Ahmet Maranki Bağırsak parazitleri için öneriler

Ahmet Maranki Bağırsak parazitleri için öneriler

Ahmet Maranki‘nin farklı tv proğramlarında bahsettiği bağırsak parazitleri, bağırsak solucanları, tenyalar, yuvarlak solucanlar ve kıl kurtları hakkındaki yazısını sizlerle paylaşıyoruz. Bağırsak solucanları tenyalar, yuvarlak solucanlar ve kıl kurtları olarak üçe ayrılabilir. Tenyalar 7-8 metreye kadar uzayabilir, halk arasında şerit olarak bilinir.  İyi pişmemiş etlerle insanlara geçer.

Şerit olan kişilerde karın şişliği, bulantı ve iştahsızlık görülür. Bağırsak,normal çalışmaz ve sinir sistemi bozukluğu baş gösterir.

Bağırsak parazitleri için bitkisel formüller:

Tenyaları düşürmek için :

* 1 çorba kaşığı eğrelti otu 2 su bardağı kaynar suya konularak çay gibi demlendirilir.15 dakika ara ile aç karnına birer su bardağı içilir.

* 1 litre kaynar suya 1 yemek kaşığı kekik konularak 15 dakika demlendirildikten sonra süzülür. Sabahları aç karnına 1 su bardağı.gün boyu toplam 4 bardak tüketilir.

* İnce rendelenmiş 200 gram havuç sabahları aç karnına yenilir.Öğleye kadar bir şey yenmez.Öğle ve akşam yemeklerinden 20 dakika önce 100 er gram daha yenir. 5-6 gün boyunca bu uygulamaya devam edilmelidir.

Yuvarlak solucanları düşürmek için:

Yuvarlak solucanlar 10-20 cm boyunda olup genellikle 3 ile 10 yaş arası çocuklarda görülür.Karın şişlliği,karın ağrısı,zayıflama ve kaşıntı görülür.

Tedavisi için:1 su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı papatya konulur.10 dakika demlendirilip süzülür. Yemeklerden 1 saat önce günde 3-4 bardak içilir.

Kıl kurtları için:

Kıl kurtları 3-4 milimetre boyunda olup gözle zor görülen ufak kurtlardır.Geceleri uykusuzluk,sinir bozukluğu,baş dönmesi ve apandist bölgesinde ağrılara sebep olurlar.

Sabahları aç karnına 250 gram çilek yenilip,öğleye kadar başka bir şey yenmezse şifa olur.Bir süre buna devam edilmelidir.

Prof. Dr. Ahmet Maranki

Bağırsak parazitleri için öneriler Ahmet maranki

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ahmet maranki b ahmet maranki ba ahmet maranki bacakta kıl dönmesi ahmet maranki çocuklarda parazit ahmet maranki kekik kalin barsak faydasi ahmet maranki kıl ahmet maranki kıl kurt ahmet maranki kurt düşürme seda sayan ahmet maranki parazitler ahmet marankı kıl kurtları bagirsak parazitleri için ilaç bağırsak kurdun ahmet maranki bagırsak parazit ilacı bağırsak parazit temizleme ilaç tavsiye bağırsak paraziti maranki saracoglu bağırsak parazitleri bağırsak parazitleri bas donmesi Bağırsak parazitleri için öneriler Ahmet maranki bagırsak serit tenya solucan bağırsak solucanı ahmet maranki bağırsak tenya bağırsak tenya kurt solucan temizlemek bağırsaklarda kurt bağırsaklarda kurt ve sülük bagırsakta kurt çocuklarda kurt düşürmek DENYAKURT idrar yolları parazitleri karın kurtları karında kurt karında parazit düşürme karında solu karnından solucan çıkan kadın kekik ve bağırsak parazitleri kiz çoçuklarinda görülen kil kurtlari kurt düşürmek için maranki bağarsak kurtları maranki bağırsak parazitleri maranki BARSAK PARAZİTLERİ MARANKİ ÇOCUKLARDA BAĞIRSAK PARAZİTLERİ maranki cocuklarda parazit solcan maranki parazit videosu maranki parazitler maranki solucanlar parazit parazit düşürme parazit düşürmek parazitin faydaları parazitler parazitli börek tarifi seda sayan kurt kürleri solucanlarına ve tenyalara çözüm önerileri tenyaları düşürmek için ne yapılabılır tüberküloz hastalığı nedir yetişkinlerde gaz sancısı ve şişlik

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Sayın dr maranki bende sanırım parazit var fakat bu parazitten kurtulma işi nasıl oalcak bu konuda bir küürnüz varmı? Ben dr maranki bu işi çözer diyerek araştırma yapıyorum eğer parazitleri sizin önerinizle düşürürsem valla burdan yazıcam sn dr maranki :)

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.