Moda trendler en yeniler Genel Oje Lekesi {nasıl} Çıkar ?

Oje Lekesi {nasıl} Çıkar ?Oje Lekesi {nasıl} Çıkar ?

Bayanların en oldukca kullandığı kozmetik ürünlerden biriside ojedir. Çeşitli renkleri ile tırnakları süsleyen ve zarif bir görünüme haiz olunmasını elde eden ojeler günümüzde eğer eğer eğer eğer olmazsa olmaz bir üründür. Oje içinde bulunmuş olduğu etken boya maddesi sebebi ile döküldüğü süre, oldukca zor ve inatçı bir kir haline gelmektedir. Peki, bu lekelerin üstesinden {nasıl} geliriz? Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

  • Giysilerde Oje Lekesi Çıkartma

Fazlaca sevdiğiniz bir giysiniz oje olduysa çıkartmak için elma sirkesi kullanabilirsiniz. Ilk olarak oje bulaşan yerin arkasına birkaç kâğıt havlu koyun. Sonrasında lekenin üstüne elma sirkesi dökerek temiz bir bezle ovalayın. Lekenin kalınca kısmı gittiyse işleme ılık su ile devam edebilirsiniz.

  • Halı ve Koltuk İçin Oje Lekesi {nasıl} Çıkar

Oje sürerken dikkat etmeden oturduğunuz koltuğa yada halıya bulaştırdınız ve bunu {nasıl} çıkartacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız tam size gore. Beyazlaştırmayan deterjan ile bu problemi çözebilirsiniz. Ilık su ve deterjanı karıştıralım derhal sonrasında oje olan yere temiz bez yardımı ile ovalayarak çıkartalım.

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.