Tüylerden kurtulmanın püf noktaları

Tüylerden kurtulmanın püf noktaları

Tüylerinizi alırken çok ağrı çekiyor ya da kaşlarınızı düzgün alamıyor musunuz? O halde, uyguladığınız yöntemde bir sorun var demektir.

İşte konunun uzmanlarına göre tüylerden kurtulmanın püf noktaları:

Kaşlar, yüzün genel görünümünde son derece etkilidir; bakışlara yumuşaklık veya sertlik kazandırır. İdeal kaş biçimi burun kanatlarına paralel olarak başlamalı, burun kanadı ile göz bebeği üzerindeyken kavis almalı ve burun kanadı ile göz ucunun yaptığı açıda bitmelidir. Bir kalemi şekildeki oklara uygun olarak yerleştirip ideal kaş biçiminizi belirleyebilirsiniz. Kaşları alırken kullanılan en yaygın ve uygun metot cımbız kullanmaktır.

KAŞ ALIRKEN

— Başlamadan önce kaşlarınızı antiseptik bir losyon veya kolonya ile silin.

— Acı hissini azaltmak için göz kapağınızı iyice gerin.

— Asla kaşlarınızın üst kısmındaki tüyleri almayın.

– Tüyleri tek tek ve çıkış yönüne doğru çekin.

— İşleminiz bittikten sonra kaşlarınızın üzeriden tekrar losyon uygulayın ve talk pudrası sürün.

— Eğer istediğiniz şekli bir türlü veremediyseniz, ısrar etmeyin; kaşlarınız düzeltmeye çalıştıkça gereğinden fazla incelebilir. Bırakın ve en kısa sürede bir estetisyenden yardım alın.
Genellikle dudak üstlerinde, çenede ve yüzün yan taraflarında bulunan ve fazla belirgin olmayan ince tüylerin fazlalığı bazı kadınları sıkıntıya sokar. Eğer bu bölgelerdeki tüylenme az ise en uygun yol sarartmadır.

Sarartma için uygun losyon evde de rahatlıkla hazırlanabilir: cam bir kaba 2-3 kaşık yüzde 36 yoğunlukta oksijenli su koyun, birkaç damla amonyak ekleyin. Pamuklu bir çubuğu hazırladığınız losyona batırıp sarartmak istediğiniz tüylere sürün. 4-5 dakika sonra hafif bir kaşıntı duyduğunuzda bölgeyi bol suyla yıkayın ve kremleyin.

KOLTUK ALTLARI

Vücudun hassas bir bölgesidir; çabuk kızarır. Bu nedenle seçeceğiniz metot önem taşır. Koltuk altları için en ideal yöntem ağda ya da tüy dökücü kremlerdir.

BİKİNİ BÖLGESİ

Özellikle deniz mevsiminde mutlaka temizlenmesi gereken bir bölgedir. Son derece hassas ve kızarmaya meyillidir. Küçük iltihaplara ve batık tüylere neden olacağı için tıraş bıçağı kullanmaktan kaçının.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
AHMET MARANKİ İSHALDEN KURTULMANIN YOLLARI ahmet maranki yüzdeki tüylerden kurtulma asude Bacak Bakımı Çok Önemli Bayanlar Karınca yumurtası yağını denediniz mi! Bitki Derman'dan Tüylere Kalıcı Çözüm DOĞAL YOLLARLA YÜZDEKİ TÜYLERİ SARARTMA ender sarac tuylerden kurtulma ender saraç yüzdeki tüyler ender saraç yüzdeki tüylerden kurtulma ender saraçoğlu yüzdeki tüylerden kurtulma ENDER SARAÇTAN YÜZDEKİ TÜYLER İÇİN gripten kurtulmanın doğal yolları Gripten Kurtulmanın Doğal yolları Ahmet Marankiden ! ibrahim saraç oglu yüzdeki tivlerden kurtulmanın yoları ibrahim saracoglu cilt bakimi yuzdeki tuylerden kurtulmanin yolari ibrahim saraçoğlu tüylerden kurtulma ibrahim saraçoğlu yüzdeki tüyler İpeksi Istenmeyen tuylerden kurtulma yolları nelerdir. İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın En Hızlı Yolu İSTENMEYEN TÜYLERİNİZDEN KURTULUN kadınlar için yüz tüylerinden kurtulmanın bitkisel yolları kadınlardaki yüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları kadınların hassas noktalarındaki tüylerden kurtulmanın yolları KARINCA YUMURTASI YAĞI Karınca yumurtasının Faydaları kıllardan kurtulmanın bitkisel yolları Kol bölgesindeki tüylenmeler KURU CİLTTEN KURTULMANIN YOLLARI lazer epilasyon Lazer Epilasyon Dalga Boyu Rahatsız edici tüylerden kurtulmak Sağlıklı Bacaklar ve Bakımı saraçoğlu tüylerden kurtulmanın doğal yolları sert tüylerden kurtulma bitkisel yolları Sun Express Uçuş Noktaları 2010 suna dumankaya kaşLARDAKİ tüylerden kurtulma suna dumankaya tüylerden kurtulma karınca yumurtası suna dumankayatüylerden kurtulma tertemiz bir ten ve cilt tüyler alınırken püf noktaları vücuttaki tüylerden kurtulmanın bitkisel yolları vücuttaki tüylerden kurtulmanın bitkisel yolları ezgi ile YÜZDEKİ İNCE SİYAH TÜYLERE yüzdeki siyah tüyler yüzdeki siyah tüyleri sarartmak için çözüm yüzdeki tüyler ender saraçoğlu yüzdeki tüylerden kalıcı kurtulmanın doğal yolları yüzdeki tüylerden kurtulmanın doğal yolları Zayıflamanın Püf Noktalari - Kolay Zayiflama

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.