Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri; Hayatınızın mühim bir adımı olan evlilik yolunda tüm hazırlıklar özenle tamamlanır. Sevdiğiniz kişiyle evlenmenin mutluluğu içinde, düğün gününüzü sabırsızlıkla beklersiniz. Bu bekleyiş ve hazırlıklar sürecinde gelinlikler sipariş edilir. Gelinliğe uygun gelin saç modelleri kuaförlerin kataloglarından, web üstünden sitelerden araştırılır.
Yaşamının en mutlu gününde peri kızı benzer biçimde olmak, dillere destan bir gelin olmak, her kızın hayallerini süsler. Bu hayalini gerçekleştirmek için de her şey özenle seçilir. Değişik bir gelinlik, değişik bir gelin saçıyla akıllardan asla çıkmamak için uğraşırlar.
Değişik Gelin Saç Modelleri
Saç kesiminde, saç bakımında olduğu benzer biçimde gelin saç modelleri kataloglarında da birçok değişik model mevcuttur. Topuz modeller, açık modeller olarak sayısız model bulabilirsiniz.

Açık Gelin Saç modeli
Saçınızın boyuna nazaran bu modeller arasından birisini seçebilirsiniz. Uzun saça haiz gelinler, tercihlerini gelin topuz saç modellerinden yana kullanmaktadır.
Gelin taçlarını topuzlarına ekleterek, benzeri olmayan güzellikte bir gelin olabilirler. Ek olarak topuz modeli gelin duvaklarının takılmasında da kolaylık sağlamaktadır ve görüntü olarak hoş bir görüntüye sebep olmaktadır.
Kısa saçlı gelinler için gelin saç modelleri; Kısa saçlı gel,n adaylarının hafifçe dalgalı saç modellerini tercih etmiş olduğu görülmektedir. Başının ön kısmına değişik örgüyle taç yaptırıp, arka kısmını açık bırakarak gelin saçlarını yaptırabilirler. Aksesuar olarak da hususi olarak yaptırdıkları çiçekli taçları ya da çiçekli tokaları kulaklarının yan kısmına taktırabilirler.

Gelinlik İçin Saç Modelleri
Yalnız açık saçlı gelinler için saç modelleri yoktur. Tesettürlü bayanlar da, mükemmel görüntülere imza atarlar. Başörtüleriyle yaptıracakları gelin başlarıyla, en güzel gelin olabilirler.
Kapalı gelinler için gelin başı yapımı stilleri; Başörtüsünü, aynı saç benzer biçimde işleyerek, tarifsiz görüntüler yaratan başarı göstermiş kuaförler, tesettürlü gelinlerin tercih ettikleri kuaförler içinde gelir. İncileri, taşları, çiçekleri başörtüsüne işleyerek, gelin başlarında harikalar yaratırlar.
Topuz Gelin Saç modeli
İster açık saçlı gelin olsun, ister tesettürlü gelin olsun, her kesimden gelin için binlerce gelin saçı modeli vardır. Gerek web üstünden, gerekse kuaförlerin gelin saçı kataloglarından detaylı olarak inceleyebilir, gelinliğinize ve yüzünüze uygun en güzel modeli seçebilirsiniz.
Böylece bulunduğunuz yerdeki en güzel gelin siz olabilir, hatıralardan seneler boyu çıkmayabilirsiniz. En hususi gününüzde de en hususi şekilde hazırlanmış olarak, mutlu bir hayata doğru yol alabilirsiniz. Yapacağınız seçimler, yüzünüzü güldürmeye yetsin ve hayatınızın en hususi anları daha hususi hale gelsin.
Galeri: Gelin Saçı nasıl Yapılır?

Mütevazı Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modeli aksesuarlı

Gelin Saç Modeli aksesuarlı

En güze gelin saçı

Örgülü Açık Gelin Saç modeli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com