İsveç şurubu mucizesi

İsveç şurubu mucizesi

İSVEÇ İKSİRİ Acı madde içerikli bitkilerin alkol-su karışımında açığa çıkmasıyla elde edilen bu acı şurubun reçetesi, İsveçli Dr. Samst’ın ölümünden sonra, geride bıraktığı notların arasında bulunmuştur. Dr. Samst, 104 yaşında sağlıklı bir kişiyken, attan düşerek ölmüş. Bilindiği kadarı ile Samst ailesinin fertleri, kuşaklar boyunca hep sağlıklı ve uzun ömürlü olmuşlar. Bu sağlık iksirini, Avusturyalı Bayan Mari Treben, Tanrı’nın Eczanesinden Sağlık adlı kitabıyla 1980′li yıllarda topluma tanıtmıştı. Türkçeye çevrilen kitap 1984′te yayımlandıktan kısa bir süre sonra İsveç Şurubu (Schweden Bitter) ülkemizde de tanınmaya başladı. Onun inanılması zor başarılarına sürekli olarak tanık olmuş olan binlerce aile, onsuz bir yaşamı düşünemiyorlar artık.

1.Eğer o sık sık koklanır, koku burundan çekilirse, ense kökü onunla nemlendirilir ve onunla ıslatılmış bir bez kafanın üstüne koyulursa, ağrılar ve baş dönmeleri yok olur, bellek ve beyin güçlenir.
2. Çiçek hastalığı ve her türlü egzamalar, burundaki veya bedenin herhangi bir yerindeki kabuklar, şurupla sık sık nemlendirildiklerin de yok olurlar.
3. Diş ağrılarında, biraz suyun içine bir yemek kaşığı dolusu şurup karıştırılır ve bu sıvı bir süre ağızda tutulur veya ağrıyan diş bir pamukla ıslatılır. Ağrı diner ve çürük iyileşir.
4. Dildeki kabarcıklarda veya daha başka rahatsızlıklarda, şurupla sık sık nemlendirildiğinde, kısa sürede iyileşme görülür.
5. Eğer gırtlak hasta veya yaralı ise bu yüzden yiyecek ve içecek rahat yutulamıyorsa sabah, öğlen ve akşamları şuruptan alınır ve yavaş yavaş yutulur. Gırtlağın ateşi azalacak ve yara iyileşecektir.
6. Mide kramplarında, bir yemek kaşığı dolusu alınmalıdır.
7. Kolitlerde, üç yemek kaşığı dolusu, arka arkaya ve yavaş yavaş alınmalıdır. Kısa sürede rahatlanacaktır.
8. Bedendeki gazları böler ve karaciğeri serinletir. Tüm mide rahatsızlıklarını ve bağırsak dizensizliklerini yok eder, dışkılama zorluklarını ortadan kaldırır.
9. Eğer kötü sindiriyor ve yenenleri içinde tutamıyorsa, o mide için çok iyi bir ilaçtır.
10. Aynı biçimde, safra kesesi ağrılarına da iyi gelir. Her gün sabah ve akşam bir yemek kaşığı dolusu içilip geceleri de kompres yapıldığında, tür ağrılar kısa sürede yok olur.
11. Ödemlerde, altı hafta boyunca sabah ve akşam olmak üzere, bir yemek kaşığı dolusu şurup, beyaz şaraba karıştırılarak içilir.
12. Kulak ağrısında ve kulak uğultusunda, bir pamuk parçası şurupla nemlendirilerek kulak yoluna sokulur. Çok iyi gelir ve hatta duymayan kulakların bile duymasını sağlayabilir.
13. Bir kadın dölyatağı ağrısı çekiyorsa, ona üç; gün boyunca, sabahlan birer yemek kaşığı dolusu şurup, kırmızı şarapla karıştırılarak verilir ve yarım saat sonra bir gezinti yaptırılır. Gezintiden sonra kahvaltı edebilir, ama süt içmemelidir. Şurup, hiçbir zaman sütle karıştırılmamalıdır!
