Op. Dr. Dilek Avşar Meme Göğüs Küçültme Estetiği

Op. Dr. Dilek Avşar Meme Göğüs Küçültme Estetiği

Meme Göğüs Küçültme Estetiği

Meme küçültme operasyonu genel olarak rahatsızlık duyan, sırt, bel, boğun ağrısı, pişik (meme altında), sütyen askıları sonucunda iz bırakan, ayrıca genel olarak psikolojik bakımdan kendisini bu yüzden dolayı kötü hisseden kişilere yapılır, uygulanır. Ameliyat öncesi görüşme, de kişinin yaşı, doğum yapıp yapmamış olması ve ameliyat öncesi ve sonrasına yapılacak olan operasyondan dolayı kalabilecek herhangi bir yara izini kabullenmiş olması için yapılan görüşme olarak adlandırılır. Ameliyat zamanı, olarak belirlenen en ufak, minimum yaş olarak 18 tahsis edilmiştir. Çünkü göğüslerin tamamıyla oluşumunu tamamlamış ve ameliyat yapmaya uygun hale gelmiş olması gerekmektedir. Üst sınırı ise yoktur fakat insanı rahatsız edebilecek durumda olanlar ise direkt olarak ameliyat yapılmaya el verişlidir. Ameliyat yapılır ve yapıldıktan önce de sonra da genel tetkikler uygulanır. Bu her ne kadar prosedür gereği olsa da biz bunu yapmamız gerektiğini düşünürüz. Ameliyat ortalama olarak 2,5-3 saat sürebilmektedir. Genel olarak kullanılan anestezi şekli ise sedasyon anestezi olarak adlandırılmıştır. Ameliyat sonrası oluşacak olan ağrılar mevcuttur, en azından kişiden kişiye göre değişse bile bu ağrılar normal ağrı kesiciler sayesinde kolayca giderilebilir. İyileşme süreci ise kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama olarak bu süreç hızlı sürmektedir. Ameliyat bittikten yaklaşık olarak 4-6 saat sonra kalkıp, bir şeyler yiyip, içip, rahatlıkla yürüyebiliyorsunuz, hiçbir problem olmuyor.

Fakat 48 saat kontrol altında tutulmanız gerekiyor, bunun için de hastanede kalmak gerekebiliyor. Ortalama olarak ise 7 gün içerisinde tamamen iyileşir fakat sizin göğüs biçiminizi alacak hafif olsa bile egzersizler yapmak sizi daha rahat kılacaktır. Ameliyat sonrasında her operasyonda olduğu gibi, çiziklerin ardından kanama, kan birikmesi ve serum sıvısının birikmesi gibi normal olaylar olabilir, bunlar çok da ciddi problemler değildir. Meme işlemlerinde meme ucu ve memeye ait olan cildin bozukluğu olabilir, doğaldır fakat eğer işlem gereğinden fazla uzun sürüyorsa o bölgenin cerrahi bir operasyonla temizlenmesi gerekebilir. Ameliyat sonrasında meme komplikasyonlarında sağa yada sola olmak kaydıyla farklı yönlere sapmalar olabilmektedir.

Bunun tekrar yapılandırılması için ise ameliyat bittikten sonra iyileşme süreci beklenir ve ardından gerekli tetkikler yapıldıktan sonra tekrar cerrahi bir müdahale edilebilir.

Op. Dr. Dilek Avşar

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ankara bacak estetiği yapan hastaneler ankarada en iyi gögüs estetigi ankarada estetik doktorları ankarada estetik meme başı problemleri ankarada gögüs amaliyatı yapan hastaneler ankarada göğüs büyütme ameliyatı yapan hastaneler ankarada gögüs estetiği bayan estetik doktorları bayanlarda gögüs altında pişik buzdolabında ki mantar bozulurmu dilek afşar dilek avşar dilek avşar gögüs estetigi olanlar dogumdan önce göğüs küçültmenin zararları dr dilek avsar estetik dr dilek göğüs estetiği ankarada yapmak istiyorum doktor tavsiyesi göğüs estetiği bayan doktor gögüs estetigi op.dr ları iletişim bilgileri ğöğüs küçültme ameliyatı dilek avşar gögüs küçültme nın zararı göğüs küçültme operasyonu zararlı mı göğüs küçültme zararları gögüs küçültmenin bebeğe zararı nedir göğüs küçültmenin zararı var mı gögüs küçültmenin zararı varmı göğüs oyunları gögüz amaliyatı göğüz büyütme göğüz büyütme oyunları göğüz büyütme oyunu göğüz küçültme göğüz küçültme ameliyatı fiyatları göğüz küçültme zararı varmı göğüz küçültmenin zararı var mı göğüz oyunları istanbulda bayan meme küçükltme ameliyatı yapan doktorlar istanbulda memeküçültme yapan hekimler meme ameliyatı oyunu meme büyütme oyunları meme büyütme oyunu meme doktoru oyunu meme estetigi fiyatlari dilek avsar meme gögüs oyunları meme küçültme ameliyatı yapan doktorlar ankara meme küçültme ameliyatının zararları meme küçültme ameliyatların zararları meme küçültme nın zararları meme küçültme operasyonunda en iyi kim meme küçültme sedasyon anestesi meme küçültmenin bitkisel varmı meme küçültmenin zararı nedir meme müçültme en iyi kim yapar fiyatı meme öp oyunu meme oyun meme oyunları meme oyunu memeden öp memeden öp oyunu memeden öpüş memeden öpüş oyunu memeyi öp memeyi öp oyunları memeyi öp oyunu od dr dilek avşar meme küçültme sedasyon meme küçültme show tv sağlık programı göğüs küçültme

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.