Maranki Cosmic Üzüm Ekstraktı ve Üzüm Çekirdeği Tozu!

Maranki Cosmic Üzüm Ekstraktı ve Üzüm Çekirdeği Tozu!


Ahmet Maranki yeni ürünü Cosmic Üzüm Ekstraktı hakkında ve Üzüm çekirdeği tozu ürünü hakkında bilgiler verdi.
Cosmic Üzüm Ekstresi, Cosmic Üzüm Çekirdeği Ekstraktı – Özütü ve Cosmic Üzüm Çekirdeği Tozuhalkımızın hizmetine sunularak hem insanlığa büyük fayda sağlayacak bir ürün daha üretilmiş olacak, hem de şimdiye dek yapılmış olan büyük israfın önüne geçilecek.Türkiye’de bir ilk olan Cosmic Zeytin Yaprağı Ekstraktı’nın ardından hizmete sunulan Cosmic Üzüm Ekstresi, Cosmic Üzüm Çekirdeği Ekstraktı – Özütü ve Cosmic Üzüm Çekirdeği Tozu hakkında Ahmet Maranki ile konuştuk.Kalp Krizi Riski Azalıyor, Felç Olasılığı Düşüyor!

Sağlık ve Tarım Bakanlığı’nın onaylarıyla 30’a yakın besin destek ürününü, kozmik yağları, kozmik bakım ürünlerini insanlığın hizmetine ilk defa sunan Maranki’ye üzüm çekirdeğinin faydalarını sorduk:

“Son zamanlarda yapılan çalışmalar üzüm çekirdeğinin tespit edilebilmiş en güçlü antioksidan olduğunu, bunun yanında insan sağlığı açısından birçok faydalı madde içerdiğini ortaya koymuştur. Üzüm çekirdeğinin damar sertliğini önlediği, hipertansiyon, kalp krizi ve felç olasılığını düşürdüğü bildirilmiştir.”

Kanser Oluşum Riskini Azaltan Ürün: Üzüm Çekirdeği

Üzüm çekirdeğinin sürekli bilgisayarın basında olan kişilerin göz sağlığının korunmasında da önemli olduğunu belirten Maranki, sözlerine şöyle devam etti: “Üzüm çekirdeği, DNA hasarını azaltarak kanser oluşum riskini de düşürmektedir. Üzüm ve üzümden elde edilen ürünlerden en önemlisi de güçlü bir antioksidan olan fenol bileşikleridir, özellikle siyah üzüm kabuğunda ve çekirdeklerde bulunur.”

Her Derde Deva Bir Bileşen Olarak Resrevetrol

Üzümün kimyasal bileşenleri incelendiği taktirde ne kadar şifalı bir bitki olduğunun anlaşılacağını belirten Maranki, üzümdeki Resrevetrol maddesinin faydalarını şöyle sıraladı:

 • Kalp-damar hastalıklarına karşı vücudu korur, kötü kolesterolün düşmesine yardımcı olur.
 • Amerika’da yapılan bir araştırmada Resrevetrol içeren üzüm suyunun beyin hücrelerini koruyabileceği görülmüştür.
 • Farelerde yapılan denemelerde üzüm suyunun zihinsel ve fiziksel yaslanmayı geciktirebileceği ileri sürülmektedir. (Shukitt-Hale ve ark., 2006).
 • Alerji ve saman nezlesine karşı bitkisel bir destek sağlar.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Cilt hastalıklarında, besin takviyesi olarak kullanılabilir.

Cildiniz Güzelleşecek, Bağ Dokunuz Güçlenecek!

