IFW Galaya özel Cemil İpekçi Yansıma Defilesi

IFW Galaya özel Cemil İpekçi Yansıma Defilesi

26-28 Ağustos 2010 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen İstanbul Fashion Fair’ın, gala gecesinde, ünlü modacı Cemil İpekçi’nin tamamı kâğıttan oluşan “Yansıma” isimli 35 parçalık özel koleksiyonu  ilk kez sergilendi. Ünlü koreograf Yasin Soy’un sahnelemesinde ışık ve gölge ile birlikte özel bir koreografide sunulan ve ünlü isimler tarafından tanıtılan koleksiyon, izleyenleri büyüledi.

Defile sonunda Cemil İpekçi moda sektörünün birlikte hareket etmesi gerektiğine vurgu yaparak, “Ben konfeksiyoncu ya da hazır giyimci değilim. Özgün tasarımlar yapıyorum. Bu defile kumaş değil kağıt kullandım. Kağıt çok önemli. Oysa biz bir kenara atıyor, değerlendirmiyoruz. İstanbul Moda Fuarı’nı hep birlikte desteklemeli ve birlik olmalıyız.  Bir sonraki İstanbul Moda Fuarı’nda yabancı katılımcı sayısını %60 değil  %80 olarak görmeyi arzu ediyorum” dedi.

Defilede, Şenay Akay, Elif Ece Uzun, Erika Portillo, Ede Sedalı, İrina İvkina, Songül Erol, İza, Barbara, Kumru Kocamanoğlu, Zainap Uzun, Jessica B., Tuğba Melis Türk, Ana Luisa, Deniz Şimşek, Michelle, Tuğçe Sarıkaya, Lindsey, Chiristina, Seda Tosun, Fulya Sever, Semiha Bezek, Tuğçe Dural, Gabriela ve Hasan Yalnızoğlu’nun yer aldığı 24 manken podyuma çıktı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.