Moda trendler en yeniler Sağlık Klitoris Estetiği Ameliyatı Tutarları Ne Kadar?

Klitoris Estetiği Ameliyatı Tutarları Ne Kadar?


Klitoris

Klitoris Estetiği Ameliyatı Tutarları Ne Kadar?

klitoris estetigijpg

Klitoris estetiği, klitoris üstündeki fazla derinin küçültülmesi şeklinde yapılmaktadır. Klitoris estetiği cinsel güzel duyu ameliyatlar içinde giderek artan sayıda talep edilmektedir. Bunun sebebi, web erişimi imkanlarının ve kullanıcı sayısının artması olabilir.

Klitoris estetiği ile birlikte labioplasti (iç dudak küçültme) ve vajina estetiği vajina daraltma yada kızlık zarı dikimi birlikte yapılabilir. Klitoris, küçük dudakların üstte birleştiği yerde bulunur. Klitorisin esas görevi, cinsel haz almadır. Klitoris üstünde şapka şeklinde deri kıvrımı vardır. Bu kıvrımın aşırı büyük olması rahatsızlığa niçin olur. Bazı durumlarda orgazma engel olabilir. Ek olarak bilhassa dar giysiler giyildiğinde rahatsız edici bir görünüme niçin olabilir. Klitoris estetiği çoğunlukla labioplasti ile birlikte yapılır. Ameliyat lokal anestezi altında yapılır. Averaj 30-40 dakika sürebilir. Eriyen dikişler kullanıldığı için ameliyat sonrası dikiş alma problemi olmaz.

Ameliyat sonrasında birkaç gün hafifçe kanama olabilir. Bu sürede duş alınmaz, ameliyat bölgesi antiseptik ile silinir. Klitoris estetiği orgazma engel olmaz ya da his yitirilmesine sebep olmaz. Aksine ameliyat orgazmı pozitif yönde etkileyebilir. Ameliyat sonrası koruyucu antibiyotik ve ağrı kesici alınır.

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.