Sarı saç rengi size yakışır mı?

Sarı saç rengi size yakışır mı?

Sarı sizin için doğru renk mi? Hangi saç rengi size yakışır?

Aşağıdakilerden en az ikisi size uyuyorsa saçlarınızı kızıl renge boyatmak iyi bir fikir olabilir.

Çocukken sarışındıysanız…
Çocukken saçlarınız açık renk idiyse özellikle de yazları açılıyorduysa muhtemelen yetişkenken de sarışınlık size yakışacaktır.

Düzenli bakımın ücretini karşılayabilecekseniz…
Sarışın olmak hiç de ucuz bir işlem sayılmaz. Sarışınlığı üzerinizden hiç çıkartmadığınız bir aksesuar olarak düşünün. Bu nedenle uygun ürünler ve gerektiğinde rötuşlarla onu en iyi şekilde muhafaza etmeniz gerek. Bu da mali açıdan sizi sarsabilir.

Erkeklerin ilgi odağı olmak sizi rahatsız etmeyecekse…
Sarışınlığın bu kadar popüler olmasının en büyük nedeni fark edilir bir renk olması ve çoğu erkeğin kadında sarışınlıktan hoşlanması.

Sarı rengi muhafaza etmenin yolları:

– Boyayı evde kendiniz yapacaksanız sıcak tonlardan (altın ya da bal rengi gibi isimleri olabilir) ziyade soğuk nötr tonları tercih edin. Sıcak tonlarda bir boya saçların turuncuya
dönük bir sarıya dönüşmesine sebep olabilir.

-Alkolden kaçının. Sarışınların çoğu kuru mat saçlardan şikayet eder. Yüksek oranda alkol içeren ürünler kullanmak bu durumu daha da ciddi bir problem haline getirebilir. Peki alkol
hangi ürünlerde mevcuttur? Saç spreyi saç jeli ve köpüğü. Bu nedenle saç ürünleri satın alırken ambalajı mutlaka okuyun.

– Beyazlaştırma işini dişlerinize saklayın saçlarınızı o kadar açık renk tonlara boyatmayın. Platin tonları hoşunuza gidiyor olabilir ama bu sizi yorgun gösterir. Ama altın rengi zemin
olarak kullanıp üzerine çok açık tonlarda sarı attırabilirsiniz.

– Eğer saçlarınızı kendi doğal renginin iki ton açığına boyatacaksanız evde boyamayın mutlaka bir salona gidin. Ne de olsa yürüyen bir muza dönüşme riskini almak istemezsiniz.

– Eğer boya zamanınız geldiyse ama o an vaktiniz ya da paranız yoksa dipten çıkan koyu renge bakıp kendinizden nefret etmektense koyu küllü sarı tonlarında bir boya alıp bir diş fırçasıyla sadece diplere uygulayın ve bu boyayı saçınızda 3 dakikadan fazla tutmayın. Bu saç diplerinin koyu renginden kurtulmanızı sağlar ve size birkaç haftalık zaman kazandırır.

  Sarı saçlılar için makyaj önerileri:

  – Şeftali tonları sarışınlara çok yakışır.
  – Kırmızı dudak boyası kullanacaksanız parıltılı bir kırmızı ruju daha ziyade geceleri kullanmayı tercih edin.
  – Siyahtan ziyade kahverengi rimel kullanın. Bu saç renginizle daha az kontrast oluşturur.

   Sosyal Medyada Paylaşın:
   Etiketler:
   2011 platin sarısı saç uzman tv 2011 platin sarısı saçlar 2011 saç renkleri altın karamel ALTIN KARAMEL RENKLER ALTIN KARAMEL SAÇ RENGİ ALTIN KARAMEL SAÇ RENKLERİ altın karemel palette sac renkleri altın sarı kimlere yakışır bal köpüğü kimlere yakışır bal köpüğü saç kimlere yakışır bal köpügü saç rengi hangi kadına yakışır bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır bebe sarısı sac rengı guzel sarı sac boyası elde etmek hangi kadına hangi saç rengi yakışır her kadına makyaj yakışırmı karamel platin karamel platin saç karamel renkli ünlüler karamel saç rengi altın karamel karamel saç rengi nasıl elde edilir karamel saç rengi palette karamel saç renkleri hangi tonlardan elde edilir kırmızı renk kime yakışır koyu sarı saç boyası kime yakışır lal kızılı kimlere yakışır moda karamel sarışını mor saç rengi kime yakışır PALETTE ALTIN KARAMEL PALETTE ALTIN KARAMEL VE PLATİN SARI palette altın karamel kimlere yakışır palette altın karamel saç rengi palette altın kramel rengi palette karamel saç rengi palette karamel saç renkleri Palette platin sarı palettekaramelrengi palettenin karamel saç renkleri palettte altın karamel pilatin sari platin saç kime gider PLATİN SAÇ RENGİ KİMLERE YAKIŞIR Platin sarı palette platin sarı saç tonları platin sarısı sac rengi elde etme yolları platin sarısı saç rengi kimlere yakısır platin tonlari nasildir platin tonları saç renkleri saç rengi altın karamel saçlarda bal köpüğü tonları palette sarı saç sarı saç kime yakışır sarı şaç kimlere gider sarı saç rengi kime yakışır sarı saç rengı kıme gıder uzman tv sarı saç renkleri sarı saç yakışırmı sarı saçlara hangi renk makyaj gider resim sarışınlık kime yakışır sarışınlık mı kahverengi mi sarışınlık yakışır mı uzman tv altın karamel saç rengi uzman tv evde karamel saç nasıl elde edılır uzman tv hangi saç rengi yakışır uzman tv platin balıgı uzman tv sarı sac

   BİRDE BUNLARA BAKIN

   Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

   Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.