Yağlı cilt için limon maskesi

Yağlı cilt için limon maskesi

Yağlı cilde limon

Probleminiz:
Cildiniz aşırı yağlı. Üstelik yer yer parlıyor ve gözenekler genişlemiş. Bu durumda yağ dengesini düzenleyen bir maske uygulamalısınız. Limon bu konuda yararlı olabilir.

Ne yapmalısınız?

Her sabah uyandığınızda ayna karşısına geçin ve cildinizi dikkatle inceleyin. Büyük bir olasılıkla yeni bir sivilce ile karşıla şaabilirsiniz. Yağlı cilt, sivilce ve aknelere davetiye çıkarabiliyor. Bu durumda antiseptik ve sıkılaştırıcı etkili olan limon ile maske hazırlayın.

Size uygun maske:

2 limonun kabuğunu soyup kabuklarını 2 çorba kaşığı suyun içinde 3 dakika bekletin. Robotta püre halinde ezin ve canlandırıcı maske olarak kullanın. Temizlenmiş cildinize pamukla sürüp birkaç dakika bekleyin. Ilık suyla yıkayıp havlu ile kurulayın ve ardından günlük nemlendiricinizi sürün.

Limonun özellikleri:

Sıkılaştırıcı ve mikropları öldürücü özellikler içeren limon, bol su içerdiği için toksinlerin vücuttan atılımını sağlıyor. Böylece cilt pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor. Zengin C vitamini deposu olduğu için cildi dış etkenlerden koruyup cilt hücrelerinin yenilenmesine katkıda bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Aşırı Yağlı Yüzlere Limon Kabuğu Maskesi Besleyici yulaf maskesi-Tüm ciltler için Cildimiz İçin Evde Hazırlanan Doğal Maskeler Cildimiz Ve Bal Maskesi Cildinize Ihlamur Ve Çay Maskesi Yapın cilt için limon maskesi Cilt Kırışıklığı Ve Sarkmalara Maya Maskesi Cilt Maskesi için Bitkisel Yağlar dişnasılfırçalanır DR ELMİRA İNALDAN LİMON SUYU VE YUMURTA AKI MASKESİ DR ELMİRADAN CİLT LEKELERİ İÇİN YUMURTA AKI VE LİMON SUYU MASKESİ dr elmiradan cilt sıkılaştırıcı Ender Saraç Yağlı cilt için çökelek maskesi Ender Saraç: Kuru Ciltler İçin Çilek Maskesi Evde Yapılan Güzellik Bakım Maskeleri Evde Yüz Maskesi Yapmak ikbal gürtunanın evlilikleri ikbalin evlikleri ısırgan otu cilt maskesı tarıfı Kuru Ciltler İçin Doğal Kırışıklık Maskesi lekeli ciltlere kil maskesi tarifleri Limonla Cilt Maskesi Ve Doğal Bakım Meyvelerle Botoks Maskesi normal ve problemli ciltler için limon maskesi Portalalla Cilt Maskesi Ve Bakımı Salatalık Maskesinin Cilde Faydaları suna dumankaya cilt maskesi tarifleri YAĞLI CİLTİÇİN BİTKİSELKÜRLER YAĞLI CİLTLER İÇİN MASKE - Kil Maskesi YAĞLI CİLTLERE LİMON PEELİNGİ yağlı cilde limon maskesi Yağlı Cildiniz Varsa Limon Yeter Yağlı Ciltler İçin At Kuyruğu Maskesi Yağlı ciltler için bakım önerileri yağlı ciltler için maskeler Yağlı ciltler için temizleyici yulaflı cilt maskesi tarifi Yağlı ciltler için zencefil makesi Yağlı ciltlere killi yoğurt maskesi Yağlı ciltlere limon ve kil maskesi Yağlı Ciltlere Uygun Peeling Maskeleri yağlı yüzlere çözüm yağlı yüzlere çözüm limon maskesi

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Copyright © 2008-2015 Kadin34.net Tüm hakları saklıdır.