Üzüm çekirdeğinin sağladığı diğer yararlar arasında;
 • Cildin bağdokusunda bulunan kollajenin sağlamlaştırması,
 • Bağ dokusunu güçlendirerek, daha sıkı ve elastiki bir cilde sahip kılması,
 • İltihaba sebep olan prostaglandinlerin sentezini azaltarak romatizmal hastalıklarda kullanılabilmesi,
 • Kan damarlarını genişleterek daha fazla kırışıklığa engel olması

gibi önemli özellikleri de sayan Maranki, siyah üzümle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Cosmic Üzüm Çekirdeği Ekstraktı –  Özütü

“Bilimsel araştırmalarla kanıtlanan siyah üzümün, kanser hastalarında besin destek ürünü olarak kullanılması önerilmektedir. Siyah üzümün kabuğunda bulunan “resveratrol” adı verilen doğal antibiyotiğin, özellikle lösemi hastalarında etkili olduğuna ilişkin araştırmalar son yıllarda yayımlandı. Bununla ilgili bir çalışma 33. Ulusal Hematoloji Kongresinde ikincilik ödülü aldı. Nature gibi dünyanın belli başlı dergilerinde bu maddenin kanser hücrelerine karşı etkili olduğu gösterildi ve çalışma çok hızlı ilerliyor. Hatta KML türü kanserli hastalarda çok etkin olan “Glivec” ilacına direnci olanlarda bile bu maddenin etkili olduğu ortaya çıktı.

Bazı bilim adamları kemoterapiden sonra değerlerinde düşme olan trombosit ve lökositlerin toparlanmasında bu maddenin etkili olduğunu gösteren çalışmalar ortaya koydu. Literatüre geçen çok başarılı sonuçlar var. Unutmamak gerekir ki antikanserojen etkisi olan bu madde alternatif bir tedavi değil, ilaçla beraber alınması gereken tamamlayıcı bir üründür.”

Cosmic Üzüm Ekstresi de Üretildi!

“Cosmic çekirdekli ve kabuklu karam üzüm özü” olarak bilinen Cosmic Üzüm Ekstresi için “Ekstremiz, Fransa’dan ithal edilen syrah ve merlot cinsi üzüm fidanlarımız, Eko-Tar ile Tarım Orman ve Köyişleri Bakanlığı denetiminde organik tarım esaslarına göre, Malatya da yetiştirilmesinden elde edilmiştir. İçeriğinde herhangi bir koruyucu veya tatlandırıcı katkı maddesi yok. 300 gramlık kavanoz içerisinde sadece 5 kilogram syrah ve 2 kilogram merlot cinsi üzüm olmak üzere 7 kilogram üzüm vardır.” diyen Maranki bu ürünün taze kara üzümün sapları ayıklandıktan sonra dezenfekte edilip, çekirdeği ve kabuğu ile birlikte işlenmesi sonucu elde edildiğini belirtti.

Mucize Ürün: Cosmic Üzüm Çekirdeği Tozu

Maranki, siyah üzüm çekirdeklerinin besin içeriği muhafaza edilip, çeşitli işlemlerden geçirilerek toz haline getirilmesiyle oluşturulan Cosmic Üzüm Çekirdeği Tozu içinse şunları söyledi: “Bu ürün, insan vücudunda hücrelere zarar verebilen ve kansere neden olan serbest radikallerin vücuttan uzaklaştırılması veya nötrlenmesini sağlayan kaliteli ve doğal bir antioksidandır. Yapılan araştırmalarda unlu mamüllerde %3-10 oranında kullanıldığında küflenmeyi engellediği mamülün raf ömrünü uzattığı tesbit edilmiştir. Üstelik boğaz iltihabı ve ağız içi yaraları için destek ürünü olduğu da belirlenmiştir. Her türlü gıdaya karıştırılarak tüketilmesi mümkün. Biz kesinlikle tavsiye ediyor ve kullanıyoruz.”

“Necip milletimize hizmet etmek en önemli gayemizdir”

Böylece ortaya zihinsel ve fiziksel yaşlanmayı yavaşlatan, bağışıklık sistemini ve damarları güçlendiren, göz damarlarındaki hasarları giderip görme duyusunu kuvvetlendiren, beyin hücrelerini yaşlanmaktan koruyan mucize ürünler çıktığını belirten Maranki, “Cosmic Üzüm Ekstresi, Cosmic Üzüm Çekirdeği Ekstraktı – Özütü ve Cosmic Üzüm Çekirdeği Tozu’nu üniversite-sanayi işbirliği ile ekonomimize kazandırarak insan sağlığına hizmet etmeyi amaçladık. Fakat çalışmalarımız bununla da sınırlı kalmayacak ve her geçen gün artacaktır. Bu iki ürünün yanı sıra üretim planına aldığımız pek çok kozmik ürün necip milletimizin hizmetine sunulacaktır. Halkımızın desteği ve duaları bizimle olduğu müddetçe gayretle çalışmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerini noktaladı.

