Genel

Oje Lekesi nasıl Çıkar ?

Oje Lekesi nasıl Çıkar ?

Bayanların en çok kullandığı kozmetik ürünlerden biriside ojedir. Çeşitli renkleri ile tırnakları süsleyen ve zarif bir görünüme haiz olunmasını elde eden ojeler günümüzde eğer eğer eğer olmazsa olmaz bir üründür. Oje içinde bulunmuş olduğu etken boya maddesi sebebi ile döküldüğü süre, çok zor ve inatçı bir kir haline gelmektedir. Peki, bu lekelerin üstesinden nasıl geliriz? Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

  • Giysilerde Oje Lekesi Çıkartma

Fazlaca sevdiğiniz bir giysiniz oje olduysa çıkartmak için elma sirkesi kullanabilirsiniz. Ilk olarak oje bulaşan yerin arkasına birkaç kâğıt havlu koyun. Sonrasında lekenin üzerine elma sirkesi dökerek temiz bir bezle ovalayın. Lekenin kalınca kısmı gittiyse işleme ılık su ile devam edebilirsiniz.

  • Halı ve Koltuk İçin Oje Lekesi nasıl Çıkar

Oje sürerken dikkat etmeden oturduğunuz koltuğa yada halıya bulaştırdınız ve bunu nasıl çıkartacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız tam size gore. Beyazlaştırmayan deterjan ile bu problemi çözebilirsiniz. Ilık su ve deterjanı karıştıralım derhal sonrasında oje olan yere temiz bez yardımı ile ovalayarak çıkartalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com