Moda trendler en yeniler Kendin Yap Keçeden Otomobil Süsü Yapımı (Kendin Yap)

Keçeden Otomobil Süsü Yapımı (Kendin Yap)


keceden otomobil susu yapimi kendin yap 6339110780277

Keçeden Otomobil Süsü Yapımı

Keçeden otomobil süsü yapımı hem evlerde hem de otomobillerde en oldukça tercih edilen ürünlerden bir tanesi oluyor. Biri birinden değişik modellerin yapımının bir fazlaca kolay olması her insanın oturmuş olduğu yerden kolay bir halde evlerinde yapabilmesine destek oluyor. Birçok değişik renk ile meydana getirilen keçeden otomobil süsü, maliyet açısından da oldukça karlı olacaktır. Hem hobi olarak tercih edilebilirken hem de yap sat şeklinde evde ek iş olarak tercih edilebilecek. 5 Dakikada Hallet değişik plaka ve boncuklar ile tasarımları yapılabilecek otomobil süsleri için koku ambalajları dahi yapılabilecek. Sizler için adım adım keçeden otomobil süsü {nasıl} yapılır onları anlatacağız.
Keçeden otomobil süsü {nasıl} yapılır?
Keçeden otomobil süsü yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler;

Renk renk keçeler
Makas
Boncuk, pul şeklinde tasarım ürünleri
Yapıştırıcı olarak silikon tabancası ya da sıvı yapıştırıcı
Dikiş için iğne ve iplik kafi olacaktır.

Yapım aşamaları hem oldukça keyifli bir o denli da kolay olacaktır.

Keçeden otomobil süsü yapmak için ilk olarak ne yapılacağına karar vermek gerekir.
Karar verilen figür keçelerin üstüne kendini belli edecek bir kalem ile çizilir.
Makas yardımı ile figürler kesilir.
Süsler çift kattan oluşan ya da üç boyutlu olacaksa ona bakılırsa katlar yapıştırılır. Daha sağlam olması istenirse keçenin aynı renginde olan ip ile gizli saklı dikiş yöntemi ile dikilir.
Tasarım için değişik renk keçelerden figürler kesilebileceği şeklinde, boncuk ya da pul şeklinde ürünler ile süslemeler yapılır.
Süslemeler daha sağlam olsun diye silikon tabancası ile yapıştırılır.

Keçeden otomobil süsü yapımı esnasında birçok değişik modelin yer alması her insanın kendi zevkine uygun modeli oldukça rahat tercih etmesine destek olacaktır. Arka cama güzel sözler yazmak için şekilli harfler kesilebileceği şeklinde çakmaklık dahi yapılabilecek. 5 dk hallet En güzel hediyelerden bir tanesi olurken, el emeği meydana getirilen oldukça keyif veren, ergonomik ve maliyeti düşük ürünlerdir. Bu yüzden son zamanlarda hepimiz tarafınca oldukça tercih edilen armağan ürünlerinden bir tanesi olacaktır. Ek olarak keçeden çiçek yapımı hakkında data edinebilirsiniz.

Size Hususi Başlıklar

En İyi Mobilya Boyası Nedir?

10 Haziran 2022

Paletten Masa Iskemle Önerileri

29 Haziran 2021

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.