Genel

Hangi Meydana getirilen Hatalar İlişkiyi Bitiriyor?

Hangi Meydana getirilen Hatalar İlişkiyi Bitiriyor?

iliski bitiren hatalar 1

Uzun soluklu ilişkiler istiyorsanız aşağıdaki önerilerimizi dikkate alın…

1. Onur Yoldayken Aramayın: İşten eve dönerken onu arayıp uzun uzun söyleşi etmeyin. Güvenlik resklerini bir kenara alırsak, bilim adamları direksiyon başlangıcında telefonda konuşmanın yanlış anlaşılmalara sebep bulunduğunu söylüyor. Bu da mesele çıkmasına niçin oluyor.

2. Öfkeyle Çıkıp Gitmeyin: Sevgiliniz sizi sinirlendirdiğinde kapıdan çıkıp sakinleşmek için beklemek kulağa çekici geliyor olabilir fakat bu strateji pek işe yaramıyor. Araştırma, taraflardan biri dövüşten kaçtığında ayrılma olasılığının arttığını ortaya çıkarrmış.

3. Arkadaşlarınızın Düşüncelerini Dikkate Alın: Yakın arkadaşlarınız ve aileniz, hayatınızdaki adam hakkında bir kelime bile olsa iyi bir şey söylemiyorsa, dikkatli olun. Sizin için kıymetli olan kişiler, sevgilinizi onaylamadığında, o birlikteliğin uzun soluklu olmasını bekleyemezsiniz.

4. Onu Desteğinizle Boğmayın: Sevgiliniz morali bozuk bir halde sizi arayıp işten çıkarıldığını söylediğinde ona destek olun fakat saat başı iş ilanları yollamayın. Ona destek olduğunuzu düşünüyor olsanız da, bu durum onun canını sıkıp sizden uzaklaştırabilir.

5. Onun Harcamalarını Üstlenmeyin: Bayanların erkeklerden fazla kazanmaya başlamaları pozitif yönde bir gelişme fakat sevgilinizin finansal olarak size bağımlı olması pek de iyi değil. Kız arkadaşından destek bekleyen adamların aldatma oranı diğerlerine kıyasla beş kat daha çok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com