Ezgi İle Yaz Sabahı Kanal 7

Ezgi İle Yaz Sabahı Kanal 7

Ezgi Sertel’in sunduğu “Ezgi İle Yaz Sabahı” yaz boyunca Kanal 7 ekranlarında. Ayrılık, Acı Hayat, Tek Türkiye, Kollama, Yağmurdan Sonra gibi dizilerde ve çok sayıda televizyon filminde rol alan Ezgi Sertel hafta içi her sabah 10:30′da yayınlanan programıyla Kanal 7 ekranlarında. Yaz boyunca her sabah hayata dair akla gelen ne varsa konuklarla beraber Ezgi ile Yaz Sabahı’nda yer buluyor. Yaza özel birbirinden güzel yemek tarifleri programda yer alıyor. Dini, manevi ve güncel hayata ilişkin konuların uzman konuklarla konuşulduğu programda sabah keyfinize keyif katılıyor.

Ezgi İle Yaz Sabahı’nda hafta içi her gün ekrana gelen konuklarla manevi hayatınıza zenginlik katacak söyleşiler gerçekleştiriliyor. Ezgi ile Yaz Sabahı’nda hafta içi her gün birbirinden değerli konuklarla hayata dair bilgilendirici hoş sohbetler ekrana geliyor.

Birbirinden değerli konukların stüdyoda ağırlandığı programda her gün hayata dair ne varsa izleyenlerle paylaşılıyor. Ezgi Sertel’in sunduğu Ezgi ile Yaz Sabahı hafta içi her gün 10:30′da Kanal 7’de.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.