Dr. Ender Saraç Altın Çilek ve Faydaları

Dr. Ender Saraç Altın Çilek ve Faydaları

Altın çilek nedir? Altın çilek zayıflatır mı? Altın çileğin faydaları neler? Altın çilek nasıl türketilmeli?  Dr. Ender Saraç’tan altın çilek ve faydaları hakkında bilgiler..

31.08.2010 Salı günü Star Tv.de yayınlanan Ender Saraç’la Ramazan proğramında Dr. Ender Saraç altın çilek ve faydaları hakkında bilgiler verdi. Star Tv de yayınlanan Ender Saraç’la Ramazan proğramında Dr. Ender Saraç Altın çileğin faydalarını anlattı. Altın çilek zayıflatır mı? Altın çilek nasıl tüketilir? Altın çileğin faydaları ne? gibi sorulara cevaplar verdi.

Ender Saraç altın çileğin faydalarını sırası ile şöyle açıklamıştır ;

1. tüm meyveler arasında içinde en fazla lif oranına sahip olan bir meyvedir.

2. kilo vermenizi son derece kolaylaştırmakla kalmaz sağlıklı bir şekilde kilo vermenize olanak tanır.

3. diyabet hastalığı olanlara son derece faydalı olduğu gözlemlenmiştir.

4. içeriği itibari ile antioksidan bakımından son derece zengindir.

5. kalp, verem ve idrar yolu hastalıklarının tedavisinde yardımcı rolü vardır.

6. C, B1, B2, B3 ve keroten gibi vitamin ve mineral bakımından oldukça zengindir.

7. potasyum ve kalsiyum oranı oldukça fazladır, okul öncesi çocukların gelişimde etkisi fazladır.

8. kan dolaşımın düzene girmesine ve metabolizmanın hızlı bir şekilde çalışmasına katkısı fazladır.

9. kalorisi oldukça azdır. Sindirim sistemini güçlendirip parazitlerin yok edilmesine yardımcı olur. İdrar yollarının rahatlamasına nende olur. Kanda oluşan ürik asidin atılmasına yardımcı olur.

10. prostat ve boğaz hastalıklarının tedavisin olumlu sonuçlar elde edilmiştir. İçerisinde 8 farklı alkolid barındırmaktadır. Alkolidler bitkisel ilaçların yapımında kullanılmaktadır.

Son günlerin meşhur bitkisi altın çilek kilo vermenin yanı sıra tam bir sağlık deposudur. İçinde bol miktarda demir ve fosfor barındırmaktadır. C, B K vitamini acısından da oldukça zengin bir besin deposu olan altın çilek içinde barındırdığı tüm bu özellikler sayesinde tok kalmanızı ve zayıflama detoks diyetlerinin ayrılmaz bir parçası halini almıştır. Ender Saraç altın çilek için faydalarının oldukça fazla olduğunu diğer meyvelerin aksine kalori miktarı bakımından da oldukça düşük olması ile de dikkat çekmektedir, 100 gram altın çileğin kalori miktarı 46 Kcal’dır

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
altin cilek ibrahim saracoglu altin çilek tv de ALTIN ÇİLEK ZAYIFLATIRMI UZMAN TV Altın Çileğin Faydaları altın çileğin faydaları ibrahim saraçoğlu altın çileğin kalorisi altın çilek altın çilek erkan topuz altın çilek faydaları altın çilek faydaları ibrahim saraçoğlu altın çilek faydaları maranki altın çilek kalori altın çilek kalorisi altın çilek maranki altın çilek resimleri altın çilek unu altın çilek unu uzman tv altın çilek uzman tv altın çilek uzmantv altın çilek ve ibrahim saraçoğlu altın çilek zayıflatırmı altın çilek+uzman tv altın çilekle ilgili bilgiler çilekli kadın resimleri doktorlar programı altın çilek dr altınçilek dr taltın çilek ender saraç altın çilek ender saraç altın çilek faydaları ender saraç altın çilek resim ender saraç altın çilek zayıflatırmı ender sarac altın cılek zayıflama ender saraç dan altın çilekle ilgili bilgi ender sarac la ramazan altin cilek ender sarac ramazan programi altin cilek ender saraç star tv altın çilek ender saraç star tv programı altın çilek izle ender saraç ve altın çilek ender sarac ve cilek ender saraçaltın cilek ender saraçaltın çilek zayıflama ENDER SARACIN ALTIN ÇİLEK YORUMLARI ender saraçın altın çilek hakkında görüşleri ender saraçın star tv de altın çilek proğramı ender saracoğlu altın cilek ender saraçtan çilekle ilgili bilgiler erkan topuz ve altın çilek flş tv nin altın cilek reklam vıdyosu gogle reklamı viedo altın çilek hünnap diabet hünnap diyabet ibrahim saraçoğlu altın çilek ibrahim saraçoğlu altın çilek faydaları ibrahim saraçoğlu altın çilek faydası ibrahim saraçoğlu altın çilek zayıflatırmı maranki altın çileğin faydaları şifalı bitkiler altın çilek resimleri şifalı çilek çeşitleri şifalıbitkileraltın çilek star tvde ender saraçın anlattığı saç dökülmesi uzman tv altın çilek uzmanlar altın çilek için ne diyor

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Altın çilek özellikle başbakanımızın kullanımından sonra ülkemizde çok tutuldu. Bu arada web siteniz çok güzel olmuş özellikle header kısmı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.