Moda

En Sevdiğiniz Ünlüler Tarafınca Giyilen En İyi Annelik Stili Trendleri

Ünlüler tarafınca sürdürülen annelik modası, giyim tarzından yaşam tarzına kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Giyim tarzında yeniliğe gitmek isteyenlerin sevdikleri ünlüleri tarzları üstünden şekil oluşturmaları beklenmektedir.
Hamilelik sürecinde en çok tercih edilen kıyafetlerin başlangıcında elbiseler gelmektedir. Elbiselerin rahat kumaştan oluşması, geniş beden olması ve kolay kullanılır modeller olması hamileler için kolaylıklar sağlamaktadır.
Kalem elbiseler hamilelerin şık bir ortamda giymeyi tercih ettikleri elbiseler olmakla birlikte daha bol miktarda ve lastikli elbiseler de günlük kullanım için tercih edilebilir elbiselerden olduğu bilinmektedir.
1- Kate Middleton Seçimi
Kate-Middleton annelik stiliDüşes olması sebebiyle seçimi çok şık ve mütevazı olacak şekilde belirlenmiştir. Kıyafetlerin mütevazı olmasının yanı sıra çok kaliteli kumaşlardan hazırlandığı için çarpıcı ve alımlı olmaktadır.
Giysilerde bir çok vakit balıkçı yaka olarak malum elbiseler ya da trikolar tercih edilmekte ve Kate Middleton seçimi yansıtılabilmektedir. Bunun yanı sıra çok renkli giysileri tercih etmeyenlerin stiline uygun olarak giyinmesi mümkün olmakla birlikte bilhassa siyah, beyaz, gri renkler bu seçimi yansıtan en önemli renklerdir.
2- Amal Clooney Seçimi
Amal Clooney annelik stili giyimŞıklığı ile en çok malum adlardan birisi olan Amal Clooney, klasik giyimde önemli bir tarzın yansıtıcısı olarak bilinmektedir. Bir çok vakit tüvit takımları yeğleyen isim, pastel renkleri kullanmayı tercih etmektedir.
Amal Clooney seçimi iş yaşamını seven ve tarzını iş hayatına yansıtmak isteyenlerin örnekleyebilecekleri bir şekil olarak bilinmektedir. Kıyafetin yanı sıra büyük boy çantaların da bu tarzın en önemli tamamlayıcısı olduğundan kullanılması tavsiye edilmektedir.
3- Sophie Turner Stili
Sophie Turner stili giyimSophie Turner stili, bir çok vakit beyaz ya da beyaza yakın krem rengi tonlarının kullanılması ile yansıtılmaktadır. Beyaz yakın olması sebebiyle sarı renk de bu şekil içinde sıkça kullanılan renkler içinde yer verilmiştir.
Şekil içinde giyilen kıyafetlerin bir çok vakit bol miktarda pantolonlardan oluşması beklenmektedir. Bol miktarda pantolonların altına giyilen topuklu ayakkabılarla da yoldam tamamen yansıtılmakta ve çok hoş bir görüntü sunulmaktadır.
Ünlülerin hamilelik süreci stilleri için kullandıkları modellere de aşağıda değindik:
4- Hamile Kotu Modelleri
hamile kotu stilHamilelerin tercih etmiş oldukları kotlar bir çok vakit göbek üstünden yumuşak bir doku ile tasarlanan kotlardan oluşması beklenmektedir. Bilhassa anne talibi için sıkmayan ve rahat kullanılabilen kotların tercih edilmesi bebeklerin sağlığı için de önemli olmaktadır.
Hamilelerin kot tercihi yapılırken kullanılan kumaşın kalitesi de çok önemli olmaktadır. Bu kotların sağlıksız ve nefes almayan kumaştan tercih edilmesi durumunda esenlik açısından problemler oluşabilmektedir.
5- Hamile Gömlek Modelleri
hamile gömlek stiliHamileler için gömlek modellerinin hem rahat hem şık ürünlerden seçilmesi kolay olmaktadır. Hem şık gömlekler hem de spor gömlekler için değişik seçenekler bulunması halinde anne adayının tercihine bakılırsa seçim yapılabilmektedir.
Gömlek modelleri yalnızca düğmeli olarak değil hem de ipli ya da düz şekillerde de tasarlandığı bilinmektedir. Bu modeller içinde rahatlık ön planda olmakla birlikte güzel duyu açıdan da istenen modellere ve çeşitlere ulaşılabilmektedir.
6- Hamileler İçin Tayt Modelleri
hamile tayt stiliHamileler için tayt modellerinin çok sıkı olmayanlardan seçilmesi önemli olmaktadır. Bacak bölgesinde çok sıkı hissedilen taytların anne adayının esenlik durumunu negatif etkilemesi ön görülerek uygun parçaların seçilmesi gerekmektedir.
Hamilelerin tayt seçimlerinin karın bölgesinde de pamuklu ve nefes alan kumaşlardan seçim yapılması lüzumlu görülmektedir. Göbek bölgesinin sıkı tutulması halinde anne adayının kendini iyi hissedememesi benzer şekilde durumlarla karşılaşılabilmektedir.
Tayt modelleri, hamileler için pantolonlara bakılırsa daha çok kullanılan ürünler içinde yer verilmiştir. Üzerine gömlek ya da tunik benzer şekilde parçalar ile birleştirilmesi halinde şık bir hamile tasarımı giyim oluşturulabilmektedir.  
Ünlülerin giyim ve aksesuarlarına yönelik diğeri merak ettiğiniz mevzulara meşhur stilleri sayfamızdan bakabilirsiniz.
Bundan önceki yazımız olan 2020-2021 Yılı Plaj Modası başlıklı makalemizde 2020 plaj trendleri ve plaj modası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com