14. Gebeliğin son 15 günü içinde, sabah ve akşamlan yarım tatlı kaşığı alınınca, doğumu kolaylaştırır. Son’dan kolayca kurtulabilmek için loğusaya her iki saatte bir kahve kaşığı dolusu verilir ve bu, son ağrısız bir biçimde ayrılana kadar sürdürülür.
15. Doğumdan sonra, sütlenen memeler İltihaplanırsa, uygulanan kompreslerle çabucak iyileşir. 16. Çocukların çiçekbozuğu olmalarını önler. Onlara, yaşlarına göre suyla karıştırılarak verilmelidir. Kabarcıklar kurumaya başladığında, sık sık şurupla nemlendirilmelidir. Böylece hiçbir iz kalmaz.
17. Çocuklarda ve yetişkinlerde kurtlara ve hatta şeritlere karşı başarıyla kullanılır, ama çocuklara yaşlarına göre verilmelidir. Şurupla nemlendirilmiş bir bez göbeğin üstüne bağlanır ve hep nemli kalmasına özen gösterilir.
18. Sarılıkta, eğer günde üç kere birer yemek kaşığı dolusu bu şuruptan alınırsa, şişmiş karaciğerin üstüne kompresler yapılırsa, çok kısa sürede tüm rahatsızlıklar sona erer. 19.Basurları işletir, böbrekleri iyileştirir, başka bir kür uygulamaya gerek kalmadan, beden de birikmiş olan tüm sıvıları dışarı atar. Depresyon ve melankoliyi iyileştirir, iştah açar ve sindirimi düzene sokar.
20. Başlangıçta sık sık nemlendirilip ve özellikle yatmadan önce içilip, içten de yumuşatıldığında, iç basurların işlemesini sağlar.
21. Eğer biri bayılmışsa, eğer gerekiyorsa zorla ağzı açılarak, bir yemek kaşığı şurup verilirse, o kişi hemen kendine gelir.
22. Bu ilaç, krampların ağrıların da dindirir ve sürekli alındığında, tümüyle iyileştirir.
23. Akciğer hastalıklarında, sabah aç karnına ondan alınır ve bu kür altı hafta sürdürülür.
24. Eğer bir kadın aylık temizliğini yitirir veya onu şiddetli olarak görürse, bu şurubu üç gün boyunca almalı ve bunu yirmi kere yinelemelidir. Fazla olan azalacak, az alan normalleşecektir. 25. Bu ilaç, kadınların beyaz akıntısına da iyi gelir.
26. Sara krizi geçiren kişiye, hemen orada bu şuruptan verilmelidir. Hasta, daha sonra bu ilacı sürekli olarak kullanmalıdır, çünkü o, zayıf düşmüş sinirleri ve tüm bedeni güçlendirir ve tüm hastalıkları yok eder.
27. Kötürümlükleri iyileştirir ve baş dönmesini, mide bulantısını geçirir.
28. Ateşli suçiçeğini ve yılancık hastalığını da iyi eder.
29. Bir kişi, ateşli veya üşüyor ve de güçsüzse, ona bir yemek kaşığı şurup verilir ve eğer o bedenini başka ilaçlarla yüklememişse, kısa sürede kendine gelecek, nabzı normal atmaya başlayacak ve ateş ne kadar yüksek olursa olsun, kısa sürede iyileşecektir.
30. Şurup, aynı zamanda kanseri, eski sivilceleri ve siğilleri, çatlak elleri iyileştirir.
31. Eğer sık sık bu şurupla nemlendirilirse, tüm yaralar hiçbir tehlike oluşmadan iyileşir. İster vurma sonucu, ister kesme sonucu olsunlar şuruba batırılmış bir bez yaranın üstüne örtülür Kısa sürede ağrılar diner, ne kangrene, ne de iltihaba yol açılmaz ve eski mermi yaraları bile iyileşir. Eğer yarada delik varsa, ille de önceden temizlenmesine gerek kalmadan, içine şurup damlatılır. Sık sık tazelenen kompreslerle yara kısa sürede iyileşir.
