İnce dudakları daha dolgun gösterme yolları

İnce dudakları daha dolgun gösterme yolları

Dudaklarınızın ince olduğunu düşünüyorsanız ve bu durumu dert ediyorsanız sorununuza çözüm oalcak bir önerimiz var. İnce dudakları daha dolgun göstermek için sadece farklı bir şekilde ruj sürme tekniği ile dudaklarınızı dolgun gösterebilirsiniz.

İnce dudakları dolgunlaştırma
Dudaklarınızı makyajınıza uygun bir dudak kalemiyle çevreleyin. Koyu renkler dudağınızı daha açık gösterir. Bu nedenle açık tonlarda ve transparan bir ruj sürün. Alt dudağınızın ortasına parlatıcı sürerek daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dolgun dudaklara çekicilik kazandırma
Dudaklarınız zaten dolgunsa ve fazla dikkat çekmesini istemiyorsanız ruju dudaklarınızın ortasına sürüp parmağınızla yana doğru yayın. Ruj yoğun olarak ortada kaldığı için dudaklarınız daha ufak görünür.

 

Üst ince alt kalın dudakları orantılı hale getirme
Üst dudağınızı, dudak çizginizin bir kalem kalınlığı kadar dışından çerçeveleyin ve rujunuzu sürün. Alt dudağınıza ise dudak kalemi kullanmayın. Böylece ikisi daha dengeli görünür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Pronail Salonlarında kalıcı makyaj uygulamalarından %100 steril tek kullanımlık aletlerle hijyenik bir ortamda ve yüzünüze en uygun şekilde kalıcı makyaj uygulatabiliceğinize emin olabilirsiniz.
    Henüz 21 gün oldu ve ilk randevuma gittim.Oldukça kullanışlı olduğunu sizlere tavsiye ediyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.