Moda

Kiremit Rengi İle Uyumlu Renkler Sizlerle

Kiremit rengi ile uyumlu renkler başlıklı yazımızda sonbahar-kış kombinlerinin en göz alıcı kombinlerine ışık tutan kiremit renginden bahsetmek istiyoruz. Kiremit rengi kombinler gerek erkek, gerekse kadınlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bu da kiremit rengine yakışan renkler konusunda merak uyandırmaktadır.
Yazlık ve kışlık kombinlerde kendisine her dönem yer bulan kiremit rengi kombinlerle daha şık ve daha dikkat çekici olmak için kiremit rengine uyan renkleri bilmek gerekir.
Kiremit rengi takımın üstüne hangi şal gider, Kiremit rengi kazağın altına hangi renk pantolon gider, kiremit rengi tuniğin üstüne hangi renk şal olur, Kiremit rengi tesettür kombinlerinde sık sık kullanılan bu rengin uyumunu aşağıda inceleyelim.

BAKINIZ: Kiremit Rengi Etek Üstüne Ne Giyilir?
Kiremit rengine uyan renkler
Kiremit Rengi İle Uyumlu Renkler
Kiremit rengi ile hangi renkler uyumlu diyorsanız;

Beyaz
Kahverengi
Bej Rengi
Ekru
Mercan Rengi
Krem rengi
Vizon rengi
Nude renk
Bebe Mavisi
Turuncu
Siyah
Füme
Gri
Yeşil
Haki yeşili bunlardan bazılarıdır.

Haki yeşili ve kiremit rengi uyumu, Kiremit rengi ve yeşil uyumu ve Taba ve kiremit rengi sık kullanılan kombinler arasındadır.

Kiremit rengiyle uyumlu renk
Kemik Rengi Ve Siyah Uyumu
Kiremit rengi ile en çok kullanılan renkler arasında siyah ilk sırada yer almaktadır. Resmi ortam kombinlerinde, özel güne ve gece için abiye kombininde, kiremit rengi günlük kombinlerde sokak kombinlerinde kiremit rengi ve siyah uyumundan sıklıkla yararlanılmaktadır.
Kiremit rengi hangi renkle uyumlu konusunda Kiremit rengi ve siyah uyumu ile yaptığınız kombinlerde hangi renk ten renginiz ile daha uyumlu ise üst kombin parçasında onu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
Kiremit renginin üstüne ne renk eşarp gider
Kiremit Rengi ve Hardal Sarısı Uyumu
Kiremit rengi ve hardal sarısı mükemmel bir uyum yakalanmaktadır. Öyle ki kiremit rengi kombin parçasına sahip olan kişi, mutlaka onunla kombin edebileceği, acil durumlarda şıklık yakalayabileceği  hardal sarısı bir kombin parçasında bulundurmalıdır.
Kiremit rengi hardal sarısı uyumu ile pantolon ceket kombinlerinden, etek bluz kombinlerine kadar her türlü kombin yapılabilir.
Kiremit rengiyle ne giyilir diyorsanız, kiremit rengi tunik üstüne açık tonlarda eşarp ve şallar gayet uyum sağlar. Eğer kiremit renkteki parçayı öne çıkarmak istiyorsanız mutlaka tercihinizi açık tonlardan yana kullanın. Ayrıca açık kiremit rengiyle de daha yumuşak bir geçiş olacağından açık tonlarda parçalarla tamamlayın.
Koyu kiremit rengi ile uyumlu renkler ton sür ton ve daha çok yakın geçişlerdir. Koyu kiremit rengi kıyafetlerinizin altına siyah, gri veya lacivert giyebilirsiniz.
Kiremit rengiyle uyumlu renkler
Kiremit Rengi ve Kahverengi Uyumu
Özellikle sütlü kahverengi tonları kiremit rengi kombinlerde en çok yetiştirilen renkler arasında yer almaktadır. Kiremit rengi ile birlikte kullanıldığı zaman ton sür ton havası veren açık kahverengi tonları ile yapılan kombinler özellikle dış giyim kombinlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.
Kiremit rengiyle ne giyilir
Aşağıda kiremit rengine yakışan renklerden derlenen Kiremit rengi kıyafet kombinlerinin resim galerisini daha fazla ayrıntı için sizlere sunuyoruz. Kiremit rengine uyan renkler konusundaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlere iletebilirsiniz.
BAKINIZ: Kısa Boylu Kadınlar İçin Kombinler
RESİM GALERİSİ: Kiremit Rengine Hangi Renk Uyar-Kiremit Rengine Uygun Renkler

Kiremit pembe uyumu

Kiremit rengine uyan renk

Kiremit rengine uyan renkler

Kiremit rengine yakışan renk

Kiremite uyan renkler

Kiremit rengi tunik kombinleri

 
 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com