Moda trendler en yeniler KADIN Oje Sürmenin Püf Noktaları

Oje Sürmenin Püf Noktaları


oje surmenin puf noktalari 631a817e04cf8

Oje Sürmenin Püf Noktaları
Bayanlar tırnaklarını devamlı bakımlı görmek ister. Bu yüzden de tırnak bakımlarına büyük ehemmiyet verirler. Tırnak bakımları içinde en fazlaca kullanıla uygulamaların başlangıcında da oje gelmektedir. Rengarenk ojeler hanımefendilerin ilgisini çekmektedir. Başta hanımefendiler bilir ki oje sürmek o denli kolay bir işlem de değildir. Muntazam sürmek, kurumasını beklemek sıkıntılı aşamalardır. Oje sürmenin püf noktaları vardır. Eğer püf noktalarını uygularsanız kolaylıkla oje sürebilirsiniz.

1. Elinizi Güzelce Paklayın
Oje sürerken en önce ellerinizi sıcak suda sudan geçirin ve kurulayın. Tırnaklarda yer edinen kir ve yağları arındırın.

2. Saydam Oje Sürün
Oje sürmeden ilkin tırnaklarınızı temizlemek önemlidir. Yerin sağlam olması gerekmektedir. Bunun için ilk saydam oje sürmelisiniz.

3. Yoğunluğa Dikkat
Ojenin pürüzsüz olması ve kolay kuruması için iki katıda ince sürmelisiniz. Oje fırçasını tırnak başlarından başlayarak uçlarına doğru sürünüz. İkinci katı sürerken baş parmaktan başlayarak ufak parmağa doğru gidiniz.

4. Kurutucu Kullanın
Ojenin üstüne kurutucu uygulayın. Bu şekilde canlı ve kalıcı ojeli tırnaklara haiz olabilirsiniz. Sprey kurutucu ya da kurutucu makineleri kullanabilirsiniz.

5. Soyulmasını  Engelleyin
Soyulan oje başa beladır. Fena bir görüntü oluşur. Bunun için tırnağınıza ince kat bir oje sürün. Kuruduktan sonrasında bir kat daha oje sürün. Son olarak parlatıcı ve kurutucu uygulayın.

Tavsiye edilen İçerik: Kusursuz Oje Sürmenin Püf Noktaları
NeOldu.com

 

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.