İstenmeyen tüylere kesin çözüm

İstenmeyen tüylere kesin çözüm

İstenmeyen tüylere kalıcı epilasyon yöntemiyle son…

Amerikan FDA örgütü tarafından kalıcı Lazer Epilasyon yaptığı bilimsel çalışmalarla onaylanmış yeni bir teknoloji: LUMENIS ONE

Lumenis One Platformu, kendi ihtiyaçlarınıza göre kombinasyonunu ayarlayabileceğiniz, IPL, LightSheer (Diode Laser), ND:YAG Lazer’den oluşmaktadır.

Yükseltilebilinir özelliği sayeside, dünya standartlarında 3 sistemi ihtiyacınıza göre ayrı ayrı zamanlarda alabilme, yeni çıkacak olan teknolojilere uyumlu, bünyesinde barındırdığı Microsoft Office uyumlu programla hasta takip kolaylığı sağlayan etkili, güvenli bir sistemdir.

Lumenis ONE Lightsheer diode lazerler ve Universall IPL quantum Amerikan FDA örgütü tarafından kalıcı Lazer Epilasyon yaptığı bilimsel çalışmalarla onaylanmış lazerlerdir. Tedavi tamamlandığında kıllar kalıcı olarak yok edilir ancak belli bir süre sonra eskisi ile kıyaslanamayacak şekilde daha zayıf ve açık renkli yeni kıllar görülebilir, bunun sebebi tedavi süresince aktif olmayan ve kıl oluşturma potansiyeline sahip hücrelerin aktif hale geçmesidir ki bu da genellikle yıllar sonra uygulanacak bir iki seans ile problem olmaz. Uygulama sonrası kıllar, 3-10 gün içerisinde çıkacaktır.

Ancak bu kılların çoğunun kökleri tahrip olmuştur ve bir daha çıkmayacaklardır. Bunlar kendiliğinden düşebileceği gibi, el yardımıyla da çekilebilirler. Kalıcı lazer epilasyon yaptığı bilimsel olarak kanıtlanan ve Gold Standart olarak adlandırılan Amerikan FDA onaylı Lightsheer diode lazer ve Orijinal IPL (IPL Quantum) ve Nd-Yag lazer olmak üzere 3 farklı cihaz benim lazer epilasyon uygulamalarında tercih ettiğim cihazlardır.

Standart uygulamalarda lumenis diode lazeri tercih ederken, daha ince ve açık renkli kıllarda orijinal IPL cihazını, derin kıl köklerinin bulunduğu bazı küçük alanlarda ise Nd-Yag lazeri kullanmaktayız. Böylece her tip ciltte ve kıl tipinde kullanabileceğimiz çeşitlilikte cihazlarımızdan faydalanabiliyoruz..

Universal IPL Modül Uygulama IPL Cilt

Uygulamaları: Photorejuvenation, Vaskuler Lezyonlar, Pigmented Lezyonlar ve Kıl Dökme

Nd:YAG Modül: Uygulama Bacak Damarları, Derin Vaskuler Lezyonlar, Non-ablative Treatment of Facial Wrinkles

LightSheer Modül Uygulama Epilasyon (EPİLASYONDA FDA TARAFINDAN GOLD STANDART OLARAK ONAYLANMIŞ VE ÖDÜLLERİ VARDIR)

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
2010 ıstenmeyen tuylere dogal cozum kadınlar kulubu acıbadem LightSheer Diode ahmet maranki tuylere son aksesuarlar kadınlar kulübü alternatif tıp ile istenmeyen tüylere çözüm amerikada tüylere çözüm batik tuyler cilt bakımı istenmeyen tüyler için kesin çözümler çözüm kadınlar kulübü dilek avşar kadınlar kulübü diode acıbadem diot lazer kadınlar klübu diotlazer diyot lazer kadınlar doktorum istenmeyen tüylere çözüm dr ahmet maranki kalıcı tüylere çözüm ender saraç tüylere çözüm Ipl hakinda yorumlar kadinca IPL ile ilgili yorumlar kadınlar kulübü ipl ile killara kesin cözüm ipl lazer kadin kulubu istenmeyen tüyler kadınlar kulübü istenmeyen tüylere bitkisel çözüm ahmet maranki 2011 istenmeyen tüylere kalıcı bitkisel çözüm istenmeyen tüylere kalıcı bitkisel çözüm ahmet maranki istenmeyen tüylere kalıcı çözüm suna dumankaya istenmeyen tüylere kesin bitkisel çözüm istenmeyen tüylere kesin çözüm ıpl çözümmü ıpl epilasyon kadınlar kulübü ıpl epilasyon kesin cozum mu ıpl lazer epilasyon kesin çözüm mü ıpl lazer epilasyon kıl köklerine kesin çözümdür ıpl lazer kadınlar kulübü kadinlar kulubu-tuylerden kurtulma kadın kulübü kadınlar kulübü kadınlar kulübü 34.com kadınlar kulubü hangi lazer kesin çözüm kadınlar kulubü istenmeyen tüyler kadınlar kulübü lazer kadınlar kulübü lazer epilasyon kadınlar kulübü lazer epilasyon diyot kadınlar kulübü şifalı taşlar kadınlar kulübü-tuylerden kurtulmak kalıcı çözüm Kansizlik kesin çözüm ıpl kıllardan kurtulmanın kesin çözümü laser ve tuylere son lazer epilasyon kadınlar kulübü Lazer epilasyon kalıcı çözüm mü nd yag lazer epilasyon uzman tv nd yağ lazer kadınlar nd yag lazer kadınlar kulübü nestle kadınlar kulübü nestle nesfit kadınlar kulübü suna dumankaya tüylere kalıcı çözüm tüy kesin çözüm yorum tüy problemine bitkisel çözüm tüy problemine çözüm kadınlar kulübü tüyden kurtulma yolları tüyler için kesin ve kalıcı çözüm tüylerden kurtulmanın kesin çözümü tüylere bitkisel tüylere bitkisel kesin çözüm kadınlar kulubü tüylere kesin çözüm tüylere son uzman tv ıpl lazer epilasyon

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.