Rüyada Ağlamak Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ağlamak Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada yüksek sesle ve üstünü başını yırtarak ağlamak veya ağladığını görmek, rüya sahibinin uyanıkken de ağlamasına, Rüyada sessizce ağlamak yağmur ve berekete, rahmete ve Allah korkusuna, sevinç ve sürura delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Gözyaşı.)Tam tersi olarak sevineceğinizin işaretidir. Tam tersi olarak sevineceğinizin işaretidir. Rüyada ağlamak sevineceğinizin işaretidir. Rüyasında ağladığını gören kimse çok sevinir. Ağlamak ruhun saflığına işarettir.Aglamak sevinçle yorumlanir. Akitilan gözyasi yanaklarinizi yakiyorsa sevineceksiniz, üsütüyorsa üzüleceksiniz. Rüyada bagirmayarak agladigini görmek, dert ve gamdan kurtulmaktir.

Rüyada bagirarak agladigini görmek, o yer halki için musibet gelecegine yorumlanir. Ağlamadığı halde gözlerinden yas aktigini görmek, muradina ermektir. Ağladığını ve fakat gözlerinden yas akmadigini görenin, bekledigi sey, ümit ettigi sey eline geçmez. Agladigini ve gözünden yas yerine kan aktigini görmek, elinden kaçirdigi firsata pisman olduguna ve günahlarindan tövbeye delalet eder. Ebu Sait El-Vaiz’e göre: rüyada tanidigi bir insanin vefat ederek buna agladigini görmek, gördügü gibi çikmaya, ölüm yüzünden musibete, kedere ve halkin suçlamasina delildir. Halkin bir büyük için agladiklarini ve elbiselerini yirttiklarini görmek, o kisinin kötülük yapacagina delalet eder.

Rüyada öldügünü ve cenazesinin arkasindan halkin sessizce agladiklarini görmek, devlet büyügü tarafindan herkesin sevineceklerine isarettir. Kirmani’ye göre : rüyada agladigini gören, büyük bir sevince ve feraha ulasir. Eger aglamak, bagirmak ve ah, vah ile olur ise, bir musibete isarettir. Gözleri yas ile dolu oldugu halde disari akmadigini gören, helal mal ve para kazanir. Soguk gözyasi, gam ve kederden kurtulmaya; sicak göz yasi ise kedere delalet eder. Sag gözünün yasi akip sol gözüne girdigini gören, yakinlarina kavusur. Caferi Sadik’a göre: agladigini ve sonra güldügünü görenin eceli yaklasmistir.

Rüyada aglamanin en iyisi bagirip çagirmadan aglamaktir. Bunu binden fazla tecrübe ettim ve her birinde ancak iyilik ve hayir gördüm. Bir baska rivayete görede: Rüyada yüksek sesle bagirarak veya elini yüzüne vurarak, üstünü basini yirtarak aglamak, rüya sahibinin gerçekte bu sekilde aglamasina isaret eder. Eger Allahu Teala korkusundan, günahini hatirlayip pisman olmakdan ya da Kur’an dinlemekten ötürü aglaniyorsa, o zaman rüya sahibinin sevinmesine, üzüntü ve kederinin gitmesine isaret eder. Sessiz aglamak, Allahu Tealadan korkmaya, Allahu Teala tarafindan rahmetin inmesine , muhtaç olan kimseler için yagmur yagmasina delalet eder.Sevineceğinizin işaretidir.Yüksek sesle ve üstünü başını yırtarak ağlamak , rüya sahibinin uyanıkken de ağlamasına, Sessizce ağlamak yağmur ve berekete, rahmete ve Allah korkusuna, sevinç ve sürura delalet eder

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Ağlamak rüya tabirleri birinin aglaması HAMİLE KADININ RÜYASINDA ÇOCUĞUNUN AĞLADIĞINI GÖRMESİ rüya hamile olduğuna ağlamak rüya tabirleri Ağlamak rüya tabirleri rüyada ağlamak rüya tabirlerinde gözlerinden ameliyat olacak için ağlamak rüya yorumları ağlamak rüya yorumu ruyada aglamak Rüyada ağlamak rüyada Ağlamak aldığını görmek rüyada Ağlamak bulduğunu görmek rüyada Ağlamak ettiğini görmek ne anlama gelir rüyada Ağlamak görmek rüyada Ağlamak görmek rüya tabirleri rüyada Ağlamak görmek rüya yorumları rüyada Ağlamak görmeyi yorumla rüyada Ağlamak ile oynadığını görmek rüyada Ağlamak olduğunu görmek rüyada Ağlamak rüya tabiri rüyada Ağlamak rüya tabirleri rüyada Ağlamak sattığını görmek ruyada aglamak uzman tv rüyada Ağlamak yaptığını görmek rüyada arkadaşın ağladığını görmek rüyada babamın ağladığını görmek rüyada babanın ağladığını görmek ruyada cocugunun agladigini gormek rüyada çocuğunun öldüğüne ağlamak rüyada erkeği ağlarken görmek uzman tv rüyada erkek bebeğe ağlamak rüyada erkek çocuğun ağladığını görmek rüyada erkek çocuğun ağlamasını görmek rüyada eşimin öldüğünü duymak rüyada hamile birinin ağladığını görmek rüyada hamile kadının agladıgını görmek rüyada hamile kadının bebeğinin ağlaması rüyada hamile olduğuna ağlamak RÜYADA hamileyken ağlamak rüyada sevgilinin ağladığını görmek rüyada sevgilinin ağlaması rüyada sevgiliyi ağlarken görmek uzmantv rüya tabirleri uzmantv ruyada aglamak

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.