Sağlık

Klitoris Estetiği Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar?

Klitoris Estetiği Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar?

klitoris estetigijpg

Klitoris estetiği, klitoris üstündeki fazla derinin küçültülmesi şeklinde yapılmaktadır. Klitoris estetiği cinsel güzel duyu ameliyatlar içinde giderek artan sayıda talep edilmektedir. Bunun sebebi, web erişimi imkanlarının ve kullanıcı sayısının artması olabilir.

Klitoris estetiği ile beraber labioplasti (iç dudak küçültme) ve vajina estetiği vajina daraltma yada kızlık zarı dikimi beraber yapılabilir. Klitoris, minik dudakların üstte birleştiği yerde bulunur. Klitorisin esas görevi, cinsel haz almadır. Klitoris üstünde şapka şeklinde deri kıvrımı vardır. Bu kıvrımın aşırı büyük olması rahatsızlığa niçin olur. Bazı durumlarda orgazma engel olabilir. Ek olarak bilhassa dar giysiler giyildiğinde rahatsız edici bir görünüme niçin olabilir. Klitoris estetiği çoğunlukla labioplasti ile beraber yapılır. Ameliyat lokal anestezi altında yapılır. Averaj 30-40 dakika sürebilir. Eriyen dikişler kullanıldığı için ameliyat sonrası dikiş alma problemi olmaz.

Ameliyat sonrasında birkaç gün hafifçe kanama olabilir. Bu sürede duş alınmaz, ameliyat bölgesi antiseptik ile silinir. Klitoris estetiği orgazma engel olmaz ya da his yitirilmesine sebep olmaz. Aksine ameliyat orgazmı pozitif yönde etkileyebilir. Ameliyat sonrası koruyucu antibiyotik ve ağrı kesici alınır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com