Cilt gözeneklerini sıkılaştıran doğal yöntemler

Cilt gözeneklerini sıkılaştıran doğal yöntemler

Cilt gözenekleri için gerekli bakım yapılmadığında, açık olan gözeneklere kir doluşur ve bu da zamanla sivilcelere ve sihay noktalara neden olur. Kaldı ki güzelliğin en büyük unsurlarından biridir sıkı bir cilt…

Cilt gözeneklerini sıkılaştıran tamamen ev yapımı doğal çözümler sunuyoruz sizlerin bilgisine.

Bademli Gözenek Sıkıştırıcı Maske
120gr kabukları soyulmuş badem,
1 yumurtanın akı,
1-2 çorba kaşığı gül suyu.
Bademleri döverek iyice un haline getirin. Yumurta akını çırpmadan katın. Karışıma, yumuşak bir macun haline sokacak kadar gülsuyu ekleyin. Elde ettiğiniz maskeyi yüzünüze sürün, 10dk bekledikten sonra durulayın.

Gözenek Küçülten Maske
4 bardak elma ya da nane sirkesi,
4 bardak damıtılmış su,
1 çay fincanı nane yaprağı.
Bütün malzemeyi karıştırarak kaynatın. Ateşten alarak cam bir kaba koyun. 5 gün bekletip, süzün. Bu karışım gözenekleri sıkıştırıp, küçültecektir.

Sıkı gözenekler için
Ezilmiş taze muşmula yaprağı, 20 dakikalık kompres olarak uygulanır.
Dilimlenmiş havuç, hıyar veya domates, 15-20 dakika süreyle problemli bölgeye yatırılır.
Bal maskesi, 20-25 dakika süreyle uygulanır. Yüz ılık sütle yıkanır ve soğuk suyla güzelce durulanır.

Gözenek sıkılaştırma
Kahve fincanı alkol, iki çorba kaşığı elma sirkesi, yarım kahve fincan gülsuyunu karıştırıp bir cam sişeye koyun ve soğuk yerde muhafaza edin. Sabah-akşam cildinizi bu losyonla silin. Yatmadan önce de elma suyu ve limon suyunu karıştırıp cildinize sürün, kuruyunca yatın.

Yağlı ve Gözenekli Ciltler İçin Maske
1 çorba kaşığı kekik
1 çorba kaşığı ısırgan yaprağı
1 su bardağı kanamış suya yukarıdaki malzemeleri ilave edip 5 dakika demleyin. Elde ettiğiniz bu karışımı 1 hafta boyunca sabah akşam cildinize sürün.

Yağlı ve Gözenekli Cilt İçin Tonik
1 çorba kaşığı kekik ve 250 gr. ısırgan yaprağını. Kaynamış suda demleyin ve süzün. 1 çay kaşığı şap ekleyin. Elde ettiğiniz sıvı ile 4 gün boyunca sabah-akşam cildinizi silin. Bir çorba kaşığı esmer şekeri nemli ellerinizle eritin. Yüzünüze dokundurup,çekin.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
bitkisel gözenek sıkılaştırıcı Büyük gözeneklerin çözümü cilt gözeneklerine bitkisel çözüm CİLT GÖZENEKLERİNİ SIKILAŞTIRMAK İÇİN DOĞAL YÖNTEMLER Cilt gözeneklerini sıkılaştıra cilt gözeneklerini sıkılaştırıcı bitkisel ürünler cilt gözeneklerini sıkılaştırma DOĞAL ÜRÜNLER cilt gözeneklerini sıklaştıran kür ciltteki gözeneklere bitkisel çözüm ciltteki gözeneklere bitkisel çözüm suna dumankaya ciltteki gözeneklere bitkisel çözümler çiltteki gözeneklere dogal tedavi yöntemi ciltteki gözenekleri sıkılaştırmak icin doktorların tavsiyesi Ciltteki Gözenekleri Sıkılaştırmak için Ne Yapmak Gerekir? ciltteki gözeneklerin sıkılaştırılması doğal yöntemlerle gözenek sıkılaştırma elma sirkesi gül suyu kaynat gözenek sıkılaştırıcılar ender saraç gözeneklere son ender saraç gözenekli ciltler için ender saraçtan cilt gözeneklerini sıkılaştırıcı maske gözenek küçülten bitkisel kürler Gözenek Küçülten Maske gözenek küçülten maske yapımı gözenek sıkılaştırıcı bitkisel ömer osman korkmaz gözenek sıkılaştırıcı bitkisel uzman tv gözenek sıkılaştırıcı ürünler gözenek sıkılaştırma gözenekler için doğal yöntemler gözeneklere bitkisel çözüm gözenekleri büyütmeden maskeler gozenekleri kuculten ev yapimi tonik gözenekleri küçülten maskeler gözenekleri sıkılaştırmak için gözenekleri sıkılaştırmak için doğal yöntemler gözenekleri sıkılaştırmak için kadınlar gözenekli cilt için bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu cilt sıkılaştırıcı ibrahim saraçoğlu cılt gozenekleri ibrahim saraçoğlu gözenek sıkılaştırıcı ibrahim saraçoğlu gözenekleri sıkılaştırmak için ibrahim saraçoğlu yüzdeki gözenekler ibrahim saraçoğlu yüzdeki gözenekleri sıkılaştırma kürü ömer coşkun gözenekli cilt saraçoğlu at yüzdeki gözenekleri sıkılaştırmak için Sıkı gözenekler için sıkılastırıcı doğal yöntemler uzman tv ciltteki gözenek yağlı ve gözenekli cilt Yağlı ve Gözenekli Cilt İçin Tonik Yağlı ve Gözenekli Ciltler İçin Maske yüzdeki gözenek sıkılaştırma yüzdeki gözenekler için bitkisel yöntemler yüzdeki gözenekleri sıkılaştırmak için yuzdekı gozenekler ıcın sıkılastırıcı urun

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.