32.Bu şurupla 40 kere nemlendirildiğinde tüm yaralar ne kadar eski olurlarsa olsunlar yara izleri ile kesikler iyileşirler.
33.İyileşmesi olanaksız sayılan fistülleri kökünden yok eder. Eski veya yeni hiç fark etmez .
34 Eğer sık sık nemlendirilirse,tüm yanık ve yaraları, ateş, sıcak su veya yağın eseri olsun kısa sürede iyileştirirler. Yanıkta kabarcık oluşmaz, yanık ağrısı sona erer ve iltihaplı kabarcıklar bile temelinden iyileşirler.
35. Çarpma ve vurma sonucu oluşan şişlikleri ve lekeleri de iyileştirir.
36. İştahsız yiyen kişiye iştahını yeniden kazandırır.
37. Kansızlıkta, şurup bir süre sabahları alınırsa, kişinin yüzüne yeniden renk gelir. Kanı temizler, kan yaptırır ve onun dolaşımını sağlar.
38. Sabahları ve akşamları alındığında ve ağrılı yerlerde kompres uygulandığında, romatizma ağrıları diner.
39. Donmuş elleri ve ayakları, açık yaralar oluşmuş olsa bile iyileştirir. Elden geldiğince sık ama özellikle gece boyunca kompres yapılmalıdır.
40. Nasırların üstüne kompres yapılır ve ağrılı bölge sürekli olarak nemli tutulur. Nasır üç gün içinde kendiliğinden düşer veya çekilip alınabilir.
41. Zehirli ve mikroplu hayvanların ısırıklarını da iyileştirir. Bu durumlarda şurup hem içilmeli hem de yaraya kompres yapılmalıdır. ‘
42. Veba ve daha başka salgın hastalıklar zamanında ondan gün boyunca sık sık içilmelidir. Çünkü o, veba çıbanlarını ve yumrularını, gırtlakta olmuş olsalar bile iyileştirir.
43.Geceleyin iyi uyuyamayan kişi, yatmadan önce ondan içmelidir. Sinirsel uykusuzluklarda, kalbin üstünde kompres yapılmalıdır.
44. Sarhoş kişi, iki yemek kaşığı dolusu şurupla hemen ayıltalabilir.
45. Bu şurubu sabahları ve akşamları alanlar, başka bir iIaca gerek duymazlar. Çünkü o bedeni güçlendirir, sinirleri ve kanı tazeler, ellerin ve ayakların titremesini önler. Kısacası, tüm hastalıkları iyi eder. Beden dikleşir, yüz gençleşir ve güzelleşir. ***Şurubu, kesin alkol yasağı hallerinde günde bir çay kaşığı içerek başlamak ve sık sık böbrek ve karaciğer bölgelerinde kompres yapmak yerinde bir davranış olur. Belirti1en tüm ölçüler, biraz su veya bitki çayı ile inceltilerek kullanılmalıdır.
İÇİNDEKİLER: Sarısabır, Ravent Kökü, Mirra, Cedvar, Centiyane, Domuzdikeni, Melekotu Kökü, Doğal Kafur, Sinameki, Eğir kökü, Besbase, Safran, Tarçın, Kakule, Tabii kanyak
KULLANIM BİÇİMLERİ: Ağız yolu ile: Koruyucu olarak, sabah ve akşamları, yarım tatlı kaşığı ,inceltilmiş olarak alınır. Basit rahatsızlıklarda, günde 3 tatlı kaşığı alınabilir. Ağır hastalıklarda ise, günde 2-3 yemek kaşığı alınmalıdır. Bir yemek kaşığı dolusu şurup, 1/8 litre bitki çayı ile inceltilerek, her yemekten önceki ve sonraki yarım saat süresince yudumlanarak içilmelidir. Şurup ağız yoluyla alındığında süt içi1memelidir. Kompres: Kompres yapılacak bölgeye önceden zeytinyağı veya kantaron yağı sürülür. Uygun boyda bir bez parçası şurupla ıslatılır, sıvının fazlası sıkılır ve nemli bez hasta bölgeye yatırılır. Üstü bir naylon parçası ile örtülür ve hepsi, büyükçe bir bez veya sargı bezi ile sağlamca tespit edilir. Kompres süresi