Seda Sayan ve Bülent Ersoy Canlı Yayında Birbirine Girdi

Seda Sayan ve Bülent Ersoy Canlı Yayında Birbirine Girdi

Seda Sayan’ın sunduğu Sabahın Sedası proğramında ilginç bir olay yaşandı. Seda Sayan’ın Bülent Ersoy hakkında söylediği sözlere yanıt hakkını kullanan Bülent Ersoy ile Seda Sayan arasında canlı telefon bağlantııs esnasında soğuk rüzgarlar esti. İddialara göre Bülent Ersoy İbrahim Talıtlıses için “Tatlıses’i ziyaret etmeye gideceğim de ne olacak. Kiminle görüşeceğim. Gidip orada timsah gözyaşı mı dökeceğim” demiş. Bunun üzerine Seda Sayan programında “Eğer böyle bir laf ettiyse, halam da olsa, babam da olsa, anam da olsa,eğer dediysen çok yanlış. Türk halkından özür dile” dedi. Bülent Ersoy canlı yayına bağlanarak şunları söyledi.

ERSOY: Sen dur bir dakika, beni iyi dinle. Benim böyle bir şey söyleyeceğime nasıl inanırsın beni yakinen tanıyan bir insan olarak? Ben ne timsah, ne kedi, ne köpek böyle bir laf tarzım değil etmem. Sesini o kadar fazla yükselttin ki sanki kıyamet kopmuş gibi bir feryatla..

SAYAN: Ben de bunu yakıştırmadığımı söyledim zaten.

ERSOY: Tabii ki yakıştıramazsın.

SAYAN: Yakıştıramazsın değil yakıştırmazsın. Yakıştırabilirim de ayrıca.

ERSOY:Yakıştıramazsın. Ben böyle bir şey söylemem. Beni tanıyan bir insan olarak yakıştıramazsın.

SAYAN: Yakıştıramazsın başka bir şey, bana yakıştırmazsın başka bir şey. Yakıştıramazsının altında tehdit var.

ERSOY: Neden bağırdın bu kadar çocuğum bağırma… İbrahim odaya çıktığı vakit kendine geldiği gibi konsolos köpeği gibi en başta ben gideceğim. Ona da sorduracağım.

SAYAN:Ben sana sesimi yükseltmedim, bak yine aynı şeyi söylüyorsun. Sen hakikaten bunadın galiba hala.

Kaynak: gecce.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Bülent Ersoy her zamangi gibi ciddiyetini bozmamış ve taviz vermemiş Seda Sayan a haddini bildirmiş :) Halaya laf yok Seda ablacığım, bir dahaki sefere daha dikkatli olursunuz..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.