Kadınlar Aldatıldığını Nasıl Anlar?

Kadınlar Aldatıldığını Nasıl Anlar?

Kadınların kabus günlerinin başladığı günler yani aldatıldığından şüphelenmeye başladığı günlerdir. Erkekler sadece aldatmayı akıl edipde yakalanmamayı akıl etmekde aynı özeni gösterme yeteneğine sahip olmadıkları için, birde kadınların inanılmaz içgüdüsel sezgilerinin kuvveti sayesinde kadınlar başlar erkeğin hareketlerinden,tavırlarından,değişen alışkanlıklarından şüphelenmeye.

Aldatan erkeğin gösterdiği değişimler kadının aldatıldığını anlaması için gayet yeterli davranışlardır.

Erkeğin gereksiz yere abartılı, kendini dünyanın en yakışıklı erkeği sanmaya başlamasıyla değişen bir halleri,karısını kendisine yakıştıramamaya başlamaları,kendisini çok donanımlı ve kültürlü sanarak karısını aşağılamaya başlaması artık bu erkeğin canına susadığınn ilk sinyalleridir.

Kadının yaptığı önceden bayıla bayıla yediği yemekler artık ne hikmetse ya tuzsuzdur ya tatsız,önceden ne giyse yakışan karısına fazla kilo aldığından,selülitlerinin çıktığından dert yanmaya başlar.

Kendi kel olmaya yüz tutmuş başına bakmadan karısının başındaki iki üç tel beyazlamış saç, karısının artık yaşlanmaya başladığını düşündürür.

Cep telefonunu eve girdiğinde ya sessizdedir ya da mesajlar bölümüne şifre konulmuştur.Vakitli vakitsiz cevapsız çağrılar gelmeye başlar.Kadın ”kim bu çağrı atıp duran”dediğinde cevap ya Ahmet beydir, ya inşattçı Mehmet beydir, ya kaloriferci Ali beydir, ya boyacı Veli beydir.Kontrol edin telefonunu ne hikmetse bu cevapsız çağrılar hep erkek ismiyle kayıtlı kişilerden gelir. Mesajlarına şifre koymayı unuttuğu birgün bu erkek isimli kişilerden birinden yanlışlıkla ! dün gece çok güzeldi gibi bir mesaj gelme ihtimali yüksektir.

Birden bire çok çalıkan, azimli bir koca olan erkişi ! her akşam artık mesaiye kalmaya başlar.Araştırılıdığında onan başka mesaisi olan yoktur, yazık tek başına bütün işleri o idare ediyodur.

Ceplerinde alışveriş fişlerini gördüğünüzde eve hiç gelmemiş, size hiç alınmamış bir takım hediyelik eşyalar,yüzükler,mücevherlere ait fişlere rastlayama başlayabilirsiniz. Eve gelen kredi kartı ekstraları nedense artık ya postada kaybolmaya başlar,ya da birden bire iş yeeri adresine gitmeye başlar.

Cinsel hayatınız kocanızın çooook yorgun olmasıyla, çok çalışmasıyla sekteye uğramıştır. Artık bir cinsel hayatınız yoktur.Ya da açık vermemek için eskisine nazaran daha aktif bir cinsel hayatınız başlamıştır.

Velhasıl bunlar gibi birçok örneği sıralamak mümkün .Hiçbirini hiç bir kadın tabiri caiz ise yutmaz, sadece çok mecbur olduğu durumlar varsa sineye çeker.Nasıl olsa birgün hepsibi burnunuzdan fitil fitil getirecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
kadinlar melek sevde

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.