duruma göre 2-4 saat olabilir ama gece boyunca da sürebilir. Süre sonunda bez naylonun içinde dürülür, hava almaması sağlanır. Bez biraz ıslatılarak tekrar tekrar kullanılabilir. . NOT: Bu bilgiler “Tanrı’nın Eczanesinden Sağlık” adlı kitaptan alınmıştır. ***Her türlü hastalığı teşhis ve tedavi yetkisi yalnızca doktorlara aittir. Bitkisel ürünler doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak değerlendirilmelidir. Küçük hastalıkların, büyük hastalıkların habercisi olabileceği unutulmamalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
acı isveç otları göz tansiyonu acık yara kesin tedavi açık yaraya isveç şurubu ahmet isvec ahmet maranki sarısabır otu ahmet maranki tırnak izi ahmet maranki-genital siğil ahmet marankiden cilt lekeleri ahmet marankiden elma sirkeli içeceğin tarifi ahmet marankiden siğil tedavisi için bitkiler nelerdir ahmet marankini isveç şurubu ahmet marankinin isveç şurubu varmı ahmet marankinin on mucize bitkisi ahmet marankiye g ahmet marenki hafıza güçlendirici ahmet marenki menapoz önerileri ahmet marenki yay burcunun çiçekleri alkolin mantara faydası varmı ayak ayak ağrılarına sıcak su iyi gelirmi ayak mantari icin hangi bitki surulur ayak mantarında isveç şurubu ayak yarasını nasıl iyileştiririz ayaktaki yara izi nasıl gider ayaktaki yara nasıl iyileştirilir ayaktaki yaraların izleri nasıl gecer bacaklarda yara izleri bitkisel nasıl geçer bacaklardaki eski yara izleri bacaklardaki yara izleri nasıl geçer bacakta oluşan eski yara izlerini yok etme bacaktaki kangren nasıl iyileşir bitkilerle bacaktaki yara izleri bitkilerle nasıl geçer bacaktaki yara izleri için eczanelerden alınacak ilaç bacaktaki yara izleri nasıl geçer bacaktaki yaralar nasıl geçer bacaktaoluşan yaralar BAGIRSAK ISLETICI GIDALAR bagirsak solcani bagirsaktaki birikmis eski gidalar nasil temizlenir barsak mantara kesin çözüm bedendeki sislerini eriten bitki kuru Bellek Beyin bez cilt lekeleri lazer iyi geliyor yorumlar CİLTTEKİ YARALARI GEÇİREN çıkan sivilceleri nasıl iyileştiririz cocuklarda haf çocuklarda kansızlık ahmet marenki cörek otu hangi hastaliklara iyi geliyor çörek otu şurubu çörek otu vajina siğili çörek otu yağı isveç şurubu çörek otu yağının kulak ugultusuna iyi gelirmi corek yagi kulak ugultusuna iyimi doğal bitilerle nasırın kökü nasıl sökülür dr ahmet maranki kangrenin bitkisel tedavisi nedir egzamaya isveç şurubu iyi gelirmi elma sirkeli isveç şurubunun cilde faydaları elma sirkesi genital yaraya sülürmü elma sirkesi mantara iyi gelirmi elma sirkesi sigilleri iyileştiririm elma sirkesi sivilce yarasına faydası elmasirkesi tırnak mantarına iyi gelirmi epilasyon yanık yarası en çabuk nasıl iyileştirilir ESKİ BEYAZ YANIK İZLERİ İÇİN BİTKİSEL KESİN ÇÖZÜMLER eski yanık bitkisel eski yanık için kürler eski yanık izi bitkisel reçete eski yanık izine bitkisel çözüm eski yanıklar için bitki eski yanıklara mucize çözüm eski yanıklarda mucize eski yanıkları ne iyileştirir eski yara izleri eski yara izlerine eski yara izlerine kesin çözüm eski yara izlerini yok evde nasıra kökten