Moda trendler en yeniler Düğün Gelinlik Alırken Meydana getirilen Hatalar

Gelinlik Alırken Meydana getirilen Hatalar


gelinlik alirken meydana getirilen hatalar 6323ba0da0f74

Her kadının en büyük düşsel bigün gelinlik giymektir. O gün gelip çattığı zamanda en güzeli olmayı ister. Bembeyaz bir gelinlik içinde olup yaşamının en güzel gününde doyasıya eğlenmek ister. İşte tam bu vakit içinde gelin adayları doğru gelinliği bulma arayışına girer. Bu aşamada gelinlik alırken meydana getirilen hatalar vardır. Hiçbir gelin kendi düğününde fena görünmek istemez. Bunun için doğru seçimler yapmak oldukca önemlidir.
Ucuz Fiyatlı Gelinlikler Aramak
Bilhassa günümüz şartlarında gelinlik tutarları oldukça maliyetlidir. Bunun üzerine de düğün harcamaları eklendiğinde yeni çifti büyük bir külfetin altına sokacağı doğrudur. Fakat ihmal etmeyin ki bir kez evleneceksiniz ve ilerde çocuğunuza, akrabalarınıza en hususi gününüzden kalan anıları göstermek isteyeceksiniz.
Kendinize niçin bu gelinliği giymişim? sorusunu sormak gelinlik alırken meydana getirilen hatalar içinde en kötüsüdür. Uygun fiyatlı gelinlikler yerine sizin tarzınıza uygun gelinliklere bakmanız daha doğru olacaktır. Bu sebeple o gelinlikle düğün fotoğraf çekimleri yapılacak, düğüne katılacak ve tüm gün süresince üstünüzde o gelinlikle gezeceksiniz. O yüzden fiyat etiketlerine bakmayın ve beğendiğiniz gelinlik modelleri için bir albüm oluşturun ve tüm bu gelinlik modellerini bu albümde toplayın.
Vücudunuzu Tanımadan Gelinlik Almak
Sonunda istediğiniz gelinlik modeline karar verdiniz ve gelinlikçiniz ile görüşmeye gittiniz. Fakat bilmenizde fayda olacak en mühim şey istediğiniz modelin sizin bedeninizde {nasıl} durduğudur. Gelinlik alırken meydana getirilen hatalar içinde en yaygın olarak meydana getirilen hata budur. Fotoğraflarda ya da mankenlerin üstünde durduğu şeklinde sizde durmayabilir. Bu da sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bunu yaşamamak için sizin boyunuza, kilonuza ve vücut tipinize uygun gelinlik almanız oldukca doğru bir seçenek olacaktır. Bunun için moda evinizden ustalaşmış yardım almanız size yarar sağlar.
Erkenden Seçim Yapmak
Düğün geçmişine daha uzun süre varken gelinlik almak ya da diktirmek oldukca yanlış bir karardır. Bu sebeple evlilik heyecanıyla acil karar verip gelinliğinizi derhal aldığınızda düğün zamanı yaklaştıkça yaşanılan stresten dolayı problemler yaşayabilmeniz olası. Örnek vermek gerekirse stres ve koşturmadan dolayı zayıflamanız ya da kilo almanız durumunda gelinliğiniz ilk aldığınız gündeki şeklinde üstünde durmayacaktır. Bu sebepten düğüne en geç 1 hafta kala gelinliğinizin hazır olması yeterlidir. Bu sırada tertipli provalara giderek de gene yaşanılacak bu biçim problemlerin önüne geçmiş olmuş olursunuz. Bir öteki mevzu ise ilk heyecanla verilen karardan vazgeçilmesi. İlk olarak beğenip karar verdiğiniz gelinlik düğün yaklaştıkça yeni modeller görmeniz ve bu gelinliği aslen istemediğiniz düşüncesine kapılmanıza sebep olabilir. İşte gelinlik alırken meydana getirilen hatalar içinde en kötüsü de budur. Caymak isteseniz de hem maddi olarak hem de düğüne yakın bir vakit kalmış olduğu için bu gelinliği giymek zorunda olmak sizi üzebilir. Bu yüzden acil karar vermekten sakınmak sizin faydanıza olacaktır.
 

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.