Moda trendler en yeniler KADIN Cildi Canlandırmanın Yolları

Cildi Canlandırmanın Yolları


cildi canlandirmanin yollari 63153a6746737

Cildi Canlandırmanın Yolları
Her insanın isteği sıhhatli ve temiz bir cilttir.  Bunun müjdesini vermek istiyoruz artık hayal değil daha sıhhatli ve canlı görünümüne ulaşması için size bir kaç tüyo vereceğiz. Daha sıhhatli ve canlı bir cilde erişebilmek için, cildin savunmasının arttırılması, tabiat ananın getirmiş olduğu alerjenlerle yada güneşin negatif etkileriyle de savaşım edilmesi gerekmektedir. Bunun için de cildin günlük bakımının doğru ve tam uygulanması gerekir. İşte canlı bir cilt kavuşmak için destek olacak püf noktalar.

1. Cildinizin kesinlikle günlük temizliğini dikkatsizlik etmeyin. Bilhassa makyajla kesinlikle uyumamaya çalışın.

2. Cildinize günde 3 kere parmaklarınızla makyaj yapın. Bu cildinizin uyarılmasına ve mikrodalaşımın sağlanmasına niçin olur.

3. Cildinizin haftalık olarak ölü deriden arındırılması gerekmektedir. Bu yüzden minimum haftada bir kez peeling uygulamanız dikkatsizlik etmeyin.

4. Her gün güneş koruyucu kremler kullanmayı dikkatsizlik etmeyin. Günlük nemlendiricileriniz de, makyaj altına sürülebilen koruyucular tercih edin.

5. Yazları gözeneklerinizin nefes alabilmesi için fondoten ve pudra kullanımı aza indirmeye çalışın.

6. Yazın bronzlaşmak için kesinlikle solaryumu seçmeyin. Solaryumla bronzlaşmaya çalışmak ya da güneş altında koruyucu kullanmadan öğlen saatlerinde bronzlaşmak, cildin erken yaşlanmasına sebep olmaktadır.

Tavsiye edilen İçerik: NeOldu.com

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.