çözüm felç hastalığı için mucize reçete şifali bitkilerle doğal tedavi fistül yaralarını geçiren şifalı bitkiler furma nin cekirdeginin faydalari genetal siğil kesin çözüm genital siğil için isveç iksiri iyi gelirmi genital siğil için maranki genital siğile çörekotu genital siğile elma sirkesi genital siğili tedavi eden otlar genital siğillerin bitkisel tedavisi genıyal siğil çörekotu yagı gırtlaktaki yaralar nasıl iyileştirilir göz altı yağ bezelerine nasıl geçer hamilelik isveç şurubu hamilelikte isveç şurubu iksiri kullanımı HAMİLELİKTE YÜZDEKİ SİĞİLLER hamileyken nasıl temizlenilir hangi bitkiler bagırsakları işletir ilesmis cocuklar kanserden isvec iksiri isveç iksiri bağırsak mantarlarına isveç iksiri cild isvec iksiri cilt isveç iksiri cilt için faydaları isveç iksiri felç isveç iksiri fistül nasıl isveç iksiri genital siğil isveç iksiri kadınlık hormonlarına etkisi isveç iksiri karaciğere iyi gelirmi isveç iksiri mantar isveç iksiri mantar hastalığı isveç iksiri nerde bulabiliriz isveç iksiri nerede isveç iksiri nerede satılır isveç iksiri orjinali nasıl anlaşılır İSVEÇ İKSİRİ ROMATİZMA AĞRILARINA İYİ GELİRMİ isveç iksiri romatizmaya faydaları isveç iksiri şeker hastalığına faydalımı isveç iksiri siğil isveç iksiri sigile iyi gelirmi isveç iksiri surubu nerde satılır isveç iksiri tansiyon isveç iksiri ve bağırsak mantarı isveç iksiri ve cilt lekeleri isveç iksiri video isveç iksiri yara izlerine iyi gelirmi isveç iksiri yüzdeki siğil isveç iksiri YÜZE İYİ GELİRMİ isveç iksiri yüze sürülürmü işveç iksiri zararları isveç iksiri zararlımıdır isveç iksirinin cilde faydaları isveç iksirinin faydaları isveç iksirinin göz tansiyonu isveç iksirinin REFLÜ isveç iksirinin şeker hastalığına faydaları isveç iksirinin tansiyona faydalımıdır isveç iksirinin yararları isveç iksirinin zararları isveç mucizesi isveç nerde işveç nerede isvec otlari işveç sekerleri isvec şurbu isveç şurbunun ameliyata faydası isveç şurub nerede satılır İsveç şurubu isveç şurubu açık yaraya sürülürmü isveç şurubu ahmet maranki İSVEÇ ŞURUBU AKCİĞERE İYİ GELİRMİ isveç şurubu ameliyat izlerini geçirir mi isveç şurubu ayak mantarı isveç şurubu ayak siğili isveç şurubu bitkileri nerde bulunur isveç şurubu cilde faydası isveç şurubu cilde sürülürmü isveç şurubu cilt isveç şurubu cilt için isveç şurubu ciltte kullanımı isveç şurubu elma sirkeli mide yanmasına zararı isveç şurubu faydaları isveç şurubu genital bölgeye sürülür mü isveç şurubu genital siğiller işveç şurubu hamile isveç şurubu hamile kalmayı kolaylaştırır mı isvec surubu hangi hastaliklara iyi İSVEÇ ŞURUBU HANGİ HASTALIKLARA İYİ GELİR isveç şurubu ile fistül tedavisi isveç şurubu ile mantar tedavisi İSVEÇ ŞURUBU KALBE İYİ GELİRMİ isveç şurubu kansere iyi gelirmi isveç şurubu lekeleri ne kadar sürede yok eder isveç şurubu mantar İSVEÇ ŞURUBU MANTAR BAĞIRSAK isveç şurubu mantar hastalığında kullanılır mı İsveç şurubu mucizesi isveç şurubu nasıl iyi gelir İSVEÇ ŞURUBU NELERE İYİ GELİR YANIK İZLERİNE FAYDASI VARMI isveç şurubu nerde satılır isveç şurubu nerde