Dr. Ender Saraç Bıldırcın Yumurtasının faydaları

Dr. Ender Saraç Bıldırcın Yumurtasının faydaları

Dr. Ender Saraç bıldırcın yumurtasının faydaları.. Bıldırcın yumurtasının faydaları neler? Bıldırcın yumurtası nasıl tüketilmeli?

30.08.2010 Pazartesi günü Star Tv.de yayınlanan Ender Saraç’la Ramazan proğramın da bilgiler veren Ender Saraç bıldırcın yumurtasının faydalarını izleyicilerle paylaştı.

Bıldırcın yumurtasının sağlığımız için faydaları ve kullanım şekilleri

Dr. Ender Saraç, Bıldrcın yumurtasının tavuk yumurtasıyla kıyaslanınca 5 kat daha fazla fosfor, 8 kat demir, 9 kat protein içerdiğini söyledi. Bıldırcın yumurtası bal ve sütle karıştılınca öksürük, soğuk algınlığı, astım ve alerji gibi pekçok hastalığa iyi geliyor.

Bıldırcın yumurtası sesi açmak için içilebilir. Bu şekilde içildiğinde sabah aç karna ve 1 adet içilmesi gerekir.

Güç ve zindelik vermesi, solunum, alerjik astım sorunları için tabii bir antibiyotik olması, lezzeti, salataların, mezelerin süsü, çocuklar için eğlenceli bir vitamin hapı olması ürünün en bilinen özellikleridir. Tavuk yumurtası ile yapılan her şey ve pişirme biçimi bıldırcın yumurtası ile aynen yapılabilir” dedi.

BİR UYARI:Beslenme uzmanları küçük çocuklarda; aşırı protein içeriğinden dolayı böbrekleri yoracağını , bu yüzden belli bir yaştan önce kullanılmamasını öneriyorlar siz yinede çocuk kaç yaşında olursa olsun kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ahmet maranki bıldırcın yumurtası Anne Sütü l Anne Sütünün Besin Öğeleri l Anne Sütünün Yararları Anne Sütüne hangi maddeler geçer Anne Sütünün Anne İçin Yararları Anne Sütünün Belirli Koşullarla Verilebildiği Durumlar Anne Sütünün İleri Yaşama Etkileri Anne Sütünün Kesinlikle Verilmediği Durumlar Anne Sütünün Salgılanmasını Etkileyen Etmenler Anne Sütünün Yararları bal ve bidircin yumurtasinin faydalari bebek çocuk bıldırcın yumurtası ne kadar tüketilmeli BILDIRCIN YUMURTASI KAÇ YAŞ bıldıcın yumurtası uzman tv bıldırcın uzman.tv bıldırcın yumurta cocuga kac yasda bıldırcın yumurtası ahmet maranki bıldırcın yumurtası çocuklarda nasıl tüketilmeli bıldırcın yumurtası ile yapılan tarifler bıldırcın yumurtası kaç yaşta bıldırcın yumurtası nasıl tuketilmeli bıldırcın yumurtası ne kadar tüketilmeli bıldırcın yumurtası saraçoğlu bıldırcın yumurtası ses bıldırcın yumurtası sesı ne kadar etkıler bıldırcın yumurtası uzman tv bıldırcın yumurtası yararı bıldırcın yumurtasının ANNE SUTUNE faydaları bıldırcın yumurtasının bebeklerde nasıl tuketılmelı bıldırcın yumurtasının faydaları bıldırcın yumurtasının faydaları ndan şişmanlama yöntemi bıldırcın yumurtasının faydaları şişmanlamak bıldırcın yumurtasının faydaları uzman tv bıldırcın yumurtasının faydaları ve kullanımı ahmet maranki bıldırcın yumurtasının sese faydaları bıldrcın yumurtası cocuklada bıldırcın yumurtası çocuklarda bıldırcın yumurtası nasıl tüketilir Dünya Emzirme Haftası emzikli kadının günlük süt salgılama miktarı ender saraç 30 08 2010 ender saraç bıldırcın ender saraç bıldırcın yumurtası ender saraç bıldırcın yumurtasının yararları ender saraç çocuklarda bıldırcın yumurtası ender saraç kilo alma yöntemleri bıldırcın yumurtası faydaları ender saraç yılmaz morgül ibrahim saraçoğlunun bıldrcın yumurtasının yararları Kolostrum (Ağız Sütü) mıldırcın yumurtalarının faydalrı Süt Çocuğunun Anne Sütü ile Beslenmesi Süt Salgılamasına Etki Eden Etmenler Süt Salgısını Etkileyen Hormonlar tırnak bakımında bıldırcın yumurtası uzman tv bıldırcın uzman tv bıldırcın yumurtası uzman tv bıldırcın yumutası

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. MRB..

    24.11.2009 DOĞUMLU BİR OĞLUM VAR
    SABAH KAHVALTISI YAPMIYOR ÇOK İŞTAHSIZ HİÇ YUMURTA
    YEMİYOR..BILDIRCIN YUMURTASI YEDİRMEK İSTİYORUM NE YAPABİLİRMİ?ZARARI OLURMU?TŞKRLR…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.