Moda trendler en yeniler Genel Karanlık Ortamlar {nasıl} Aydınlatılır?

Karanlık Ortamlar {nasıl} Aydınlatılır?Güneş görmeyen ya da loş olarak adlandırılan alanları aydınlatmak için ışığın gelişine bağlı olarak aynaların kullanılması tavsiye edilmektedir. Güneşten daha etkili bir halde yararlanmak ve evin içinde tutmak için aynaların yeri fazlaca önemlidir. Klasik dekorasyon içinde değerlendiren aynalara yönelmek de mühim bir seçim olarak görülebilecek türde yer alacaktır.

Karanlık ortamları aydınlık gösterme mevzusunda halılar da dikkat edilmesi gereksinim duyulan bir husus olarak görülmektedir. Halıların açık tonlarda olmasının yanı sıra derinlik içererek; bulundukları konumun daha büyük görünüm sağlayabilecek bir etmende bulunması gerekmektedir. Açık ve yumuşak renklere yönelmek de bu mevzuda mühim bir seçim olarak anlatılan bir detaydır.

Karanlık ortamların doğru bir halde ışıklandırılması da loş olan bu kısımların etkili bir halde aydınlatılmasında destek olacaktır. Bu durum bununla birlikte da aydınlatmada kullanılacak olan araçların nereye konulması mevzusunda da hesaplamalar yapılması gerekmektedir.  Ampulün etrafını kapatmayan duy ya da avizelere yönelmek de bu alanların daha fazlaca ışık almasını sağlayacak unsur olarak görülebilecektir.

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.