satılıyor isveç şurubu nerede satılır isveç şurubu nerelerde satılır isveç şurubu orjinali nasıl anlaşılır isveç şurubu şeker isveç şurubu şeker hastalığına iyi gelirmi isveç şurubu şeker hastalıgına yapılışı isveç şurubu siğil isveç şurubu siğiller için nasıl kullanılır isveç şurubu sirke isveç şurubu süt yaparmı isvec surubu tedavisi isveç şurubu uzman tv isveç şurubu ve ameliyat izleri İSVEÇ ŞURUBU VE CİLT isveç şurubu ve fistül isveç şurubu ve hamilelik isveç şurubu ve siğiller isveç şurubu yağ bezesine iyi gelirmi isveç şurubu yanıklara iyi gelirmi isveç şurubu yaraları kaç günde iyleştirir isveç şurubu yla ilgili yazılar isveç şurubu yüzdeki faydaları isveç şurubu yüze sürülür mü isveç şurubu zararları isveç şurubu zararlımı İsveç Şurubu’yla isveç şurubu+yağ bezesi isveç şurubun şeker hastalığına faydası isveç şurubunda alkol var mı isveç şurubunda alkol varmı isvec surubunu ne kadar kullanmali isveç şurubunu nerde bulabilirim isveç şurubunu nerede satılıyor isveç şurubunu yüze sürmek isveç şurubunun BEBEKTE faydaları İSVEÇ ŞURUBUNUN BİLEŞENLERİ isveç şurubunun cilde faydaları isveç şurubunun ciltteki lekelere faydaları isveç şurubunun doğuma faydası varmı isveç şurubunun kalp damara faydası isveç şurubunun lekelere faydası isveç şurubunun orjinal şişesi isveç şurubunun orjinali nasıl anlaşılır isveç şurubunun zararları isveç şurubunun zararları ibrahim saraçoğlu İSVEÇ ŞURUBUYLA SİĞİL TEDAVİZİ isveç şurubuZARARLARI isveçli gençler zehirli mantarlar kafası video isvecli vajina isveçşurubuorjinalinasılanlaşılır ısveç şurubu nerede bulunur kahve şurubu nerde bulabılırım kandaki iltihabı nasıl iyileştiririz KANGIREN İYİLEŞMESİ kangren iyileşmesi kangren kaşıntı yAPARMI kangren nasil iylesir kangren nasıl iyileşir KANGREN OTU kantoran ya kantoron otunun genital siğillere faydası kantoron yağı siğilde faydalımıdır KANTORON YAĞı tırnak izine iyi gelirmi karaciğer yağlanmasına alkol kesme süresi karaciyer yaglanmasi nasil biter karaciyer yağlanması karaciyere iyi gelen icecekler karaciyeryağlanmasi karın çatlaklarının tedavisine doğumdan ne kadar sonra baslamak gerekir küçük acı isveç otları küçük yara izleri iyileşmesi kulak mantarına isveç şurubu kulak ugultusuna bitkisel cözüm ömer coskun kulaklara masaj yapmak bacak agrisina iyi gelirmi laser açık yara lazer kaser yaparmi lazerle hangi yaralar iyileştirilir Mantar mantar hastal mantar hastal???n?n sa?l??a zarar? MANTAR HASTALIĞINDA ŞURUP mantar hastalığı iyileşme süres mantar surubu maranki genital siğil maranki kitabı ayakta siğil marankiden isveç şurubunun faydaları Mari Mari Treben mide hastaliginda yaralanan sivilceler morlukları nasıl iğleştiririz mucize iksir şeker hastalığına iyi gelirmi mucize iksirler hangi hastalığa iyi gelir mucize ilaçlar nasır ameliyatı kaç günde iyileşir nasır ameliyatı nasıl iyileşir nasıra isveç şurubu nasıra kökten çözüm nasırı nasıl iyileştiririz nasırın kökten çözümü natural colors saç boyası nerelerde satılıyor naturel colors nerde bulabilirim nerede satılıyor Olur ömer coskun cilt lekeleri tv videolari