Moda

Kısa Boylu Erkekler Nasıl Mont Giymeli?

Kısa boylu erkek kombinleri kışlık giyimde dış giyim olarak tercih ettikleri montları, kabanları bulmakta zorlanırlar. Çünkü kendi bedenlerine uygun, karizmatik ve çekici gösterecek montlara ihtiyaçları vardır.
Uzun boylu erkeklere göre kabarık şişme ceketler, uzun kabanlar çok fazla üretilmiş gibi iş kısa boylu erkekler için montlara gelince aradığınızı bulamayabiliyorsunuz.
Bu yüzden Kısa boylu erkekler nasıl uzun görünür,  Kısa ve kilolu erkekler nasıl giyinmeli, Erkekler nasıl daha uzun görünür, Kısa boylu erkekler için giyim önerileri, kısa boylu göbekli erkek kombinlerinde bazı ipuçları sunmak istiyoruz.

BAKINIZ: Sarışın Erkekler Nasıl Giyinmeli? İpucuları
Kısa boylu zayıf erkekler nasıl giymeli
Kısa Boylu Erkekler Nasıl Kaban Giymeli
Tam boy montlardan kaçın!
Kısa boylu erkekler nasıl giyinmeli? sorusunda aslında sevdiği her tür ceket, mont ve kabanı giyebilirler sadece uzun olmamasına ve dizlerinin altına kadar inmemesine dikkat etmeleri gerekir.  Çoğu kısa boylu erkek için bu, sizi olduğunuzdan daha kısa gösterme eğilimindedir. Tam uyluğun ortasına veya üstüne gelen dış giyim ile gidin.

