Saç ekimi yaptıracaklar için öneriler

Saç ekimi yaptıracaklar için öneriler

Saç ekimi merkezleri sayısı günden güne artıyor. Tabi saç ektirmek için merkez arayan kişilerin sayısındaki artışın neticesi bu. Saç ekimi konusunda erkeklerin önyargıları da azalmış gibi görünüyor. Saç ekimi yaptırmak isteyenler için bu yazıyı hazırladık..

Erkeklerde sıkça görülen problemlerden biri de saç dökülmesidir. Bundan 10 yıl kadar önce teknolojinin el vermemesinden ötürü yapılamayan saç ekimi şimdilerde en çok tercih edilen tedavi yöntemi olarak görülüyor. Saç ekimi direkt olarak saçın deriye nakli değildir.

Saç ekimi saç kökünün nakil edilmesi işlemidir. Nakledilecek saç kökleri saçın yoğun olduğu bölgelerden seçilir. Yoğun bölgelerden alınan saç kökleri sorunlu bölgeye yani saçların daha az olduğu bölgeye ekilir.

Eski yıllarda yapılan saç ekimlerinde estetik açıdan bazı problemler vardı. Günümüz teknolojisiyle birlikte saç ekimi estetiği oldukça ilerlemiştir bu sebeple saç ekimi yapılmış olan bir kişiyi diğerlerinde ayırt etmek oldukça zor. Yapılan saç ekimleriyle birlikte kişilerin doğal görünümlerinde herhangi bir değişim söz konusu olmamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.