Pembe Maske Tarifi

Pembe Maske Tarifi

Güzelleşmek için büyük zaman ve para harcayan kadınların en fazla önem verdikleri şey şüphesiz ciltleri. Kış mevsiminin yaklaştığı şu günlerde cildi mevsim değişikliklerine karşı korumak ve yıpranmasını önlemek için bazı önlemler almak gerekiyor. Bunların başında cildin temizlenmesi nemlendirilmesi ve dış etkenlere karşı korunması geliyor.

Bunları sağlamanın yollarından biri; kuruyan lekelenen ve yıpranan ciltlerin yeniden canlanmasını sağlayan pembe maske’ adlı yöntemden geçiyor. Enes Bio Estetik Center’dan Kozmetisyen Nesrin Sürer 5 haftalık bir kür halinde uygulanan bu yöntemhakkında şunları söylüyor:

MAKYAJIN OLUMSUZ ETKİLERİNİ SİLİYOR
Pembemaske yöntemi; ciltteki su vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak cildin tazelenmesine ve eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Uygulama özellikle düzensiz çalışma saatlerinden ve yoğunmakyajdan olumsuz etkilenen ciltlerde son derece etkili oluyor. Biyolojik olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu maske 20 yaş itibarıyla her yaş grubundan kişilere ve herhangi bir tıbbi rahatsızlığı olmayan her cilt grubuna uygulanabiliyor.” Kozmetisyen Nesrin Sürer pembemaske yönteminin cilde nasıl uygulandığını ise şu sözlerle anlatıyor:

BOYNA DA UYGULANIYOR
“Öncelikle kişiye bilgisayar ortamında cilt analizi uygulanarak cilt tipi belirleniyor ve yaşına göre bir ürün seçiliyor. 1.5 saatlik bakımdan sonra biomolekül içerikli hamur kıvamındaki pembe maske; tüm yüze ve boyun bölgesine sürülüyor.Maskenin ısısı kendiliğinden 42 dereceye yükselip sıfır dereceye düşüyor. Bu ısınma ve soğuma işlemi sırasında önceden kişinin cilt tipine ve sorununa göre seçilen aktif maddeler (vitamin kolajen elastin) cilde iyice nüfuz ediyor. 30 dakikalık bu uygulamadan sonramaske yüz kaslarının hareket ettirilmesiyle kolayca çıkarılıyor.”

Gençlerin sivilceleri yaşlıların kırışıklıkları yok oluyor

KOZMETİSYEN Nesrin Sürer pembe maskenin gün aşırı ya da haftada 2 kez uygulanabildiğini belirtiyor ve şöyle devam ediyor: “Genç ciltler için hazırlanan pembe maskenin içeriğinde ağırlıklı olarak A ve C vitaminleri ile yoğun bir nem deposu olan Q10 bulunuyor. Bu vitaminler sayesinde yağ salgılaması dengeleniyor ve sivilce oluşumu azalıyor. Orta yaş grubundaki kişilerin yorgun olan ciltleri tazelenerek genç bir görünüm kazanıyor. Olgun ciltler için hazırlanan pembe maskenin içeriğinde yoğun olarak; kolajen Q10 elastin hyolünorik asit etken maddeleri A E ve F vitaminleri ile çinko demir ve selenyum kullanılıyor. Bu maddeler kırışıklıkları azaltıyor ve oluşan gevşemeleri toparlıyor. Uygulama sayesinde cilt canlanıyor.”

