanatçı Gülben Ergen’in konuğu olacak.

Hafta içi hergün saat 09.30’da TRT ekranlarından “merhaba” diyen Gülben Ergen, programında ünlü sanatçıları, bilim adamlarını, uzmanları ve alanında söz sahibi kişileri bir araya getiriyor.

22 Mart 2011 Salı günü saat 09.30’da ekranlara gelecek olan “Gülben” programına konuk olacak olan Ahmet Maranki, Kozmik Beden Temizliği, sağlıklı ve zinde kalma formülleri, çağın en önemli sorunu radrasyon ve astım gibi konulara Kozmik Bilim ışığında açıklık getirecek!

Tüm Kozmik Bilim takipçilerini 22 Mart Salı günü TRT 1 ekranlarına bekliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. televizyonu açtığımda ahmet maranki varsa hemen kapatıyorum yani ne yalan söyleyeyim :) sürekli bağırıyor sürekli kendi adını söylüyor maranki şunu yaptı maranki bunu yaptı sanki dünyayı kurtardı birde mesela bir kür verecek 2 cümle sonra kitabımda var bakın mağazamda satılıyor sitemden satın alın falan insan bu kadarmı aç olur

  2. Gülben seni çok seviyorum çok doğalsın harikasın. Yalnız ahmet maranki ile proğram yapmanı herkes gibi bende yadırgıyorum. Senin kadar doğal biri bu kadar yapmacık ve işi gücü milleti boş vaatlerle yanıltmak olan biriyle aynı karede yer almamalı. Trt1 için bu adamın bu proğrama çıkması zaten tamamen fiyaskodur. Sana güvenenleri bu kişinin ticari açlığına kurban etme lütfen!!!!

  3. 24 ocak 2011 tarihli gülben ergen ve ahmet maranki olan proğramı arıyorum nereden izleyebilirim videosu varmı video nasıl izlicem lütfen yarımcı olun.. Trt1 in sitesinde bu gülben ve maranki proğramı varmıdır?

  4. Gülben ergen ve maranki trt1 de proğramı vardı bugün yani 24.01.2012 proğramı hem videosu hem de haberi varmı? Video izle yada gülben ergen video izle diyemi aratacağız?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.