Genel

İç Çamaşırı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Giyim mevzusunda daima seçici ve fedakâr olabiliyoruz. Günümüz de birçok insan bilhassa dış görünüş mevzusunda gerek çevresel faktörler gerekse titiz oldukları için dış giyimlerine dikkat etmektedir. Dış giyim de olduğu şeklinde iç giyim mevzusunda da dikkat edilmesi gerekmektedir. Bilhassa bayanların esenlik açısından dikkat etmesi gerektiği en önemli mevzular içinde yer almıştır.

Pamuklu Kumaşa Önem Verin

Çamaşır alırken ilk olarak dikkat etmeniz gereksinim duyulan en önemli mevzu kumaşın, pamuklu bir yüzeye haiz olmasıdır. Pamuk bir oldukca süre ciltteki tahrişleri engeller ve teri sıvıyı emerek vücutta bakteri oluşumunu engeller.

Bedeninize Gör Giyinin

Beden seçimi, iç çamaşırı seçiminde çok önemlidir. Dar bir iç çamaşırı bedeni sıkıca sardığı için kan ve hava dolaşımını etkilenir. Durum bu şekilde olunca vücutta tahriş ve enfeksiyon olma riski artar.

Renkli İç Çamaşırlarından Uzak Durun

Kalitesiz renkli iç çamaşırları, kimyasal boyalar ile yapıldığı için renk verme şeklinde durumları da bununla birlikte getirmektedir. Durum bu şekilde olunca çamaşırda ki bulunan etken madde vücuda zarar verebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com