Kalçayı ve basenleri sıkılaştırıyor

PEMBE maske rengini içeriğinde bulunan doğal bitki köklerinden alıyor. Maskenin içinde doğal ısınmayı sağlayan kristal tuzlar var. Bu sayede hemen ısınıyor ve ısınma da yeni hücre oluşumunu tetikliyor. Maskenin içindeki maddelerin kişiden kişiye değiştiğini belirten Kozmetisyen Nesrin Sürer “Bu maske ısınıp soğuyarak cildin sıkılaşmasını sağlıyor. Kalın bacaklı ya da düşük popolu kadınlar için de kullanılıyor” diyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ahmet maranki nin pembe maske tarifi ahmet maranki pembe maske ahmet maranki pembe maske tareifi ahmet maranki pembe maske trifi ahmet maranki pempe maske ahmet marankiden pembe maske tarifi izleme enes bio estetik pembe maske estetik pembe maske ev yapımı pembe maske ev yapımı pembe maske nasıl yapılır ev yapımı pembe maske tarifi evde pembe maske evde pembe maske nasıl yapılır evde pembe maske tarifi evde pembe maske yapan evde pembe maske yapımı evde pembe maske yapımı tarifi EVDE YAPILAN PEMBE MASKE evde yapilan pembe maske tarifi evdepembe maske nasıl yapılır evdepembe maske tarifi KOZMETİSYEN Nesrin Sürer pembe maske maranki pembe maske maranki pembe maske tarifi maske tarifi Mucizevi Pembe Maske mucizevi pembe maske evde nasıl yapılır nesrin sürer pembe maske nesrin sürer pembe maske evde nasıl yapılır nesrin sürer pembe maske nasıl yapılır nesrin sürer pembe maske tarifi pembe maske pembe maske ahmet maranki pembe maske çeş pembe maske çeşitleri pembe maske enes bio estetik pembe maske ev pembe maske ev yapımı pembe maske ev yapımı tarifi pembe maske evde pembe maske evde hazırlanışı pembe maske evde nasıl yapılır pembe maske evde yapım tarifi pembe maske evde yapımı pembe maske eve yapılan pembe maske evf tarifi pembe maske evyapımı pembe maske hazırı pembe maske londra'da pembe maske maranki pembe maske nasıl hazırlanır pembe maske nasıl yapılır pembe maske ne işi yarar pembe maske tarifi pembe maske tarifi ev pembe maske tarifi evde pembe maske tarifi evde yapımı pembe maske tarifi maranki pembe maske yap pembe maske yapılımı pembe maske yapılışı pembe maske yapımı pembe maskenin evde tarifi pembe maskenin evde yapımı pembe maskenin evde yapımı nasıl pembe maskenin tarifi pembe maskeyi evde nasıl yapabilirim pembe maski tarifievde yapım pembemaske pembemaske tarifi pembemaske yöntemi sabahın sedası pembe maske sabahın sedası pembe maske tarifi sabahın sedasında pembe maske sabahın sedasında pembe maske tarifi show tv pembe maske tarifi suna dumankaya pembe maske tarifi suna dumankayadan pembe maskenin yapılışı uzman tv penbe maske tarifi

BİRDE BUNLARA BAKIN

19 yorum

  1. 20 yaşındayım ama cildimle çok prob yaşıyorum psikolojim bozuldu resmen bu yazdıklarınız zarar vermez demi cilde uygulamayı düşünüuyorum bende kulannanlar yazsın lütfen bu pembe maske mi oluo*???

  2. ben aldim kullanıyorum cok etkili herkese tavsiye ederim evde yapiliyormus arkadaslar yorumlarda tarif vermiş ama dikkat edin bence ters tepmesin satın almak en mantiklisi

  3. Pembe Maske ile ilgili reklamlar internette çok görmüşünüzdür bu aralar ben size ürünle ilgili bir ipucu vereceğim bu ürün 2 tip üretiliyor kaliteli olan Herbal Özellikli nedeni herbal demek zaten doğal anlamında ve Herbal Pembe Maskelerin üretimi daha ileri teknoloji ile içeriği bozulmadan yapıldığından standart olanlardan oldukça iyi bu nedenle üreticiler 2 tip üretiyorlar sizn eczaneden yada internetten alırken isteyeceğiniz Herbal Pembe Maske olmalı her markanın var alırken fiyat karşılaştırmayı unutmayın ben en uygununu internetten buldum ama yer soyleyemem reklam olmasın araştırın bakın ama Herbal alın

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.