– COSMIC ÜZÜM EKTRESİ

– COSMIC ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ EKSTRAKTI – ÖZÜTÜ

– COSMIC ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ TOZU

Güvenlik Sınırı

 • Ürünlerin bileşiminde bulunan resveratrole karşı önceden oluşmuş aşırı bir duyarlılık bulunmamaktadır.
 • Herhangi bir akut toksisitesi bulunmamıştır.
 • Tekrarlanan doza bağlı toksisitesi bulunmamıştır.
 • Hamilelikte, süt veren annelerde ve çocuklarda kullanımı ile ilgili veriler yoktur.
 • Önerilen dozları içinde herhangi bir yan etkisi tespit edilmemişti

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
cosmic ahmet maranki Cosmic Kara Üzüm Ekstratını cosmic maranki cosmic ürünler Kara Üzüm Ekstresi karaüzüm ekstratı faydaları karaüzüm ekstresi kirmisi uzum ekstrat faydasi kırmızı üzüm çekirdeği tozu kırmızı üzüm yaprağı kırmızı üzüm yaprağı ekstresi Kırmızı üzüm yaprağı ekstresi nasıl kullanılır kırmızı üzüm yaprağı extresi kırmızı üzüm yaprağı extresi nerden bulunur ? kırmızı üzüm yaprağı özütü kırmızı üzüm yaprağı özütü nasıl yapılır kozmik manyetik bileklik manyetik bileklik faydaları manyetik bileklikfaydaları manyetik kadın bilezik maraki üzüm çekirdeği tozu maranki cosmıc maranki ekstratlar maranki manyetik bileklik temizliği maranki ürünler maranki üzüm ekstresi Organik Üzüm Çekirdeği Ekstrakti Prf.dr Ahmet maranki reishe mantarı extresi zararlımıdır reishi mantarı ekstraktı sarımsak ekstresi toz şifalı bitkilerin ekstrakt şifalı manyetik bileklik siyah kara üzüm çekirdeğinin tozu siyah üzüm çekirdeği tozu siyah üzüm yaprağı nasıl kullanılır alternatif tıp SİYAH ZEYTİN ÇEKİRDEĞİNİN FAYDALARI MARANKİ trombosit bitkisel tedavi trombositin bitkilerle tedavisi üzüm çekirdeği ekstratı üzüm çekirdeği ekstresi ve bileşimi üzüm çekirdeği tozu üzüm çekirdeği tozu ahmet marnki üzüm çekirdeği tozu çocuklarda kullanılırmı üzüm çekirdeği tozu nasıl kullanılır Üzüm çekirdeği tozu nasıl yapılır üzüm çekirdeği tozu varis üzüm çekirdeğinin bileşimi üzüm ekstraktı faydaları üzüm ekstraktı faydası üzüm ekstresi nasıl kullanılır üzüm ektresinin kullanımı üzüm extresi üzüm özütü üzüm özütü üretimi üzüm suyu ekstresinin faydları üzüm yaprağı ekstraktı üzüm yaprağı özellikleri üzüm yaprağı özütü üzüm yaprağı özütü nedir üzüm yaprağının özellikleri üzüm yaprağının özütü Üzümyaprzğı özütü nasıl hazırlanır VARİS İÇİN SİYAH ÜZÜM YAPRAĞI ÖZÜTÜ varis kırmızı üzüm yaprağı eksteresi zeytin çekirdeği tozu zeytin çekirdeği tozu faydaları ahmet maranki zeytin çekirdeği tozunun faydaları zeytin çekirdeğinin faydaları zeytin çekirdeğinin faydaları ahmet maranki zeytin yaprağı ekstraktı zeytin yaprağı ekstresi nasıl elde edilir zeytin yaprağı ekstresi nasıl yapılır zeytin yaprağı extresi nasıl kullanılır zeytın cekirdegi ekstresi

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.