Moda trendler en yeniler Ev Dekorasyonu,Kendin Yap Kapıları Yenilemek Fazlaca Kolay : Sprey Boya ile Kapı Boyama

Kapıları Yenilemek Fazlaca Kolay : Sprey Boya ile Kapı Boyama


kapilari yenilemek fazlaca kolay sprey boya ile kapi boyama 63196d44db05b

Sprey boya ile kapı boyama evlerde dekorasyon değişikliği yapılmak istendiği süre ilk değişikliğe başlanan yapı kapılar üstünde oluyor. Şu an kapı değişikliği yapmak oldukça maliyetlidir. Kapının fiyatlarının artması, değişiklik esnasında ustaya verilecek ek ödemeler için gereksiz bütçe ayrılmak zorunda kalmayacak. Bir tek değişik düşünceler ile hepimiz anlık olarak bir sprey boya yardımı ile kapılarını boyayabilecekler.
Bahçe kapısından evimizdeki kapılarına, dış kapıdan balkon kapısına kadar her şeyin rengini değişiklik yapmak oldukca kolay olacak. Bu süreçte haiz olunacak tek şey kaliteli bir sprey boya almak olacak. Doğal olarak ki de bu boyama esnasında dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan noktalar vardır. Gelişi güzel olarak meydana getirilen boyamalar olursa istenen sonuna erişmek de bir fazlaca zor olacaktır. Bu yüzden boyama işlemlerine geçmeden dikkatli bir halde ön hazırlık yapılması gerekecek. Sizlere bu yazımız içinde adım adım sprey boya ile kapı boyamak {nasıl} yapılır onları anlatacağız.

Sprey boya ile adım adım kapı boyama…
Sprey boya ile adım adım kapı boyama püf noktalarını sizlere hazırladık. Boyama esnasında belirli noktalara dikkat etmek gerekir. Sizler için bu yazımızda adım adım kapı boyama sprey boya ile {nasıl} olacak onları anlatacağız.
1.Boyanacak olan kapılardaki boyaları ilk olarak kazımak gerekir.
 

2.Boyalar kazındıktan sonrasında zımpara ile kapılarda oluşan pürüzleri yok etmek gerekir. Eğer bu pürüzlü yüzeyler yok edilmezse kapılar her ne kadar boyansa bile istenilen görüntüyü vermeyecektir.
 

Size Hususi Başlıklar

Evde Bej Rengi Kullanımı {Nasıl} Olmalı?

4 hafta ilkin

Türkiye’nin En İyi Mobilya Markaları

15 Haziran 2022

3.Zımparalama peşinden sprey ile bir aşağı bir yukarı olacak şekilde tek sıra ile boyama halletmeye başlanır. Kapıdaki alt taban rengi tamamen yok olana kadar boyama yapılır.

 
4.Boyama yapılırken tek kat olmamasına dikkat etmek gerekir. Birkaç kat yaptıktan sonrasında aslen kapılar istenen renge erişecektir. Dışarıda oldukca fazla ücret ödeyerek yeni kapı ile değişimler yapmak yerine azca maliyet ile sprey boyayla yapılacaktır. Bir tek kapılar değil kapıların kolları da gene aynı teknik ile istenildiği şeklinde boyanabilecektir. Tek fark burada kapı kolları genel olarak metal ürünlerden oluşacağı için kazıyarak değil yalnız zımparalayarak boyamayı yapmak işlemler için kafi olacaktır.
Hem de kalorifer peteği {nasıl} boyanır yazımızı da okuyarak evinizdeki kalorifer peteklerini boyayabilirsiniz.
 

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.