Genel

Modacılık Sektöründe Başarıya ulaşmış Olmanın Yolları

Modacılık Sektöründe Başarıya ulaşmış Olmanın Yolları

Değişime Açık Olmak

Değişime açık olmanın ise iki mühim saç ayağı bulunmaktadır. Bunlar merak ve yaratıcılıktır. Fakat her iki ayağın bir bireyde toplanabilmesi için ilk olarak bulunması gereksinim duyulan özellik değişime açık olmaktır. Değişime açık olmayan bir moda tasarımcısı ya da herhangi bir fert moda ile ilgili gelişmelere kapalı duracak ya da herhangi bir şey anlamadan bir tek çoğunluğun arkasından gitmek adına modayı takip edecektir.

Etken Olmak

Devletimizde ve dünyada her şey büyük bir hızla değişmekte ve gelişmektedir. Bu değişim ya da gelişmelerin hızını takip edebilmek içinse bizlerinde aynı hızla hatta daha süratli hareket etmemiz gerektiği fazlaca açıktır. Naturel olarak ki moda sektöründe de kafi hıza haiz olmak için yeterince etken olmak gerekir. Öyleki ki etken bulunmadığınız sürece ne kadar hıza haiz olursak olalım başarı elde etme oranı neredeyse %40-50 oranında kalacaktır. Etken olmak bununla beraber dikkati de getirir ve bu sayede etrafta meydana gelen her yeniliğin bilincinde olmayı sağlar.

 

Moda ya da başka herhangi bir sektörde başarı sağlamak için ilkin sevmek gerekir. Ek olarak bir tek sevmekte yetmez bununla beraber inançta olmalıdır. Yalnız bu sayede daha ilkin bahsedilen ilk iki unsurun hayata geçirilmesi sağlanabilir. Bundan dolayı moda sektöründe de başarı elde edebilmek için değişime açık olabilmek, etken olmak ve dikkatle yenilikleri takip ederek başarı sağlamak için ilk olarak sevmek ve inanmak gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com