Tığ işi örgü yıldız örgüsü modeli

Tığ işi örgü yıldız örgüsü modeli

Öncelikle istediğimiz uzunlukta zincir örüyoruz. Daha sonra en son ilmeğe geldiğimizde, o ilmeğin hemen yanındaki zincir boşluğuna tığı sokuyoruz. Böylece bir ilmek oluşturuyoruz. İstediğiniz yıldızın büyüklüğüne göre ilmek alıyorsunuz. Bu videolu örnekte altı adet ilmek alınıyor.

Altı ilmek de bittikten sonra, hepsini tek seferde alıp topluyoruz. Ve bir ilmek örerek yıldızı kapatmış oluyoruz.

İkinci yıldızı örmek için, tığımızı kapattığımız yıldızın ortasındaki deliğe batırıyoruz. Şimdi tığımızda iki ilmeğimiz oldu. Şimdi yıldızın bittiği yerin hemen yanındaki zincire tığımızı batıracağız. Önemli olan burada aldığımız ilmeğin, tığımızda bulunan iki ilmekle aynı boyda olması. O yüzden aynı boya gelene kadar uzatacağız. Ve yine altı tane ilmek yapacağız. Aynı şekilde gidiyoruz.

Yine aynı şekilde tüm ilmekleri bir seferde topluyoruz ve yıldızımızı kapatıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
2011 örgü modelleri ve yapılışları 2011 şal örnekleri ve yapılışları 2011 tek tıg oya modelleri 2011 tek tığ şal modelleri avratlar nasıl azar azar kızlar basit tığ şal bayan nasıl azdırılır bayan şal örnekleri ve yapılışları bayanlar nasıl azar bir bayan nasıl azar bir kadin nasil azar bir kadın nasıl azdırılır bir kız nasıl azar bır bayan nasıl azdırılır kadın nasıl azar kadın nasıl azdırılır kadınlar nasıl azar kız nasıl azar kızlar nasıl azar kızlar nasıl azarlar kızlar sözlerle nasıl azdırılır kolay siyah tek tığ şal modelleri kzılar nasıl azar örgü modelleri ve yapılışları 2011 şal örnekleri ve yapılışları şal örnekleri ve yapılışları tığ şal örneklerinin yapılışı şal yapılışları tek tıg ile salörnekleri tek tığ şal modelleri tek tıgla modeller tek tığla şal modelleri tek tığla şal modelleri ve yapılışları tığ ile yıldız örgü modelleri tıg işi Tığ işi örgü tığ işi örgü yapılışı tığ işi şal modelleri ve yapılışları tığ işi şal nasıl yapılır tığ işi şal örnekleri ve yapılışları tığ işi yıldız modeli yapılışı tığ şalörneği tığla örgü modelleri tığla örgü modellleri tığla yıldız tığla yıldız örgü tığla yıldız örgü nasıl yapılır YILDIZ ŞAL MODELİ yıldız modeli şal yıldız örgü yıldız örgü modeli yıldız örgü modeli ve yapılışı yıldız örgüsü modeli yıldız şal modelleri yıldız şal örnekleri ve yapılışları

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.