Botoks videoları

Botoks videoları

Botoks halk arasında bilindiği gibi yılan zehiri değil bakteriden elde edilen bir toksindir.Botoks sinir uçlarından iletimi sağlayan maddenin salgılanmasını engelleyip sinirden gelen mesajın kasa iletilmesini engeller.Böylece mimik kasları kasılamaz ve yüzdeki kaslar gevşer.Yüzde oluşan çizgilerde düzleşerek kaybolur.Senelerce mimiklerin kullanımı sonucu yüzde kırışıklar ve çizgiler oluşur.Bunlar daha çok kaş ortasına göz ve ağız kenarlarında dadaklarda görülür.Bu çizgiler kişiye yorgun ve yaşlı bir ifade katar.Kaşların arasındaki çizgiler ise sinirli bir ifade oluşturur.Botoks en çok bu çizgilerin yok edilmesinde kullanılır.Bazen bu çizgilerin derin olması botoksunda yetersiz kalmasına neden olabilmekte.Böyle durumlarda botoksla birlikte dolgu maddeleri kullanılmaktadır.Dolgu maddelerinden en çok kullanılan hyaluronik asit,vücutta doğal olarak bulunan bir maddedir ve hayvansal kökenli olmadığı için ellerjik reaksiyonlara sebep olmaz.
estetik botox

estetik botox

Botoks ayrıca ter bezleri olan bölgelere uygulandığında terlemeyi azaltır.Vücutta en çok terleyen bölge koltuk altı ve avuç içleridir.Buralara botoks yaptırarak daha rahat bir hayat geçirebilirsiniz.

Bunların dışında botoksun migrenede iyi geldiği kanıtlanmıştır.Botoks etkisi 3-6 ay sürdüğünden bir süre sonra uygulama bölgesi eski haline dönmektedir.Tekrar aynı etki için botoks yapılması gerekmektedir.

Botoks enjeksiyonlar sayesinde istenilen yere belirli dozlarla uygulanır.Botoks için kullanılacak ilacın orjinal olması çok önemlidir.Piyasada kaçak olarak satılan orjinal olmayan çin malı ürünler olabilir.Bu ürün etkisini daha çabuk yitirebileceği gibi sağlık açısından da olumsuzluk oluşturabilir.

Botoks yüze uygulandığı zaman daha genç bir görünüm sağlamakta,yüz çizgilerini ortadan kaldırırken kaşları da kaldırarak mükemmel bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.Fakat hatalı noktalara yapılan botoks göz kapağında düşme gibi istenmeyen olaylara sebep olabilir.Bu yüzden botoks yaptırırken muhakkak bir Estetik Plastik Cerrahi ya da Dermotoloji uzmanına başvurunuz.

Özellikle dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise çok ucuz olan botoks uygulamalarını yaptırmamanız.Duyulan bazı haberlere göre bir tüp botoks ilacının iki hastaya yapıldığı söylentileri gezinmekte.Böyle bir durumda yapılan botoksun etkisi daha çabuk geçicek ve istenilen sonuca ulaşılamayacaktır.Çok ucuz olan uygulamalardan kaçının…

* Botoks: Yüze enjekte edilen bir madde ile kasların felç edilerek kırışıklıkların ortadan kaldırılması. Fiyatı: 300 – 400 milyon lira arasında.

* Dudak kalınlaştırma: Dudağa yağ doku veya silikon enjektesiyle kalınlaşma sağlanması. Fiyatı: 300 milyon lira ile 1 milyar lira arasında.

* Dudak şekillendirilmesi uzatma: Cerrahi müdahale ile dudağa şekil verme. Fiyatı: 300 milyon – 1 milyar lira arasında.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
bitkisel yüz dolgusu botaks botaks yaptırmak kaç liradır Botoks acı veren bir işlem mi? botoks acıtırmı botoks ameliyatı izle botoks ameliyatı izle maranki botoks ameliyatı olanlar botoks ameliyatı video botoks ameliyatı yorumları botoks amelyatı izle Botoks ile kırışıklıklar nasıl giderilir? botoks kaç lira Botoks kırışıklıklara hemen etki eder mi? botoks kırışıklıklara ne zaman etki eder botoks maliyeti botoks nedir? botoks olanlar yorumları Botoks sonrası mimik hareketleri kaybolur mu? botoks videoları botoks yapılısı botoks yapılışı video izle botoks yaptıranların yorumları Botoks yaptırmak için uzman seçerken nelere dikkat edilmeli? Botoks uygulaması kaç seans sürer? botoks yorumları Botoks yüzün hangi bölgelerine uygulanabilir? botokslu modeller Botoksun kalıcı olması için ne yapmak gerekir? botox amaliyatı botox fiyatları 2010 botox kac lira botox nasıl uygulanır video 2010 botox sonrası botox video botox videosu cilt bakımı yaptıranlar cilt dolgusu videosu dolgu yapma video görüntüleri dolgu yapma videoları dolgu yapma videosu dolgu yaptıranların vıdeoları dolgu yüze nasıl uygulanır video dolgun gogusler yasli kadinlar video dudağa botoks ameliyatı izle dudağa botox nasıl yapılır dudaga botox video dudak botoksu İZLE dudak botoksu sonuclari Dudak estetiği operasyonunun sonucu beğenilmezse ne yapılabilir? Dudakların alacağı şekle nasıl karar verilir? Dudak estetiği operasyonuyla hangi düzeltmeler yapılabilir? Dudaklar neden estetiğe ihtiyaç duyar? dudak estetiği yaptıranların yorumları Dudak şekillendirilmesi dudaklara botox ameliyatı video dudaklara botox video ender saraç botoks ender saraç BOTOKS İLETİŞİM ender saraç botox ender saraç botox fiyatları erkeklerde botoks kim kac liraya yapar göğüs botoks izle göğüs büyütme ameliyatı izle göz botoksu videoları göz botox video göz kapağına botoks ücreti ne kadar hatalı botaks Her isteyen botoks yaptırabilir mi? kadın neden estetiğe ihtiyaç duyar kaşa botoks yaptırma Keten Tohumu Nasıl Kullanılır meme botoks izle meme botoks videoları izle muge anlı botoks yaptırıyor mu saç botoksu video saraçoğlu yüze botoks silikon ameliyatı yaptıranlar silikon ameliyatı yaptıranların yorumları silikon ameliyatı yaptıranların yorumu silikon botoks ameliyatı video izle silikon yaptıranlar silikon yaptıranların yorumları silkon yaptiranlar uzatma uzman tv botox videoları yapılan botoks beğenilmezse ne yapılmalıdır yuz botoksu vıdeo yüz dolgu bitkisel yuz dolgu videosu izle yüz dolgusu nasıl yapılır vıdeo yüz dolgusu videoları yüz dolgusu yaptıranlar yüz dolgusu yaptıranların görüntüleri yüz dolgusu yaptıranların yorumları kadın sitesinde YÜZ İÇİN DOLGU YAPTIRANLAR yüze botokx uygulama video izlesene yüze dolgu videoları yüze dolgu yaptıranlar

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.