Erkekler Aldatıldığını Nasıl Anlar?

Erkekler Aldatıldığını Nasıl Anlar?

Zaman zaman erkeklerinde muzdarip olduğu aldatılma konusu, kadınların toplum korkusu yüzünden erkeklere nazaran daha tedbirli davranmasıyla pek ortaya çıkmasa da bazı erkekler kadınların boş bulunmasıyla aldatıldığından şüphelenmeye başlayabilir.

Birdenbire inanılmaz bir özgüven sahibi olmuş ise kadın tehlike çanları çalıyor demektir. İçinde biriktirdiği hınç ile başka bir erkek tarafından beğenilmenin tercih edilmenin sevilmenin güveniyle kocasına olan tavırları hırçınlaşan, tahammül sınırı azalan bir kadın çıkabilir ortaya.

Eskisine nazaran daha güzel,daha dekolte giyinmeye başlayan, saçının rengini durup durup değiştiren, makyajsız sokağa çıkmayan, az konuşan çok düşünen, erkenden uykusu gelen kadın olabilir artık hayatınızdaki kadın.

İnternet veya cep telefonu gibi vesilelerle sevgilisiyle irtibata geçiyorsa, tuvalete dahi cep telefonuyla girdiğini veya internetin başından kalkamadığını farkedebilirsiniz. Birgün evin hiç olmadık biryerinden farklı bir sim kartı fırlayabilir. Muhtemelen kime ait olduğunu bilmiyordur ve kaşla göz arasında kayboluverir o kart.

Önceden cinsel hayatınızda hep ilk adımı atan kadının birden bire bitmek bilmeyen baş ağrıları, yatar yatmaz uykuya dalma huyları gelişebilir. Çok üstüne giderseniz cinsel hayatınızda onu mutlu edemediğinizden, sadece kendizi düşündüğünüzden, kendini kadın gibi hissetmediğinden dert yanabilir.

Sizinle daha az vakit geçirmeye başlayı evin içinde kendi dünyasında yaşayabilir. Sürekli başkalarıyla sizi kıyaslayıp size olan şikayetleri artabilir.

Telefonuna baktığınızda arama kaydı ve mesajlar bölümü sürekli boştur zira anında silmiş olabilir.

Birden bire hiç görüşmediği yada daha önceden hiç tanımadığınız kız arkadaşları ie görüşmeye çıkmış olabilir ama hergün !

Günlük alışkanlıkları değişebilir, birden bire hiç bilgisi,ilgisi olmayan konularda bilgi sahibi olduğunu görebilirsiniz.

En çok alışverişleri seksi iç çamaşırlarına dönebilir.Ne hikmetse aldığı birsürü seksi iç çamaşırını giyerken hiç görmeyebilirsiniz.

Bunun gibi uzayıp giden maddeler kadının artık eşini yada sevgilisini başka birinin hayatına girmesiyle hayatının dışında bırakma aşamaları sayılabilir. Ancak kadının toplum içinde kocasını aldatmasının affı pek olmadığı için kadın çok dikkatli atar her adımını bu yüzden aldatan kadını yakalamak pek de kolay değildir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.