Genel

Dolgun Kirpiklere nasıl Haiz Olunur?

Dolgun Kirpiklere nasıl Haiz Olunur?

Yüz görünümü mevzusunda kirpiklerin yapısı ve dolgunluğu çok önemli bir kriter olarak adlandırılmaktadır. Bunun için bazı püf noktalarını değerlendirerek; istenilen sonuçlara ulaşmak çok kolay bir eylem olarak adlandırılabilmektedir. Bu işlemleri sırasıyla gerçekleştirme sonrasında da istenilen kirpikleri elde etmek mümkün olabilecek bir durum olarak adlandırılabilecektir.

Kirpiklere işlem uygulamadan önceki süre diliminde bu bölgeye pudra sürmek etkili bir başlangıç olacaktır. Pudranın rimeli daha iyi tutmasından dolayı bu tipte bir yöntem tercih edilebilmektedir. Sonraki süreçte de rimelin kullanımına başlanabilecektir. Bunun için doğru rimeli tercih etmek de önemli bir durum olacaktır. Değişik başlıklara haiz olmalarından dolayı en doğru tercihe yönelmek önemli bir adımdır.

En doğru kirpiklere yönelmek başarıya ulaşmış sonuçlar alabilmenin temel yolu olarak görülmektedir. Kirpiklerin en alt kısmından itibaren başlanarak yukarıya doğru hareketler sergilenecektir. Bu evrede göz kapağının yarı açık kalmasına da dikkat edilebilecektir. Bununla beraber da bu süreci iyi bir halde sürdürme mevzusunda önemli bir durum olarak ifade edilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com