Genel

gümüş suyunun yararları ibrahim saraçoğlu

İnternette kolloidal gümüş su İbrahim Saraçoğlu şeklinde birçok yazı ve data bulunmaktadır. Araştırmamıza bakılırsa gümüş suyunun faydalarının fazlaca olduğu görülmektedir.

Kolloidal gümüş suyu nedir?
Kolloidal gümüş suyu, saf suya belirli ppm oranlarında gümüş parçacıkları ilave edilerek elde edilmiş sudur. Araştırmalarda, M. Ö. 3000 enfeksiyon ve besin koruma önleme çatal bıçak kullanımı ile başladı. İlerleyen zamanlarda para birimi olarak kullanılmış ve süte atılarak sütün ömrünü uzatmaya çalışılmıştır. Bu ve benzeri birçok iyileşme sürecinde gümüş kullanılmıştır. Antibiyotik endüstrisinin devreye girmesiyle gümüş su kullanımı azaltıldı ve kısıtlandı. İddialara bakılırsa antibiyotik endüstrisinin kazancı sebebiyle gümüş suyunun engellenmeye çalışmış olduğu belirtiliyor. Bu yüzden, doktorların ilaç için gümüş su kullanmadıkları iddia edilmektedir.

Kolloidal gumus suyu nedir kadin34

Gümüş Su Ne İçin İyidir?

Astım ve bronşit
Egzama ve sedef hastalığı
Ağız ve diş hastalıkları
Kemoterapi öncesi ve sonrası
Siğiller, akne ve sivilce
Tırnak, bademcik iltihabı
nezle
Yukarıda listelenen hastalıkların tedavisi için iyi olduğu söylenir.

Fakat burada bir uyarı yapmak istiyoruz. Bu tür bir hastalığınız var ise ve gümüş suyu kullanmak istiyorsanız, ilkin kesinlikle doktorunuza danışmalısınız. Ek olarak piyasada satılan gümüş suyu kullanıp kullanmamanız sağlığınız için son aşama önemlidir. Düzmece su yada yanlış yapılmış gümüş su kullanmak, sağlığınızı iyileştirmek yerine sağlığınızı mahvedebilir.

Evde Gümüş Su nasıl Yapılır?

Gümüş suyu yapmak için birazcık Kimya bilgisine haiz olmanız gerekir. Bu kesinlikle evde kolayca yapılabilecek bir şey değil. Bundan dolayı damıtılmış suya atılacak gümüş parçacıkları belirli bir ppm (mg / L) olmalıdır ve bu ölçümleri cihazlarla yapmanız gerekir. Bu yüzden, bu işi evde kendi başınıza yapmanız önerilmez. Gümüş suyu nereden alacağınızı sorarsanız, ciddi araştırmalar yapmalı, doktorunuza danışmalı ve tüketmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com