Genel

Korayspor En çok Satan Outdoor Ürünleri

Korayspor En çok Satan Outdoor Ürünleri

Outdoor ürünleri her yaştan ve her kesime hitap eden korayspor’un başarısının arkasında devamlı kendisini yenileyen yönetim ekibi, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, ekip ruhuyla çalışan ekibi vardır. 1983 senesinde Bursa’da kurulan Korayspor bugün 28 şube, 12.500 m² satış alanı, 500’e yakın çalışanıyla ticari faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Outdoor ürünleri ve bot modeller arasından seçim yaparken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan konuların başlangıcında ürünü kullanacağınız mevsim şartları gelir. Aldığınız outdoor bot yada ayakkabının, faaliyeti gerçekleştireceğiniz mevsime ve yağış durumuna uygun olması gerekir.

Ek olarak satın aldığınız outdoor adam ayakkabı yada bot modeli, aktivitenizi rahat bir halde tamamlayabilmeniz için ayak yapınıza uygun olmalıdır. Yağışlı havalarda gerçekleştirdiğiniz ve ağır yük taşımanız ihtiyaç duyulan outdoor faaliyetleriniz esnasında kullanmak için yüksek konçlu outdoor bot tasarımlarını seçebilirsiniz.

Tabiat yürüyüşü, çoğu zaman günübirlik meydana getirilen kısa mesafeli yürüyüşlere denir. Rahatlamak ve stresinizden kurtulmak için gerçekleştirdiğiniz bu aktiviteler esnasında doğru giyim ve malzemelerin kullanılması konforunuzu mühim derecede etkisinde bırakır. Outdoor ürünleri ve tabiat yürüyüşü giysileri kategorisine giren ürünler; yürüyüş ayakkabıları, yürüyüş pantolonları, çoraplar ve şapkalardır. .

Tabiat yürüyüşü için lüzumlu malzemeler ise trekking esnasında gereksinim duyulanlar kadar fazla değildir. Tabiat yürüyüşü esnasında en oldukca gereksinim duyulan araç-gereç ise sırt çantasıdır. Yapacağınız yürüyüşün uzunluğuna ve hava sıcaklığına nazaran yanınızda taşımanız ihtiyaç duyulan malzemeler değişmiş olur.

Bu yüzden sırt çantanızın kafi büyüklük ve tasarıma haiz olması gerekir. Ek olarak kısa süreli tabiat ilerlemesinde yanınızda düdük, çakmak, çakı, yedek çorap ve fener şeklinde malzemeleri de bulundurabilirsiniz.

Tüm outdoor aktiviteleriniz için gereksinim duyduğunuz giyim ve malzemeler için Korayspor’un sunmuş olduğu birbirinden değişik dizayn ve özelliklere haiz ürünleri inceleyebilirsiniz.

Tabiat yürüyüşleri yoğun iş ve okul temposu içinde kendisine vakit ayırmak, tabiat ile iç içe olarak stresini atmak isteyenlerin en oldukca tercih etmiş olduğu aktivitelerin başlangıcında yer alır. Son aşama keyifli ve rahatlatıcı bir aktivite olan ‌‌hiking, ‌trekking ve öteki ‌outdoor sporlar esnasında sakatlanmamak ve daha oldukca keyif almak için uygun giyim seçimine dikkat etmek gerekir. Outdoor kıyafetlerin ‌ engebeli alanlarda güvenle kullanmaya uygun olması, yoğun efor sebebi ile değişen vücut ısısı ve terlemeye karşı dayanıklılığı önemlidir.

Tabiat yürüyüşleri için giyim seçiminde ilk olarak ‌trekking ya da ‌hiking yapacağınız mevsimi göz önünde bulunmakta yarar var. Kış ayları için seçeceğiniz ürünlerin termal özellikte olması, vücut sıcaklığınızı koruması ve hem de da cildinize nefes alma imkânı tanıması oldukca mühim. Yazları kullanılacak kıyafetlerin ise güneş ışınlarını yansıtması gerekir.

‌Outdoor spor deneyiminizin daha güvenli geçmesi için pantolon, atlet, rüzgarlık, tişört şeklinde kıyafetlerinizin de eksiksiz olması gerekir. Yelek, tozluk, şapka, eldiven, kemer şeklinde ürünler de aktivite esnasında daha konforlu olmanızı sağlar. Ek olarak yazları bermuda, kısa kollu gömlek, şort, şort etek şeklinde giysiler ile yazları tabiat yürüyüşlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Kış ayları için ise kazak, polar, uzun kollu tişört, yağmura ve rüzgâra dayanıklı mont ve yelek şeklinde ürünler yardımıyla soğuğa ve sıkıntılı mevsim şartlarına karşı daha hazırlıklı olabilirsiniz.

Sattığı markaların yetkili satıcısı olan firmamız Korayspor, 1983 senesinde Bursa’da kurulan KORAYSPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450’ye yakın çalışanıyla, Türkiye’nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Hatırlatmak isteriz ki; satışa sunulan tüm marka ve ürünler %100 orijinaldir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com