Su dalgası saç modeli ve şekli nasıl yapılır?

Su dalgası saç modeli ve şekli nasıl yapılır?

Su dalgası saç modeli ve şekli beğenilen ama nasıl yapılacağı, şeklinin nasıl verileceği pekte bilinmeyen bir saç modelidir.  Bayanların çoğu kuaföre gitmeden evde kendileri saçlarına su dalgası modellini vermek isterler. Ancak su dalgası modelinin nasıl yapacağını bilen çok azdır. Su dalgalı saç modeli nasıl oluşturulur bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Bunu yaparken bir kaç malzeme lazım olcak. Bunlar vigo, Perma tarağı, saç köpüğü,  fön makinesi ve jöle.

Su dalgası saç modeline kavuşmak için önce saçlarınızı yıkıyorsunuz. Ardından kalın dişli tarakla tarıyorsunuz. Perma tarağı denen el şeklinde büyük tarakları kullanırsanız daha iyi olur. Taradığınız saçları baş aşağı sallayarak bolca saç köpüğü sıkıp ellerinizle sıkıp bırakıyorsunuz. Ardından vigoyu fön makinenizin ucuna takıyorsunuz ve saçlarınızı vigonun içine koyup kurutmaya başlıyorsunuz. Saçınızın uzunluğuna ve çokluğuna göre 10 dakika ile 20 dakika arası süren bu işlem sonunda oldukça şık ve güzel su dalgası saçlarınız oluyor. vigonun en güzel yanı hacimli su dalgası saçlara kavuşturması.
Vigo ile su dalgası saç modeli elde etmek içi her banyodan sonra tekrar etmeniz gerekiyor. Ancak siz kalıcı bir su dalgası saç modeli istiyorsanız uzman kuaförlerce yapılan ‘’su dalgası perması’’ çok ilginizi çekebilir. Su dalgası perması sayesinde ortalama 6 ay kadar saçlarınız herhangi bir işlem yapmadan, sadece saç köpüğü ya da jöle kullanarak saçlarınızın su dalgası şeklini muhafaza edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
2011 saç modelleri su dalgası 2011 su dalgası 2011 su dalgası modelleri 2011 su dalgası saç modelleri banyo sonrası dalgalı saç yapımı bayan evde yapılan saç modeli izlesene çocuklar evde yapılan saç modelleri evde nasıl saç yapılır evde nasıl saç yapılır izle evde su dalgası iri dalgalı kalıcı saç modelleri kadın kalıcı dalga sac seklı kalici dalga kalici su dalgalari kalıcı dalga nasıl yapılır kalıcı dalgalı saç nasıl yapılır kalıcı su dalgası kalıcı su dalgası modelleri kalıcı su dalgası saç modeli kalıcı su dalgası yorumları kıvırcık saç bakımı nasıl yapılır izle perma nasıl yapılır izle perma saç modellerinin yapılışı permali sac PERMALI SAÇ SU DALGASI MODELLERİ permalı saç modelleri 2011 saç köpüğü nasıl uygulanır sac modelleri 2011 su dalgası saç modelleri şekişlleri saç şekilleri 2011 su dalgası saç stilleri su dalgası şekli sac vigo nasıl yapılır izle saça su dalgası su dalga modeli su dalgalı modelleri 2011 su dalgalı saç modelleri kalıcı nsl su dalgasi permali su dalgası su dalgası çeşitleri su dalgası fön modelleri video izle su dalgası kalıcı su dalgası köpügü su dalgası modelleri su dalgası perma modelleri su dalgası resimleri su dalgası saç boyası nasıl oluyor su dalgası saç modeli su dalgası saç modeli nasıl yapılır izle su dalgası saç modeli ve saç boyaları su dalgası saç modelleri su dalgası saç modelleri 2011 su dalgası saç nasıl yapılır su dalgası saç resimleri su dalgası saç şekilleri su dalgası saçlar su dalgası yapımı su dalgası yapma su şişesi modelleri SU.DALGASI.SAC.PERMASI tarakla dalga nasıl yapılır uzman tv

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.