ömer çoşkun eski yanık izi bitkileri ömer coşkun isveç şurubu ömer coşkun yara izleri ömer coşkun yüzdeki siğiller tedavi ömer coşkundan fistül tedavisi OMER COSKUNDAN SPINAL MUSKULER ATROFI HASTALIGINA BITKISEL COZUM ömer korkmaz bagırsak fistülü tedavisi ömer osman korkmaz büyüklerde kaşıntı ömer osman korkmaz cilt nasıra çözüm ömer osman korkmaz çocuklarda yüzdeki tırnak izi ömer osman korkmaz dan kısmı felç hastalarina için hangi bitki iyi ömer osman korkmaz ın iyileştirdiği hastalar ömer osman korkmazız iyileştirdiği hastalar video orijinal isveç şurubu nasıl anlaşılır? orjinal isveç iksiri mi yerli isveç iksiri mi orjinal isveç şurubu nasıl anlaşılır oruçluyken ağız içine ilaç sürülürmü osman korkmaz seker hastasının ayakları üşüyor ne yapmalı prof dr osman müftüoglu zafran kesesi Rahat ravent nerede satılır ravent nerelerde satılır reflü tedavisinde isveç şurubu safran kesesinin zararları şarabın karacigere zararı varmı şarapın karaciğere zararı varmı sarı sabır nedir nasıl kullanılır sarılığa faydası varmıdır sarısabır otu nerde satılır sarısabır otu satılır schweden bitter hangi hastalığa yarar schweden bitter orijinal nasıl anlaşılır ŞEKER HASTALIĞINI KÖKÜNDEN YOK EDEN REÇETE şeker hastalığına iyi gelen bitgi mucizesi şeker hastalığını silen mucize ilaç şeker hastalığını silen reçete şeker hastalığını tedavi eden mucize iksir şeker hastalığını yok eden bitki ilaçları şeker kangren bitkisel tedavisi şeker yaralarını geçiren tedaviler gerçek olan sifali bitki kangren otu şifalı bitkiler kısmi felç nasıl açılır siğil için isveç şurubu siğil isveç surubu siğil izi siğil nasıl iyileşir siğile ne iyi gelir sirke içmek bağırsak mantarlarına iyi gelirmi sirke İLE ZAYIFLAMAK AHMET MARENKİ sivilce lekelerini kökten yok eder tarçın suyu titreme hastalığına iyi gelirmi tarçınla bacaktaki yara izleri yok etme tavuklarda felci nasıl iyileştiririz TIRNAK İZİ AHMET MARANKİ tirnak mantari ve schweden bitter tırnak bakımı isveç iksiri tırnak izine bitkisel çözüm tırnak izine ne iyi gelir tırnak mantarı elma sirkesi tırnak mantarı isveç şurubu uyusturucu krızınden kurtulmak ıcın sıfalı bıtkıler vajinal fist vajına estetik zararı varmı Veya vitiligodan ileşen hastalar yag bezeleri isvec surubu yağ bezelerine iyi gelen bitkisel ilaç yağ bezesi isveç iksiri yağ bezesi lazer izmir yanık izi bitkisel yanık izi nasıl geçer bitkisel tedavi yanık izinin iyileşmesi kaç gün sonra biter yanık izlerini ne iyileştirir yanıklarda mucize Yara yara İzi BİTKİSEL TEDAVİLER- yara izine bitkisel çözüm yara ve çürükler iyileşme süresi yara yı neyle iyileştirilir yaralı tavuk yaralı tavuk nasıl iyileştirilir Yemek yilancık hastalığında sıvı kaybı yüz lekelere ne bitkisi sirkeler bitki yağlar yüzdeki ölü sinirleri tedavi eden bitkisel tedavisi yüzdeki siğillere kesin çözüm yuzdeki tirnak izi icin hangi yag iyilestirir yüzdeki yağ bezesi siğil uzman tv yuzdekı yaralı sıvılceler ıcın formul zeytinyağı kulak uğultusuna iyi gelirmi zeytın cekirdeğini mide sindirmiyor mu?

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.