Saç Modelleri

En Güzel Kısa Saç Modelleri 2021

Kısa saç modelleri 2021: Kısa saç kullanımı aslına bakarsak en kolay kullanılan saç tipidir. Saçlarına oldukca zaman ayıramayan hanımefendiler için ergonomik ve kurtarıcı modeller arasındadır. Eğer saç stilinizi değişiklik yapmak istiyorsanız her şeyden ilkin dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan nokta, yüz şeklinize uygun saç modelini seçmek ve uygulamaktır.
Kısa Saç Modelleri 2021
Bilhassa bir başkasında görüp beğendiğiniz kısa saç modeli sizin için yanlış bir model olabilir. 2021 kısa saç modelleri bayanlara rahatlık haricinde çekicilik de getirecektir. Bilhassa bob saç, pixie saç ve asimetrik biçim kısa saç modelleri tercih edilecektir.
2021 kısa saç modelleri
Bob saç kesimi çok şık ve dikkat çekici bir modeldir. Bu saç modeli fark yaratmak adına büyük bir adımdır. Uzun saç kullanımı sonrası kısa saça geçiş yapmak elbet ki zor bir durumdur. Kısa kesim yapıldıktan sonrasında bir süre alışma süreci geçirilir. Kısa saç kesimi isteyen hanım bu ikilemi yaşamamak için kademeli saç kesimi en mantıklısıdır. Bu sebeple ilk adım omuz hizasında kesilen şekildir.

Yüz Tipine Gore Kısa Saç
Kısa saç modellerinin uzun saça nazaran kesinlikle daha çağdaş bir tesiri vardır. Sizi iyi tanıyan bir kuaföre saçınızı teslim ederek size en yakışan modeli bulabilmeniz mümkündür.
Kısa saç risktir sadece yüz tipine nazaran kesilmeyen kısa saç kesimi iki kat risktir.
Sözgelişi kare yüz tipine nazaran saç çene hizasında kesilmelidir. Kattan oluşan modeller uygun olur.

Oval yüz şeklinde saç kesimi yüzü kapatmayacak şekilde olmalıdır. Perçemli modellerden uzak durulmalıdır.
Eğer yuvarlak yüz tipine nazaran saç kesiminde ise amaç yüzü ince göstermek olduğundan küt kesim yerine kattan oluşan modeller tercih edilmelidir.
Bob saç kesimi
En güzel kısa saç modelleri doğrultusunda makyaj ve giyimle beraber hanımefendiler bambaşka bir görüntüye haiz olurlar.
Vücut Tipine Gore Kısa Saç Modelleri
Kısa saç modeli yalnız yüz yapısına değil vücut yapısına nazaran de şekillendirilmelidir. Hacim verilmemiş bir kısa saç modeli vücut yapısını da bozuk gösterir.
Kilo problemi olanların kısa saç modellerini tercih etmemeleri önerilir. Aynı şekilde oldukca uzun boyu olan bayanlara da kısa saç tavsiye edilmez.
Kısa saç kesimi için karar vermek belli bir süreç ister. Bu süreci aşıp saçları kestirme süreci ise başka bir süreçtir. Pişmanlık olmaması adına kesim modeli oldukca ince detaylarla hesaplanmalıdır. Aşağıdaki görselleri inceleyerek kısa saç modelinin size yakışıp yakışmayacağına karar verebilirsiniz.
Galeri: Kısa Saç Kesimleri

dalgalı bob kesim

Kısa küt saç

kısa saç modelleri

Çağdaş kısa saç kesimleri

Yeni sürem kısa saç modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com