Moda trendler en yeniler Alışveriş Çift kişilik nevresim ekibi ölçüleri

Çift kişilik nevresim ekibi ölçüleri


cift kisilik nevresim takimi olculeri 622cc2a7a8c7a

Dikerken yada satın alırken nevresim takımlarının ölçülerine dikkat etmek gerekmektedir. Bu makalemde Cotton Box ve Gökay nevresim takımlarının ölçüleri (çift kişilik) verilecektir.
Bu iki markanın yatak ekibi ürünlerini  internetten Kadincadukkan.com üstünden beğenilmezse 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeden geri verme hakkı ile tanınarak satılmaktadır.
Çift kişilik nevresim ekibi alırken nelere dikkat etmek gerekir ?
Nevresim ekibi seçerken ilk dikkat edilecek unsur yatağınızın ebatlarıdır. Yatağın boyutları göz önüne alınarak dar yada geniş gelmeyecek şekilde bir seçim yapmak gerekir. Çift kişilik nevresim takımları tek kişilik bir yatağa fazla geniş olacağından yatağın tek kişilik/çift kişilik olmasına da dikkat edilmelidir.
İkinci olarak nevresim takımları uzun süre kullanılacak ürünler olduğundan uzun ömürlü ve sıhhatli olmaları bakımından yüzde yüz pamuk olmalarına dikkat edilmelidir.
Vatanımızda satılan nevresim takımlarının kumaş kaliteleri birbirine benzerdir ve ucuzu, kalitelisi el yordamıyla dahi anlaşılabilmektedir. Fakat kumaşta seçilen boyanın kanserojen olup olmadığını, birkaç yıkamadan solup solmayacağını satın alırken idrak etmek mümkün değildir.
Bu mevzuda problem yaşamamak için Çin malı ürünlerden uzak durarak ülkemizin denenmiş, bilinmiş markaları tercih edilmelidir.
Nevresim takımları, yazlık, kışlık ve dört mevsim şeklinde satılmaktadır. Buna dikkat edilerek bir seçim yapılırsa konfora katkısı olacaktır.
Nevresim takımlarında kullanılan kumaş tipleri, fiyatı da etkilemektedir. Parıltılı ve göz alan kumaşlar birazcık daha pahalıdır.
Cotton Box çift kişilik nevresim ekibi ölçüleri

Cotton Box nevresim takımları tamamıyla pamuktan üretilmiştir. TAÇ, Özdilek benzer biçimde firmalar kadar tanınırlığı olmasa da sektörün eski ve emektar firmaların önde gelen Sümaş Tekstil tarafınca üretilmektedir.  Cotton Box’un Kösem Sultan çift kişilik nevresim ekibi ölçüleri aşağıdaki şekildedir.
Nevresim ölçüsü: 200 x 220 santimetre
Çarşaf ölçüsü :240 x 260 santimetre
Yastık kılıfı : 50 x 70 santimetre
 
Gökay çift kişilik nevresim ekibi ölçüleri

Aşağıda Gökay Belis çift kişilik nevresim ekibi ölçüleri yer verilmiştir.
Nevresim ölçüsü: 160 x 260 santimetre
Çarşaf ölçüsü :240 x 260 santimetre
Yastık kılıfı : 55 x 75 santimetre
Mühim bir hatırlatma:
Esasen nevresim takımları uzun süre kullanıma uygun olarak oldukça dayanıklı şekilde üretilmiştir. Bununla beraber renk veren çamaşırlarla beraber çamaşır makinesine atılması, aşırı sıcak ütüleme, yıkarken çamaşır suyu kullanma yada kumaş tam olarak kurumadan dolaba atma sebebiyle ürünlerin ömrü kısalabilmektedir.
Bu yüzden nevresim ekibi satın alındığında ürün açıklamaları okunarak temizliği ve saklanması buna gore yapılmalıdır.
Aşağıdaki bağlantıdan tek kişilik nevresim ölçülerini öğrenebilirsiniz.
Tek kişilik nevresim takımları

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.