Saç Modelleri

Duvaklı Gelin Saçı Modelleri

Duvaklı Gelin Saçı Modelleri; Duvaklı gelin saçı modelleri her zaman dikkat çekici olmuştur. Duvaklar mutlaka gelinliğin bir parçası olarak alınmalıdır. Ayrı bir parça olarak alınan duvaklar, gelinliğin rengiyle ya da modeliyle, dantelleriyle ya da süslemeleriyle uyum sağlamayabilir. Bu nedenle öncelikle gelinlik ve duvaklarının takım olmasına dikkat edilmelidir.
Sonrasında ise bu duvakların kullanılarak yapılacağı duvaklı gelin saçı modelleri araştırılmalıdır. Her gelinin hayali olan şık ve gösterişli saç modellerinde duvak olmazsa olmaz bir parçadır. Bu nedenle duvaklı saç modellerinde ön plana çıkarılan parça her zaman duvak olmaktadır. Kısa ve uzun duvaklar gelinlik modellerine göre ayarlanabildiği gibi, saçın kısalığı ve uzunluğuna göre de ayarlanabilmektedir.
Duvaklı Gelin Saçı Kısa saç
Duvaklı Gelin Saçı Modelleri-Kısa Saç
Duvaklı saçı modelleri hem kısa saçlı gelinler için hem de uzun saçlı gelinler için rahatlıkla kullanılmaktadır. Her iki boyutunda da duvak kullanımı avantajlı olarak gözler önüne serilmektedir.

Kısa saç duvak modelleri avantajı ise, saç kısa olduğundan dolayı rahatlıkla toplanmayacağından serbest bırakılması, hafif dağınık ve dalgalı bir hava verilmesi ve kısa model duvakların saç içine yerleştirilmesidir. Ve gece boyunca hiçbir rahatsızlıkla karşılaşılmadan kısa saçlarla kısa duvaklar rahatlıkla kullanılmaktadır.
Kısa duvaklar fötr şapka tarzında da kullanılabilmektedir. Bu tarz kısa saç duvağı için saç boyutunun kulak memesinde ya da daha yukarısında bir kısalığa sahip olması gerekmektedir.
Duvaklı Gelin Saçı uzun saç
Duvaklı Saç Modelleri-Uzun Saç
Uzun saça sahip olan gelin adaylarında ise duvaklar da genel olarak uzun tarzda tercih edilmektedir. Uzun duvak saç modelleri olarak ise saçlar dağınık topuz yapılabilir, sert ve sağlam bir topuz yapılabilir, maşa tarzında dalgalı bir biçimde bırakılabilir ya da gelinin isteği doğrultusunda istenilen her şekil verilebilir.

Uzun modelli duvaklarda şekil verilen uzun saçların herhangi bir yerine yerleştirilebilir. Böylece hem saçın uzunluğu hem de duvağın uzunluğu çok şık bir halde gözler önüne serilecektir.
Gelinlikten aşağıya doğru süzülen uzun saç ve duvaklar tüm zarafetinizi yansıtacak ve gece boyu gözler üzerinizde olacaktır.
Aşağıda Duvaklı saç modellerinden derlediğimiz görselleri daha fazla detay için sizlere sunuyoruz.
Galeri: Duvaklı Gelin Saç Modelleri

Duvaklı Saç modelleri

Duvaklı Gelin Saç modelleri

Duvaklı Saç modelleri 2021

Duvaklı Gelin Saçları

Duvaklı Gelin Saçı

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com