Kısa boylu erkek kombinlerinde Gri, lacivert, taba rengi ve tabiki vazgeçilmez siyah renk hemen hemen her erkek için mükemmel görünüm sağlar.
Kısa boylu erkekler nasıl palto giymeli
Hacimli Dış Giyimlerden Kaçın!
Soğuk bir şehirde yaşıyor olabilirsiniz. Hatta sıcak havaları sevdiğiniz için üşümekten de korkuyor olabilirsiniz ama kesinlikle çok hacimli ve sizi daha kilolu gösterecek montlardan  uzak durun. Bunun yerine ağır bir palto veya kaban giymeyi tercih edin.
Eğer sadece kaban giymek istemiyorsanız da, daha az dolgulu ve hacimli size tam yapışmayan montlar tercih edin. Hafif bir kuş tüyü ceket, yaşadığınız yere bağlı olarak kışın çoğunu korumanızı sağlar.
Vücut tipine göre mont seçimi
Sıcaklık için kat kat giyinin! 
Kısa boylu erkekler sıcaklığı korumak için, sıcaklık için birden fazla katman kullanmaktır. Her bir katmanı hafif ve ince tutun ve ekstra kütle olmadan bol miktarda yalıtım elde edin. Kat kat giyinmenin avantajı da sıcaklığı fazla hissederseniz bir kat çıkarırsınız.
Kısa boylu erkekler nasıl deri mont giymeli
Ayrıca katlı giyinerek tarz oluşturabilirsiniz. Kısa boylu erkek nasıl çekici olur gibi düşünceleriniz varsa bu ipucuyu kullanmalısınız. Katmanlama stil sahibi her kişinin kullandığı sırlardan biridir.
Kısa boylu erkekler nasıl çekici olur
Kol Uzunluğuna dikkat edin!
Boyunuzun kısalığına bağlı olmadan birçok montun kollarının çok uzun yapıldığını biliyoruz. Eğer sizde montlarınızın kollarının uzun geldiğini düşünüyorsanız mutlaka kısaltmaya çalışın. Her ne kadar terzilik ücretine yüklü bir ödeme yapacaksanız da eğer montunuzu seviyorsanız ve kendinize yakıştırıyorsanız bunu denemeye değer.
Örneğin, kuş tüyü bir ceket alırsanız ve kollarını kısaltmak istiyorsanız, bu tür giysilerle nasıl başa çıkacağını bilen bir terzi bulmanız gerekir. Terzi ne yaptığını bilmiyorsa, ceketinizin yalıtımını, rüzgar geçirmezliğini ve/veya su geçirmezliğini tehlikeye atacaktır.
Kısa boylu şişman erkek kombinleri
Kısa boylu erkekler mont seçerken kol boylarının ideal olarak, ceket kollarınız gerçek bileğinizin etrafında bitmelidir. Bileklerinizi biraz geçerse sorun yok, ancak avuçlarınızın etrafında asılı kalmamalı veya ellerinizi geçmemelidir.
Uzun duran kol boyları, annesi tarafından çekiştirilen çocuklara benzetilir. Bu yüzden iyi görünmeyeceğinizi söylemek gerekir.
Hafif Ölçekli Duran Montlar Giyin!
Kapitone deseni dediğimiz hem tarz hem hoş duran montlar sayesinde bu ölçeği sağlayabilirsiniz. Hafif kuş tüyü sıcaklığında duran bu ceketlerin yatay çizgili, kare modelleri veya dikey çizgili küçük detaylı olanlarını tercih edebilirsiniz.
Bu desenlerin belirli bir ölçeği vardır (yani geniş şeritler veya küçük kareler). Daha kısa ve küçük erkekler, küçük ölçekli desenlerde en iyi şekilde görünür (ince çizgilere karşı kalın çizgiler).
Kısa boylu erkekler için mont seçimi
Küçük ölçekli kalıplar uzun boylu erkekler içinde uygundur. Ancak kısa boylu erkekler için her model geçerli olmamaktadır. Mesela büyük boy detaylı cepleri olan montlar kısa boylu erkekleri daha da kısa gösterir.
Kısa boylu erkekler için bazı montlar;
Kabanlar : Çok uzun olmadığı sürece harika görünürler.
Deri Ceketler: Belinizin hemen üstünde duran bu ceketler kısa boylu erkekler için harika bir seçimdir.
Unutmayın ki bedeninize ve vücut yapınıza uygun fit kıyafetler sayesinde her ortamda gözde duracak şekilde harika giyinmiş olacaksınız.
Kısa boylular için kaban erkek
Kısa Boylu Erkekler Nasıl Bot Giymeli
Bacak boyu kısa erkekler nasıl giyinmeli? derseniz de bacak boyunuz kısa ise daha dolgulu botlar yüksek tabanı olan ayakkabılar giymelisiniz. Mont seçiminizi kısa montlardan yana kullanın. Pantolon seçimlerinizde de düşük bel pantolonlardan uzak durmalısınız.
Kısa boylu erkek mont yakası nasıl olmalı
Botlar sizin için kurtarıcı parçalardır. Çok fala uzun botlar giymemelisiniz. Bilek boy şık duran sizi daha kalıplı gösterecek ve montunuza uyumlu botlar tercih etmelisiniz.
RESİM GALERİSİ: Kısa Boylu Erkekler Nasıl Mont Giymeli?

Erkekler nasıl daha uzun görünür

Erkek spor ceket modelleri

Kısa boylu erkek kaban

Kısa boylu erkekler için mont seçimi

Kısa boylu erkekler nasıl çekici olur

Kısa boylu erkekler nasıl deri mont giymeli

Kısa boylu erkekler nasıl kaban giymeli

Kısa boylu erkekler nasıl mont giymeli

Kısa boylu erkekler nasıl palto giymeli

Kısa boylu erkek mont yakası nasıl olmalı

Kısa boylu iri erkekler nasıl mont giyinmeli

Kısa boylular için kaban erkek

Kısa boylu şişman erkek kombinleri

Kısa boylu zayıf erkekler nasıl giymeli

Kışlık ceket modelleri

Vücut tipine göre mont seçimi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com