Rüyada Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada Rüyada Ağaç Görmek

Dünyada insanlar türlü türlü olduğu gibi, Ağaçlar da çeşit çeşittir. Kimi gül ağacı, kimi diken. Kimi meyve, kimi bir başka şeydir. Ağ acın cinsine göre Rüyalar da değişik mânâları taşırlar..

Meyve değil de yalnız kokusu olan Ağacı rüyada görmek, iyilik sahiplerine, amelsiz ilme, hiçbir şey yapmaksızın çok söz etmeye delâlet eder.

Portakal, Limon ve Ağaç kavunu gibi hem meyvesi yenen hem de koklanan Ağaçları görmek, iç ve dış iyiliğine, ilim ve irfana, güzel amele işarettir. Ağ açlar, kadınlara ve ahlâkı değişik çeşitli erkeklere de delâlet eder. Rüyada tanınmayan bir ağaç görmek, endişe, şiddet ve bağırmaya işarettir.

Rüyada üzerlerinde meyveleri olan ağaçları görmek, eline mal geçmeğe, Ağaçların yapraklarından koparıp toplamak, yine mal ve servete delâlet eder.

Kendi oturduğu halde hiçbir zahmete girmeden ağaçlardan meyve ve yaprak topladığını görmek, bol ve geniş rızka delâlet eder.

Rüyasında uzun ve görkemli bir ağ acın üstüne çıktığını gören kişi büyük bir zata intisab eder, onun ilim ve irfan nurundan faydalanır. Bekâr ise evleneceğine işarettir.

İbn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki:
– Ağ acın dalları kardeşlere, evlâda ve akrabaya işarettir. Bir Ağacın dallarının yeşillenip çoğaldığını görmek, akraba ve dostun çoğalacağına alâmettir..

Rüyada bir yere ağaç diktiğini görmek, şerefe, yüksek mertebelere ve büyük kişilerle dostluğ a delâlet eder.

Ağacın yaprak yaprak açıldığını görmek, uzun ve bereketli ömre, rızkın devamına, zenginliğe ve dinde sebat etmeye delâlet eder.

Rüyada yapraklarını döken ağaçları görmek ise, tam bunun zıddı.

Ağaçların üzerinde yattığını görmek, çok çocuk ile tabir olunur. Yine ağaç üzerinde bulunduğunu görmek, çekindiği ve korktuğu şeyden kurtulmaya delâlet eder.

Sayıları bilinen ağaçları görmek, helâlinden rızık isteyen adamlara işarettir.

Bazı kimselerle bir ağaç altında oturduğunu görmek, rüya sahibinin temiz itikadına, kitap ve sünnete ittibadan dolayı yüce Allah’ın ondan razı olmasına delâlet eder. Bu rüyayı kâfir görse, hidayete erer, müslüman olur. Asi bir adamın böyle bir rüya görmesi, tevbeye işarettir..

Cenâb-ı Hakk’ı zikreden kimselerle beraber ağaç altında olduğunu görmek, kıyamet Günü gölgeleneceği Tuba ağacına delâlet eder..

Dağda, yamaçta, dere kenarında görülen ağaçlar, güzel amellere, umulmadık yerden gelecek rızka delâlet eder. Ağaç görmek birçok veçhile tabir olunur:
a) Dükkanlara,
b) Berekete,
c) Hizmetçilere,
d) Bol ve geniş rızka..
Bazı kere de ağaç görmek, dinde ihlâsa ve salâha delâlet eder.

Rüyada ağaçları kurumuş görmek, ümid edilen şeyde zarara, neşvu-nemâ halinde görmek, sevinç zevk ve safaya delâlet eder.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ağaçta meyve koparmak dalından koparıp çilek yemek desik topuz goremk dilek agaci ne demek dilek ağacı görmek dilek ağacı görmek rüya tabirleri dilek ağacı rüya tabir dilek ağacı rüya tabirleri hamile kadının daldan koparıp meyve yemek limon koparma limon koparmak LİMON TOPLAMAK moda bakım iptal riyada çilek diktiğini görmek rüya da ağaçta limon toplamak rüya da dilek ağacı görmek rüya dilek ağaç rüya tabirleri limon koparmak rüya tabirleri limon toplamak rüya tabirleri MEYVE KOPARMAK rüya tabirlerigülagacıdilekk rüyada ağaç altından geçmek ruyada agaç köku gormem rüyada ağaç uzman tv rüyada agaçdan limon koparmak rüyada ağacından limon koparmak rüyada ağaçta limon koparmak rüyada ağaçta limon toplamak rüyada agactan limon koparmak rüyada agaçtan limon toplamak rüyada ağaçtan meyve koparmak rüyada ağçtan mevve koparmak rüyada çilek ağacı görmek rüyada çilek agaçları görmek rüyada dağda dilek ağacı görmek rüyada dalında limon görmek rüyada dalından çilek koparmak ve yemek rüyada dalından elma koparmak rüyada dalından meyve koparıp yemek ruyada dilek acı gormek rüyada dilek ağaç görmek ruyada dilek agaci gormek nedir ruyada dilek agacı rüyada dilek ağacı görmek rüyada dilek ağacı görmek ne demek ruyada dilek agci rüyada dilekağacı görmek rüyada hamile bayanın meyve yemesi rüyada limon ağacından limon koparmak nedir rüyada limon koparmak rüyada limon toplamak rüyada limonu dallarıyla toplamak rüyada portakal koparmak rüyada portokal koparmak rüyadaağaçtan meyve koparmak rüyadaağaçtan meyve yemek rüyadaçilek ağacı görmek rüyadadilekağacıgörmek rüyda dilek ağacı görmek üyelik iptali

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.